خودروتک |
6 روز پیش

عکس واکنش معنادار پریچهر قنبری پای پست ساناز ارجمند

عکس/ واکنش معنادار پریچهر قنبری پای پست ساناز ارجمند!

واکنش معنادار پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی پای پست ساناز ارجمند در اینستاگرام توجه گروهی از کاربران فضای مجازی را جلب کرده است.

وقت صبح- حدود یک سال است که کاربرانفضای مجازیو برخیرسانهها ادعا می کنند که شهاب حسینی و پریچهر قنبری از یکدیگرطلاقگرفته اند.

پس از آن هم ادعایازدواجساناز ارجمند و شهاب حسینی را مطرح کرده اند.

در این میان هم نشانه هایی در صفحه اینستاگرام شهاب حسینی، ساناز ارجمند و پریچهر قنبری و رفتارهای آن ها در فضای عمومی تا حدود به این ادعاها رنگ و بوی واقعیت بخشیده است.

اکنون هم ساناز ارجمند تصویری از پروژهعکاسیاش را منتشر کرده است که در کمال تعجب پریچهر قنبری آن را لایک کرده است تا نشان دهد آن ها مشکلی با یکدیگر ندارد.

برخی کاربران هم ادعا می کنند که لایک کردن پست پریچهر قنبری شاید بدین معنا باشد که ساناز ارجمند تنها یک دوستخانوادهاست و نه همسر دوم شهاب حسینی.

با این حال هنوز هیچ یک از این سه نفر به شکل مستقیم این ادعاها را تایید و یا تکذیب نکرده اند.

واکنش معنادار پریچهر قنبری پای پست ساناز ارجمند!

بیوگرافی شهاب حسینی

سید شهاب حسینی متولد ۱۴ بهمن ۱۳۵۲ در تهران است. او تحصیلات دانشگاهی اش را در رشته روانشناسیدانشگاه تهرانآغاز کرد ولی آن را به قصدمهاجرتبهکاناداناتمام گذاشت.

حسینی در سال ۱۳۷۴ ازدواج کرد، فرزند اولشان به نام محمدامین درزمستان۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام امیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ به دنیا آمدند.

او به واسطه نقش آفرینی درفیلم های سینماییواکنش پنجم، شمعی در باد و محیا مورد توجه قرار گرفت.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصویری از مادر سام اصغری منتشر شد که چهره او 20 سال از بریتنی جوانتر نشان می دهد.

1 ساعت پیش

با توجه به استقبال گسترده مشتریان از عرضه نیسان سیلفی در سامانه یکپارچه، شرکت آمیتیس خودرو از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی ایران‌روور، دور جدید عرضه این خودروی باکیفیت و برند ژاپنی را از امروز 24 اردیبهشت 1403 آغاز کرد.

1 ساعت پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

نیم ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

نیم ساعت پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

1 ساعت پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

نیم ساعت پیش

درحالی شاهد بیش‌اظهاری و هدر رفتن حدود یک میلیارد دلار منابع ارزی کشور به واسطه واردات آیفون‌های رفرش و ریپک شده هستیم که وزرات صمت میتوانست منابع ارز حاصل از صادرات را برای واردات خودرو تخصیص دهد.

1 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

نیم ساعت پیش

هم‌زمان با دهه دوم محرم، مجالس عزاداری هیئت‌ها برای سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران با وفایش آغاز می‌شود

نیم ساعت پیش

بیشتر...