خبرورزشی |
۱ هفته پیش

برزیل مچ عربستان در جام جهانی را خواباند

برزیل مچ عربستان در جام جهانی را خواباند
۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۴

رکورد پرتماشاگرترین بازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شکسته شد.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

در آخرین دیدار پنج‌شنبه شب در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر رکورد حضور تماشاگران در یک بازی را برزیلی‌ها با حضور پرشورشان شکستند.

برزیلی‌ها که در ورزشگاه لوسیل، ورزشگاهی که میزبان فینال جام‌جهانی هم خواهد بود، حضوری پررنگ داشتند تعداد تماشاگران این دیدار را به ۸۸۱۰۳ نفر رساندند. سلسائو این بازی را با نتیجه ۲-۰ به سود خودش خاتمه داد.

رکورد قبلی در دیدار عجیب عربستان مقابل آرژانتین بود که ۸۷۰۰۰ تماشاگر داشت. دیداری که با برتری ۲-۱ عربستان مقابل آرژانتین به پایان رسید.

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • تیم ملی برزیل
  • تیم ملی عربستان
  • جام جهانی ۲۰۲۲ قطر


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظامیان آمریکایی می‌دانند اگر نیتی و چشم‌داشتی به منافع ایران در خلیج فارس، سواحل، جزایر و سکو‌های نفتی داشته باشند با نیرو‌های قهرمان سپاه مواجه می‌شوند.

4 ساعت پیش

جلسه گفت و گو و تبادل نظر علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با جمعی از افراد شاخص سیاسی برگزار شد.

2 ساعت پیش

وضعیت و تعداد یوزپلنگ ها در دنیا بسیار نگران کننده است زیرا این گربه‌سانان ارزشمند با خطر انقراض روبرو هستند. طبق بررسی های اخیر، امروزه حدود ۷۰۰۰ قلاده یوزپلنگ در طبیعت جهان باقی مانده است.

4 ساعت پیش

در حالی که دشواری‌های تولید دام عشایر به دلیل خشکسالی ها، مشکلات تامین نهاده و خشکی مراتع به شدت افزایش یافته است، فعالان اقتصادی از خروج غیر قانونی دام‌ها به خارج از کشور خبر می‌دهند.

5 ساعت پیش

محمدرضا گرایی، قهرمان المپیک گفت: بازی‌های جام جهانی را دیدم و به بازیکنان هم خسته نباشید می‌گویم، اما شنیدم که با وجود حذف تیم ملی، بازیکنان حواله واردات خودرو دریافت کرده اند. من هیچ وقت نمی‌گویم چرا به فوتبال رسیدگی شد و یا چرا به فلان ورزشکار پاداش دادند. نوش جان فوتبالیست‌ها، اما اینکه تبعیض بین رشته‌ها قائل می‌شوند، اذیت کننده است.

5 ساعت پیش

پس از برگزاری مراسم قرعه کشی و معرفی نخستین برندگان پیش بینی مسابقات جام جهانی بانک پلاس، با برگزاری مراسم قرعه‌کشی، برندگان دومین و سومین مرحله این مسابقات با حضور نمایندگان بانک ملت برگزار شد.

4 ساعت پیش

رئیس جمهور پرهیز از اتخاذ تصمیمات و اقدامات تورم‌زا را رویکرد اساسی دولت سیزدهم دانست و از مسئولان مربوط خواست در تنظیم بودجه اولویت‌های مردم را در نظر گیرند.

5 ساعت پیش

کره شمالی به والدین دستور داده تا واژه‌های "میهن پرستانه" از جمله "بمب و تفنگ" را برای نام‌گذاری اسامی کودکان خود انتخاب کنند. مقامات کره شمالی همچنین تاکید کردند، شهروندان نباید از اسامی استفاده کنند که در کره جنوبی مشهور و محبوب هستند.

4 ساعت پیش

سازمان امور دانشجویان در خصوص بیماری گوارشی دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی اصفهان، صنعتی اراک و خوارزمی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...