۱ هفته پیش
2 بازدید

شریفات: تا ۴۰ سالگی می‌توانم بازی کنم

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: وقتی که قلعه‌نویی به استقلال آمد مهاجمان خودش را آورد و من را نخواست....

شریفات: تا ۴۰ سالگی می‌توانم بازی کنم
به گزارش ورزش سه و به نقل از  فارس، اسماعیل شریفات در خصوص اینکه حضور خوبی در فوتبال ایران داشت اما روند خوب او ناگهان متوقف شد، اظهار داشت: به هرحال فوتبال همیشه بالا و پایین خاص خودش را دارد. من در سن ۲۱ - ۲۲ سالگی در استقلال بودم شرایطم آنجا خیلی خوب بود ولی وقتی امیر قلعه‌نویی آمد من را نخواست چون مهاجمان خودش را آورد؛ مجیدی، برهانی، میداودی، منوچهری، بائو و ... خیلی‌ها بودند. من هم سنم بالای ۲۳ شده بود و قلعه‌نویی به هر حال من را نخواست. 

شریفات ادامه داد: اما بعد از آن هم یک انتخاب خوب داشتم ۵-۶ سال در فولاد خیلی خوب بودم، به تیم ملی دعوت شدم. شرایط خوبی داشتم اما آنطور که انتظار داشتم نشد و بیشتر از این باید در فوتبال به حقم می‌رسیدم اما در کل راضی هستم.

وی در مورد شرایط سنی خودش تصریح کرد: ۳۲ سالم شده ولی تا ۴۰ سالگی بازی می‌کنم چون شرایط فیزیکی من طوری است که می‌توانم این کار را انجام بدهم. بازی الان من با ۶-۷ سال قبل هیچ فرقی نکرد، هیچ وقت یک کیلو هم اضافه نکردم. همیشه ۶۴ کیلو بوده‌ام و ۶۴ کیلو مانده‌ام.

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد اینکه ۴۰ سالگی برای پست دفاع وسط و دروازه‌بان کافی است اما برای مهاجم، استثنائاتی مانند میورا در دنیا وجود دارد، گفت: بله، اما من نیم‌فصل هم که به شاهین آمدم شاید اول نیم‌فصل خوبی در پیکان نداشتم. در آنجا ۱۲ بازی انجام دادم و هیچ کاری نکردم ولی وقتی به شاهین آمدم در ۵ بازی ۳ گل زدم و یک پاس گل دادم یعنی باز هم یک انتخاب خیلی خوب انجام دادم و پیشرفت خیلی خوبی داشتم. 

شریفات در مورد اینکه از حضورش در شاهین بوشهر راضی است، گفت: بله، فکر کنم یکی از بهترین انتخاب‌های فوتبالی و زندگی‌ام بوده است و با این تیم می‌توانیم موفقیت‌هایم را ادامه بدهم. یک نیم‌فصل قرارداد دارم اما اگر شرایط فراهم شود دوست دارم در این تیم بمانم چون شرایطش همه‌جوره خوب است. از لحاظ مالی روز اول که قرارداد بستم باشگاه کاملاً به تعهداتش عمل کرده بود. ما بازیکنانی که نیم‌فصل آمدیم در همان روزهای اول ۵۰ درصد به ما رساندند، دیروز هم ۱۵درصد به ما پرداخت کردند و دریافتی ما به ۶۵درصد رسید.

شریفات: تا ۴۰ سالگی می‌توانم بازی کنم

وی در مورد اینکه اگر پولی دریافت نکرده بود ممکن بود از شرایط راضی نباشد، اظهار داشت: من به هر باشگاهی می‌روم کلاً به خاطر پول زیاد غُر نمی‌زنم. اما هر باشگاهی به تعهداتش عمل نکند شکایت می‌کنم مثلا از باشگاه مسجدسلیمان شکایت کرده‌ام ۳۰۰ میلیون از قرارداد ۶۰۰ میلیونی من باقی مانده، ۵۰ درصد به من دادند و ۵۰ درصد ندادند. به هر حال بحث احترام هم می‌تواند مطرح باشد. من از باشگاه نفت مسجدسلیمان و برای خوزستان خیلی ناراحت هستم. آنها حتی یک زنگ هم به من نزدند که مثلاً بگویند ۳۰۰ میلیون می‌خواهی ۱۰۰ میلیون را ببخش و ۲۰۰ میلیون به تو بدهیم. اما کاری کردند که من از این ۳۰۰ میلیون یک هزار تومانی به آنها تخفیف نمی‌دهم و شکایت هم کرده‌ام به وکیل باشگاه هم گفتم از من نخواهید که تخفیف بدهم من پولم را تا آخر می‌گیرم چون کمیته وضعیت قانونی دارد که اگر بدهی بازیکنان قبلی را تسویه نکنند نمی‌توانند بازیکن جدید برای سال بعد بگیرند.

مهاجم تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد اینکه آیا به دنبال لغو مسابقات لیگ برتر است و تومار لغو مسابقات را امضا کرده است، گفت: نه، من که به دنبال این هستم بازی‌ها برگزار شوند و به خاطر اینکه گفتم پرسپولیس باید قهرمان شود کلی برای من دردسر درست شد. لیگ ۱۶ تیم دارد و اگر قرار است الان لیگ تعطیل شود شما کدام تیم را قهرمان می‌دانید؟ نمی‌آیید تیم دهم، یازدهم یا دوازدهم ، یا اصلاً‌ تیم چهارم، پنجم یا ششم را قهرمان لیگ کنید؛ پرسپولیس باید قهرمان شود. 

