توزیع ۹۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند all tv logo

توزیع ۹۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان نیازمند
قزوینقزوین

مسعود کلهر رئیسکمیته امدادشهرستان قزوین گفت: با مشارکت خیران، نیکوکاران و حامیان طرح اکرام ۹۵۰ بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان تحت حمایت توزیع شد کهارزش ریالیاین بسته‌ها بالغ بر ۹ میلیارد ریال می‌باشد.

کلهر افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایامبازگشایی مدارسکمک‌های خیران در حال افزایش می‌باشد و روندتوزیع لوازم التحریردر بین دانش آموزان ادامه دارد و طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته تلاش‌ می‌کنیم همه دانش آموزان تحت حمایت ازبسته‌های تحصیلیبهره‌مند گردند.

وی اضافه کرد: خیران قزوینی ضمن اهدا لوازم التحریر در سایر اقلام نظیر کفش، کاپشن و البسه نیز کمک‌های خود را به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد اهدا کردند که در مرحله نخست بالغ بر ۲ میلیارد ریال پوشاک و کفش در بین نیازمندان توزیع شد.

وی ادامه داد: پایگاه‌های کمیته امداد شهرستان قزوین در روز پنجشنبه ۳۰ شهریور آماده جمع آوری کمک‌های مردمی می‌باشد.

رئیس کمیته امداد شهرستان قزوین عنوان کرد: خیران می‌توانند به صورت غیر حضوری از طریق سامانه www.۳۳۸۰۸.ir و یا کد دستوری #‌۱*۰۲۸*۸۸۷۷* و شماره کارت ۸۵۱۵، ۵۰۰۲، ۹۹۷۹، ۶۰۳۷ کمک‌های خود را به دست خانواده‌های تحت حمایت برسانند.

باشگاه خبرنگاران جوانقزوینقزوین#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ورزشگاه آزادی احتمالا فقط یک بازی دیگر را میزبان لیگ قهرمانان آسیا باشد.

یک ربع پیش

رئیس جمهور آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره راه جلوگیری از تعطیلی دولت این کشور، هشدار داد که در صورت رخ دادن آن، حجم زیادی از مشاغل حیاتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

4 دقیقه پیش

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی در رشته ووشو گفت: در فینال با تمام وجود جنگیدم اما داوران کم‌لطفی کردند.

یک ربع پیش

تیم شمشیربازی ایران به مدال برنز بازی‌های آسیایی هانگژو دست یافت.

11 دقیقه پیش

خواسته سرمربی پرسپولیس در خصوص تمرین در قطر برآورده شد.

یک ربع پیش

با وجود اینکه باشگاه استقلال به بازیکنان این تیم ۱۰ درصد از قرارداد فصل جاری را پرداخت، تعداد زیادی از استقلالی‌ها تمایلی به تمرین نداشتند اما شرایط با یک تماس عوض شد.

یک ربع پیش

روز پنجم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

یک ربع پیش

ملی‌پوش شنای ایران، رکورد خود در ماده 50 متر پروانه در بازی‌های آسیایی را قابل قبول توصیف کرد.

یک ربع پیش

رهبر کره شمالی ضمن تاکید بر اهمیت تسریع در نوسازی تسلیحات اتمی این کشور، تقویت روابط با کشورهای مخالف سلطه آمریکا را ضروری توصیف کرد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...