خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

نامه جمعی از انجمن های علمی علوم تربیتی دانشگاه های تهران به پزشکیان خبرآنلاین

به گزارشخبرآنلاین، جمعی از انجمن های علمی علوم تربیتی دانشگاه های تهران به رئیس جمهور منتخب دکتر مسعود پزشکیان، نامه نوشتند. این انجمن ها در این نامه درباره انتخاب وزیر آموزش و پرورش بر ۶ موضوع تأکید کرده اند.

در این نامه درباره اولیت های آموزش و پرورش به دو مورد شامل:(اهتمام به اجرای اصل ۳۰ قانون اساسی مبنی بر حق آموزش همگانی و رایگان)و(استفاده از توان ملی در خدمت آموزش و پرورش)و همچنین درباره ملاک های شخص مناسب برای وزارت و آموزش و پرورش به چهار مورد شامل:توان ایجاد اجماع میان کنشگران ذینفعان نظام آموزشی، فهم آموزش و پرورش به مثابه امر ملی، تجربه مدیریت سطح کلان، کارشناسی و تخصص در تعلیم و تربیتاشاره کردند.

نامه جمعی از انجمن های علمی علوم تربیتی دانشگاه‌های تهران به پزشکیان

نامه جمعی از انجمن های علمی علوم تربیتی دانشگاه‌های تهران به پزشکیان

۴۷۲۳۶#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زیبا زنی ۳۵ ساله است که قصد دارد از همسرش جدا شود. او می‌گوید کارهایی که شوهرش کرده راهی برای ادامه دادن به این زندگی برای او نگذاشته است.

14 ساعت پیش

در روز ۱۳ محرم حال و هوای خاصی در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار می‌شود.

13 ساعت پیش

در جستجوی مکانی ایده‌آل برای زندگی، بسیاری از معیارها باید در نظر گرفته شوند. برخی شهرها به دلیل کیفیت زندگی بالا، امکانات رفاهی و امنیت، به عنوان بهترین جاها برای زندگی شناخته می‌شوند. در این مقاله، به بررسی یکی از این شهرها و دلایل برتری آن می‌پردازیم.

16 ساعت پیش

جانشین پلیس راه راهور فراجا از ترافیک پر حجم در محور هراز خبر داد.

16 ساعت پیش

رییس پلیس راه کندوان گفت: تردد وسایل نقلیه از کرج و آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس از دقایقی پیش ممنوع شد.

21 ساعت پیش

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت و وزارت بهداشت باید نسبت به ایمنی بیمارستان‌ها توجه جدی داشته باشند.

22 ساعت پیش

انتشار فیلم به دار آویخته شدن یک قلاده سگ در شبکه های اجتماعی غرب مازندران به ویژه چالوس با واکنش جمعی از افکار عمومی و بینندگان آن در منطقه همراه شده. این در حالی است که مسوولان مدیریت شهری از این مساله اظهار بی‌اطلاعی کردند.

19 ساعت پیش

رئیس ادارۀ حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزۀ تاریخ طبیعی و ذخائر ژنتیکی استان اصفهان با ذکر این نکته که پناهگاه حیات وحش عباس‌آباد نایین «بهشت گربه‌سانان» است، گفت: برای اولین بار موفق شده‌ایم که تصویر ۴ قلاده پلنگ ایرانی را در یک قاب به ثبت برسانیم.

1 روز پیش

کمبود اتوبوس در مرز مهران سبب شد کرایه تاکسی به ۲ میلیون تومان برسد.

15 ساعت پیش

بیشتر...