وی که با برنامه گل طلایی رادیو جوان صحبت می‌کرد در جواب مجری برنامه که عنوان کرد اگر از من بپرسند می‌گویم شاهین شهرداری بوشهر باید قهرمان شود، گفت: این حرف می‌شود! در نیم‌فصل دوم فکر می‌کنم ما بعد از پرسپولیس بیشترین امتیاز را گرفتیم و باید پدیده شهرخودرو را هم می‌بردیم. اما همیشه من گفته‌ام و باز هم می‌گویم؛ استقلال را دوست دارم، همیشه هم استقلالی بودم اما هرجا که بازی کرده‌ام منطق را زیر پا نگذاشته‌ام. 

شریفات در مورد اینکه با توجه به شرایطی که کرونا به وجود آورده اگر گل بزند هنگام شادی گل نمی‌شود به بازیکنان دیگر بگوید نزدیک من نیایید، گفت: خدا را شکر بازیکنان ما همه با هم تست دادند در این ۲۰ روز ۲ بار تست دادیم یعنی هر ۱۰ روز یک تست دادیم که نتیجه تست‌مان هم منفی بوده من از بازیکنان ۲ تیم خیالم راحت است ما همه چیز را رعایت می‌کنیم با اینکه ممکن است گفته شود شاهین بوشهر از نظر مالی کمی ضعیف است اما همه چیز را کامل رعایت می‌کنیم و خدا را شکر تا به حال هیچ مشکلی برای هیچکدام از عوامل و اعضای تیم به وجود نیامده و همه چیز خیلی خوب است.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: مدال


مطالب پیشنهادی

تقابل کودکانه با دولت را کنار بگذارید

با معرفی منتخبان حاضر در مجلس یازهم و ترکیب نمایندگان، یکی از نگرانی‌هایی که در ارتباط با مجلس وجود دارد، این است که در شرایط تحریمی و فشارهایی که به کشور وارد می‌شود برخی تندروی پیشه کنند و تقابل با دولت را جزو برنامه‌های مجلس آینده قرار دهند.

خداحافظی با مردِ «شماره یک» مجلس / روزگار پساپارلمانی لاریجانی

روزگار پسا پارلمانی علی لاریجانی چگونه خواهد گذشت؟ آیا او رخت سیاست را از تن بدر خواهد کرد و به گوشه دنج سیاست می رود یا استراحتی کوتاه کرده و برای ۱۴۰۰ آماده می شود یا...

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم | چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و مصرف کنیم

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و بو بدهیم و نکات درست کردن بادام و عسلی کردن بادام را در پرشین وی بخوانید

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

جهش تولید را در روزهای کرونایی فراموش نکنیم

سال ۹۸ بسیار سخت و با اتفاقات غیرقابل پیش بینی تمام شد. نه بلاهای طبیعی مانند سیل و زلزله قابل پیش بینی بودند و نه بیماری کرونا که ناگهان آمد و گریبان همه را گرفت.

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

نماز جمعه تهران همچنان برگزار نخواهد شد

فارس نوشت:مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، از لغو نماز جمعه بیست و دوم فروردین‌ماه سال ۹۹ در تمام شهرهای استان تهران خبر داد.

۳ اولویت مهم پارلمان یازدهم و یک نگرانی

این روزها با اعلام نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این پرسش در اذهان عمومی مطرح است که نمایندگان این دوره می‌بایست بر چه موضوعاتی متمرکز باشند و چه اولویت‌هایی را برای تصمیم‌گیری مدنظر داشته باشند.

مجلس یازدهم به تصرف اصولگرایان درآمد/ سهم ناچیز اصلاح‌طلبان

اعلام نتایج انتخابات مجلس یازدهم بصورت رسمی نشان داد اصولگرایان در این ماراتن پیشتاز رقابت شدند و اکثریت مجلس یازدهم را در دست گرفتند.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

ساختار شورای نگهبان قابل بازنگری و اصلاح است؟ / پاسخ دو حقوقدان

آیا قانون اساسی بعد از ۳ دهه از آخرین بازنگری نیازمند اصلاحی دیگر است؟ آیا با وجود انتقادات به عملکرد شورای نگهبان به مرحله بازنگری در ساختار این شورا رسیده‌ایم؟ چرا به اصل رفراندوم نگاه منفی وجود دارد؟ و ...سوالاتی که در میزگردی که به مناسب سالگرد تصویب قانون اساسی در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد به آن ها پاسخ داده شد.

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

رویارویی‌ پارلمانی احمدی‌نژادی‌ها با روحانی /قالیباف ضربه‌گیر می‌شود؟

نوع کنشگری اصولگرایان مجلس یازدهم در قبال دولت حسن روحانی به پرسش اصلی این روزهای محافل سیاسی تبدیل شده است.

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

چه کسی کشتی طوفان‌زده وزارت کشاورزی را به ساحل می‌رساند؟

چند ماهی است که گمانه زنی برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی بدون نتیجه ادامه دارد.

مطالب مرتبط