پلیمرمال |
۳ هفته پیش

خط تولید گونی پلاستیکی pp پلیمرمال

خط تولید گونی پلی پروپیلن

همان طور که از اسم این محصول (کیسه پلی پروپیلن) پیداست برای ساخت این محصول از پلاستیک پلی پروپیلن استفاده شده است.

پلی پروپیلن دومین پلاستیک پر مصرف دنیا بعد از پلی اتیلن است.

پلی پروپیلن به علتاستحکامبالا و عدمکش آمدنو در عین حال داشتن وزن پایین ، در صنعت گونی بافی به عنوان ماده اولیه استفاده میشود.

کیسه پ پ به عنوان اصلی ترین محصول در صنعت بسته بندی برای صنایع مختلفی از جمله کشاورزی ، غذایی ، معدنی، سیمان و.... مورد استفاده قرار میگیرد.

برای هر صنعت از گونی با ویژگی  متناسب آن صنعت استفاده میشود به طور مثال گونی بسته بندی آرد با گونی بسته بندی سیمان متفاوت است.

 #‌دانستنی #‌علمی منبع: پلیمرمال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دردهای روان تنی یا اختلال سایکوسوماتیک نوعی وضعیت روانی است که منجر به علائم فیزیکی می‌شود، اما در بیشتر موارد علت پزشکی ندارد.

۱ هفته پیش

ببینید خاویار این ماده غذایی پرطرفدار در دنیا که در دسته مواد غذایی اشرافی هم قرار می‌گیرد، دقیقا چیست. درباره خرید خاویار و قیمت آن بخوانید.

۱ هفته پیش

مسمومیت دارویی ممکن است تصادفی یا عمدی باشد و زمانی اتفاق می‌افتد که فرد دارو یا ماده‌ای خاص را بیشتر از دز تجویزشده مصرف می‌کند.

۱ هفته پیش

هرچه بیشتر درباره تغذیه یاد می‌گیریم، بیشتر متوجه می‌شویم که باید مانند مردم صد سال پیش غذا بخوریم. ببینید رژیم غذای کامل چیست.

۱ هفته پیش

بیماری گوچر نوعی اختلال ژنتیکی نادر است که از والدین به فرزند منتقل می‌شود. افراد مبتلا آنزیم تجزیه لیپید یا همان مواد سازنده چربی را ندارند.

۱ هفته پیش

ساعت خواب کودکان از دغدغه‌های همیشگی پدر و مادرهاست. ببینید چگونه می‌توان مشکلات خواب کودک را رفع کرد و او را طبق برنامه به رختخواب فرستاد.

۱ هفته پیش

بیشتر...