اعمال محدودیت های ترافیکی روز قدس در یاسوج all tv logo

اعمال محدودیت های ترافیکی روز قدس در یاسوج
کهگیلویه و بویراحمدیاسوج

سرهنگ پیوست افزود: به‌منظور هرچه با شکوه تر برگزار شدنمراسم راهپیمایی روز قدسمحدودیت تردد وسایل نقلیه در مسیر راهپیمایی صبج جمعه از میدان هفت تیر به خیابان طالقانی به سمت مصلای بزرگ نماز جمعه اجرا می شود.
وی افزود: همه مسیر های منتهی به خیابان طالقانی تا مصلای نماز جمعه محدودیت تردد اعمال می شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست برای حضور در راهپیمایی روز قدس از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده و از پارک هرگونه وسایل نقلیه در مسیر راهپیمایی خودداری کنند.
وی ادامه داد: مسیر های جایگزین برای تردد وسایل نقلیه از میدان امام حسین به تقاطع جانبازان و خیابان امام خمینی به سمت میدان انقلاب است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: راهپیمایی روز قدس از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه از میدان هفت تیر به سمت مصلای بزرگ امام خمینی شروع می شود اما تمامی مسیر های منتهی به مسیر راهپیمایی از ساعت ۰۷:۰۰ مسدود خواهد شد و با تجمع شرکت کنندگان و نمازگزارن در مصلی بزرگ‌امام خمینی شهر یاسوج به پایان خواهد رسید.
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در تمامی شهرها، بخش‌ها و تعدادی از روستاهای کهگیلویه و بویراحمد با حضور حماسی اقشار مختلف مردم و با هدف حمایت از مردم مظلوم فلسطین و آرمان رهایی قدس شریف و ابراز انزجار از رژیم جعلی، غاصب صهیونیستی و خنثی‌سازی توطئه‌ها استکبار جهانی در منطقه، برگزار می‌شود.
باشگاه خبرنگاران جوانکهگیلویه و بویراحمدیاسوج#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

1 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

2 ساعت پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

2 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر خارجه هند، وی را از چگونگی دفاع مشروع ایران و تنبیه رژیم اسراییل مطلع کرد.

2 ساعت پیش

نمایندگی ایران در سازمان ملل نوشت رژیم صهیونیستی باید تنبیه می‌شد و این اتفاق به وقوع پیوست.

2 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

2 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

2 ساعت پیش

بیشتر...