۱ هفته پیش
2 بازدید

یادداشتی از نماینده شرکت بیمه آسماری در خصوص دقت در انتخاب ریسک

یادداشتی از نماینده شرکت بیمه آسماری در خصوص دقت در انتخاب ریسک

طاهره سادات نقوی، نماینده بیمه آسماری در تهران

یادداشتی از نماینده شرکت بیمه آسماری در خصوص دقت در انتخاب ریسک<br>
به گزارشاکونا پرس،

من از سالها قبل با فعالیت های حوزه بیمه آشنا بودم و افتخار شاگردی آقایان ایثاری را در مقاطع مختلف داشتم، اما از اوایل دهه ۹۰ فعالیتم در این حوزه بیشتر شد و از سال ۹۴ هم همکاری مستقیم با شرکت بیمه آسماری را آغاز کردم.
در واقع نحوه فعالیت حرفه ای و پیشینه آقایان ایثاری در این حوزه باعث شد که تمایل من به همکاری با شرکت بیمه
آسماری افزایش یابد. حقیقتا همکاری باخانوادهایثاری برای هر فعال بیمه ای یک کلاس درس واقعی است.
در شرکت بیمه آسماری آنچه اهمیت دارد خدمت رسانی درست و دقیق و به موقع است. در این شرکت ازخدمت رسانیو لزوم احترام به مشتری حرف زده نمی شود، بلکه به آن عمل می شود.
این مشتری است که برای شرکت مشتری جدید می آورد ورشدشرکت با این روش باعث شده که عمق فعالیت آن همواره بیشتر شود.
این شرکت با توان خود و اتکا به دانش فنی و نیروهای دانشمند، آهسته و پیوسته بزرگ شده است و خدمت رسانی به مشتری را بهترین تبلیغ می داند. من به این روش شرکت بیمه آسماری ایمان آورده ام و خوشحالم که جزئی از این مجموعه هستم.
ما بر اساس راهبرد ابلاغی شرکت، هنگام صدور بیمه نامه به نحوه انتخاب ریسک دقت نظر کافی داریم. آموزش های ارائه شده به نمایندگان باعث شده که ریسک ها از همان ابتدا درست انتخاب شوند و به همین دلیل ضریب خسارت در بیمه آسماری کنترل شده است.
در حالی که بسیاری ازشرکت های بیمهاز صدور بیمه نامهدرمانواهمه دارند و همواره نگران خسارت آن هستند، شرکت بیمه آسماری در این حوزه ریسک پذیر عمل کرده است، اما این ریسک پذیری به معنای بی گدار به آب زدن نیست.
بیمه درمان ویترین فروش همه شرکت هاست، ولی نحوه تشخیص انتخاب ریسک در این رشته بسیار مهم است. این موضوع در شرکت بیمه آسماری به خوبی جا افتاده و روش های انتخاب درست ریسک به نمایندگان تعلیم داده شده است.
معاونت فنی نیز در این مورد به درستی ورود کرده است و در انتخاب ریسک درمان به نمایندگان کمک می کند. از این رو رشته درمان در شرکت بیمه آسماری نه تنها زیان ده نیست، بلکه سودده هم هست. ضمن این که بیمه گزاران این رشته هم از خدمات شرکت راضی هستند.
به طور کلی من معتقدم قدرتکارشناسیو میزان خبرگی در تیم مدیریتی شرکت بالاست و همین باعث شده است که ریسک ها درست و دقیق انتخاب شوند.
از سوی دیگر، اگر عضوگیری و انتخاب مشتری درست باشد و فروش بیمه نامه به هر قیمتی ملاک عمل قرار نگیرد، کار به خوبی پیش می رود.
یکی از خصوصیاتصنعتبیمه این است که با تشدید خطر، میزان اقبال مردم به آن افزایش می یابد. بیماری کرونا هم همین شرایط را ایجاد کرد، به طوری که تمایل برای خرید بیمه نامه درمان بیشتر شد. سازمان ها و شرکت ها هم همین
روال را در پیش گرفتند و در نتیجه با سابقه مطلوبی که شرکت بیمه آسماری در حوزه فروش بیمه نامه درمان داشت، میزان فروش هم مطلوب بود.
البته فروش بیمه نامه درمان با رعایت دقیق ملاحظات ریسک و انتخاب درست مشتری انجام می شود. از سوی دیگر آگاهی مردم به خدمات صنعت بیمه هم هر روز بیشتر می شود و این باعث شده که فعالیت ها در این حوزه با رونق نسبی مواجه باشد.
در حال حاضر به صورت دوره ای، جلساتی میان نمایندگان و معاونت فنی و بازاریابی شرکت برگزار می شود که بسیار راهگشاست. این روش می تواند با قدرت ادامه یابد تا نمایندگان از راهکارهای تازه ای در فروش بهره ببرند. همچنین به همکاران خودم در نمایندگی ها پیشنهاد می کنم دقت در فروش را دو چندان کنند، چون اگر ریسک به درستی انتخاب شود، خسارت نیز کنترل می شود و منافع این روش فروش به همه خواهد رسید.

