ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

گل ها گلوله ها در پرحاشیه ترین بازی هفته ورزش سه

کد خبر : 1873363 |11 اسفند 1401 ساعت 04:34 |9.8K بازدید |0دیدگاه

گل‌ها و گلوله‌ها در پرحاشیه‌ترین بازی هفته!

در شرایطی که پیش از بازی، نیمکت دو تیم هوادار و مس رفسنجان با یکدیگر خوش و بش کردند، جو بازی آرام پیش نرفت.

گل‌ها و گلوله‌ها در پرحاشیه‌ترین بازی هفته!

به گزارش "ورزش سه"، یکی از پرحاشیه‌ترین بازی‌های هفته بیست و یکم در ورزشگاه دستگردی رخ داد؛ جایی کههواداردر فاصله چند روز پس از بازی حذفی بار دیگر میزبانمس رفسنجانشده بود و این موضوع با توجه به اتفاقات بازی قبلی حساسیت را بیشتر می‌کرد.

در بازی جام حذفیساکت الهامیپس از اخراج و چشیدن طعم پیروزی تحت فشار روی سکوها کری‌خوانی کرد و بامحمد ربیعینیز دچار سوءتفاهم شد و دست نداد، اما در کنفرانس خبری از سرمربی حریف عذر خواست و حتی به رختکن این تیم رفت. ساکت همچنین پیش از بازی با این تیم در لیگ با دسته‌گل به سمت ربیعی رفت تا سوءتفاهم‌ها به طور کلی رفع شود.

1807428

پیش از بازی همچنین برخی از بازیکنان هوادار با سرمربی حریف به خوش و بش پرداختند. با این حال اما جو بازی آنچنان هم دوستانه پیش نرفت و بعد از خوشحالی گل جنجالی مهرداد رضایی در نیمه اول، بازی در نیمه دوم هم پر التهاب و خشن دنبال شد و حتی درگیری‌ها به بعد از سوت پایان و میکسدزون هم کشیده شد.

با این حال رفتار ربیعی در پذیرش عذرخواهی و گل مربی حریف و همچنین دست دادن و خوش و بش او با الهامی پس از بازی با وجود همه حواشی در نوع خود جالب بود. سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس خبری پس از بازی اعلام کرد بیشتر به مسائل فنی علاقه‌ دارد و در واکنش به اتفاقات حاشیه‌ای بین بازیکنانش با ساکت الهامی نیز ابراز امیدواری کرد که مشکلی وجود نداشته باشد.

1807427

از آن طرف، جرئت عذرخواهی توسط ساکت الهامی و بردن دسته‌گل برای رفع شدن سوءتفاهم‌ها از سوی سرمربی هوادار نیز کار جالبی بود که البته موجب پایان یافتن حواشی نشد.

مس رفسنجانمس رفسنجان
هوادارهوادار
محمد ربیعیمحمد ربیعی
ساکت الهامیساکت الهامی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مس رفسنجانمس رفسنجان

مشاهده برنامه و نتایج مس رفسنجان، بازی بعدی مس رفسنجان و ویدئو خلاصه بازی های مس رفسنجان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...