نرخ دلار در بازار آزاد باز هم افزایش یافت

اصلاحات نیوز: نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد به بالاترین سطح در یک ماه گذشته رسید.

نرخ آزاد فروش دلار آمریکا در بازار تهران در جریان داد و ستدهای ظهر پنجشنبه به ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید؛ نرخی که بالاترین رقم ثبت شده از ۱۰ اسفند گذشته به شمار می‌رود.

نرخ دلار در بازار آزاد باز هم افزایش یافت

همزمان هر یورو نیز در بازار آزاد تهران تا ۵۹ هزار و ۴۰۰ تومان فروش رفت و قیمت هر لیر ترکیه نیز به دو هزار و ۹۰۰ تومان نزدیک‌تر شد و بهای هر درهم امارات به آستانه ۱۵ هزار تومان رسید.

افزایش دو دلاری قیمت جهانی هر اونس طلا (۱۹۶۶ دلار) در جریان معاملات روز پنجشنبه موجب شد تا در پی ادامه صعود نرخ ارز در بازار ایران، قیمت هر قطعه تمام سکه طلا در بازار تهران به ۳۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد و هر گرم طلای ۱۸ عیار دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته شود.

بهای آزاد فروش دلار در جریان معاملات هفتم اسفند گذشته با عبور از مرز ۶۰ هزار تومان تازه‌ترین رکورد تاریخی خود را ثبت کرد و سپس سیر نزولی به خود گرفت ولی از ۲۳ اسفند بار دیگر روندی صعودی به خود گرفته است.#‌اخبار_روز منبع: برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نعیمه نظام دوست با انتشار تصویر پدرش تمام کاربران را مجذوب خود کرد .

13 دقیقه پیش

به گواه تاریخ نگاران و شاهدان عینی، قیام ۱۵ خرداد به سبب تصویب برخی قوانین مانند تصویب لایحه انجمن‌های ایالتی و ولایتی در دولت وقت که بعضی از فقرات آن مخالف با اسلام بود، انقلاب سفید و حمله مأموران حکومتی به مدرسه فیضیه در فروردین ۱۳۴۲ شکل گرفت.

-14 دقیقه پیش

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ آسمان استان قسمتی ابری، تا پایان هفته در ارتفاعات مرکزی و جنوبی استان بعدازظهر‌ها رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش تندباد موقتی انتظار می‌رود.

نیم ساعت پیش

در روز دوشنبه ۱۵ خرداد با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی شبکه‌های سیما همراه باشید.

نیم ساعت پیش

 در این قسمت از میز دانشجو به بررسی سوال آیا حذف اضطراری دروس در وسط ترم یا آخر ترم امکان پذیر است، می‌پردازیم.

-16 دقیقه پیش

اکنون چین و ایالات متحده با فاصله جبران ناپذیری از نزدیک ترین رقبای خود، ابرقدرت های مسلط در جهان هستند که می کوشند صف بندی نوینی را با جذب و کشاندن تعداد هرچه بیشتری از کشورها به مدار خود خلق کنند. با این حال، مقابله دو ابرقدرت در آسیای شرقی احتمالاً نخستین و مهمترین آوردگاه آنهاست که نتیجه آن، سرنوشت رقابت آنها را در سایر مناطق جهانی روشن خواهد کرد.

یک ربع پیش

شاید حتی خوشبین ترین هوادار استقلال هم فکر این را نمی کرد که خیلی زود پس از قهرمانی باشکوه در فصل گذشته باز ناکامی سراغش بیاید و خاطره شیرین شکست ناپذیری در فصل گذشته تبدیل به تلخی‌های این فصل شود.

نیم ساعت پیش

آیین بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین پانزده خرداد در حسینیه ثار ا... ارومیه برگزار شد.

1 ساعت پیش

خدایار ابیلی رئیس دانشگاه مهرالبرز درباره ارزیابی کیفیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه مهرالبرز گفت: در دانشگاه ما با توجه به اینکه دانشگاه مجازی است، هر هفته بدون استثناء جلسات کیفیت برگزار می‌شود، این جلسات برای کنترل کیفیت آموزش ما است.

1 ساعت پیش

بیشتر...