 

 

 

پنج شرکت بیمه ای آسیا، پاسارگاد،البرز، کوثر و دانا در چهار ماه نخست سال جاری توانستند بترتیب تراز عملیاتی مثبت 1191،…

عصر گذشته نشست هم اندیشی پژوهشکده بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت بیمه حکمت در سالن جلسات این بیمه برگزار شد.#‌اخبار
منبع: اکونا پرس


مطالب پیشنهادی

سرنوشت دخل و خرج کشور در سال ۹۹ چه می‌شود؟

لایحه بودجه ۹۹ پس از ماه‌ها بررسی، امروز از سوی نمایندگان رد شد، اما باید دید که قوای مجریه و مقننه چه تصمیمی برای آن خواهند گرفت.

پختن غذا در فویل | نکات و کاربرد پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل

پختن غذا در فویل و و روش پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل و کاربرد فویل در اشپزی و کاربرد فویل در اشپزخانه را در پرشین وی بخوانید

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

رهبر انقلاب به سخنان کدام مقام آمریکایی در سخنرانی امروز خود اشاره کردند؟

تسنیم نوشت: مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی امروز به مصاحبه فرماندار ایالت ایلینوی آمریکا اشاره کردند که از زنده شدن غرب وحشی بعد از شیوع کرونا در آمریکا سخن گفته بود.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

تغییر چهره سیاسی پارلمان یازدهم /سونامی اصولگرایان به بهارستان رسید

نتیجه یازدهمین دوره انتخابات مجلس تغییر حداکثری در چهره سیاسی پارلمان را رقم زد و اکثریت نمایندگان مجلس فعلی حداقل برای ۴ سال آینده در پارلمان حضور نخواهند داشت.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

رییس مجلس ترکیه جویای حال علی لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا

ایسنا نوشت: مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملی ترکیه طی تماس تلفنی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن آرزوی بهبودی برای وی درباره اقدامات مشترک دو کشور برای مهار کرونا گفت وگو کرد.

کرونا و رفتارهایی نامتعارف به بهانه دین‌دار بودن

هر روز که می گذرد دامنه شیوع ویروس کرونا گسترده‌تر می‌شود، تفاوتی هم بین فقیر و غنی، چپ و راست و ...نمی‌گذارد و همه را درگیر کرده است.

نامه نماینده اصولگرا به آیت الله جنتی

تسنیم نوشت: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از آیت الله جنتی خواست نماینده شورای نگهبان در نشست آتی این کمیسیون حاضر شده تا استفساریه استخدام معلمان حق التدریس بررسی شود.

انتقاد توئیتری آقای نماینده از عدم رعایت پروتکل ضدکرونایی در صحن مجلس /صحنه هایی خلاف موازین بهداشتی به دنیا مخابره شد

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از نحوه برگزاری جلسات علنی مجلس و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا انتقاد کرد.

صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

خداحافظی با مردِ «شماره یک» مجلس / روزگار پساپارلمانی لاریجانی

روزگار پسا پارلمانی علی لاریجانی چگونه خواهد گذشت؟ آیا او رخت سیاست را از تن بدر خواهد کرد و به گوشه دنج سیاست می رود یا استراحتی کوتاه کرده و برای ۱۴۰۰ آماده می شود یا...

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

نکات تهیه بستنی | هر آنچه را که باید در مورد نکات تهیه بستنی و خوردن ان بدانید

نکات تهیه بستنی و آشنایی با نکات تهیه بستنی و خواص بستنی و نحوه درست کردن بستنی و چگونه بستنی درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

وا نرفتن کوفته تبریزی | نکات مهم وا نرفتن کوفته تبریزی که باید بدانید

وا نرفتن کوفته تبریزی و نکات مهم وا نرفتن کوفته تبریزی که باید بدانید و طرز تهیه کوفته تبریزی و چگونه کوفته خوشمزه ای درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

ضدعفونی کردن معابر قم از سوی نیروهای حشدالشعبی صحت دارد؟

معاون سپاه علی‌ابن‌ابی‌طالب(ع) قم به ایرنا پلاس گفت:ضدعفونی معابر قم، کار اعضای الحشدالشعبی نبود.

مطالب مرتبط