فوتبالی |
۴ هفته پیش

روشنک: مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اردیبهشت سال آینده برگزار می شود فوتبالی

روشنک: مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اردیبهشت سال آینده برگزار می شود

روشنک: مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اردیبهشت سال آینده برگزار می شود

پایگاه خبری فوتبالی- مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی فوتبال گفت: در اوایل اردیبهشت ماه سال آینده مرحله یک چهارم جام حذفی برگزار خواهد شد.

به گزارش فوتبالی،امیرحسین روشنک مسئول برگزاری رقابت‌های جام حذفی عصر پس از دیدارسپاهانوپرسپولیسدر یک‌هشتم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسابقات فصل بین دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان برگزار شد،. با توجه به اینکه بازی در جام حذفی بود و یکی از ۲ تیم باید از این رقابت‌ها کنار می‌رفتند حساسیت این بازی دوچندان بود.

وی افزود: بازی به بهترین شکل ممکن انجام شد و جا دارد از تمام عواملی که در برگزاری این بازی کمک کردند تشکر داشته باشم. بعد از سه سال این بازی با حضور تماشاگران برگزار شد و هیچ مشکلی به وجود نیامد.

مسئول برگزاری رقابت‌های درباره بازی‌های مرحله یک‌چهارم جام حذفی نیز اضافه کرد: هنوز یک بازی دیگر از مرحله یک هشتم نهایی باقی مانده است و تمام سعی و کوشش ما بر این است، بازیفولاد خوزستانو گل‌گهر سیرجان قبل از پایان سال برگزار شود.

روشنک در پاسخ به این پرسش که «مرحله بعدی جام حذفی چه زمانی برگزار خواهد شد؟»، اوایل اردیبهشت‌ماه سال آینده را زمان برگزاری مرحله یک چهارم اعلام کرد.

2636#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...