اقتصاد آنلاین |
2 ماه پیش

فال ابجد روزانه دوشنبه مهر ۱۴۰۱ اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

 • فال ابجد امروز متولدین فروردین
 • فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
 • فال ابجد امروز متولدین خرداد
 • فال ابجد امروز متولدین تیر
 • فال ابجد امروز متولدین مرداد
 • فال ابجد امروز متولدین شهریور
 • فال ابجد روزانه متولدین مهر
 • فال ابجد روزانهمتولدین آبان
 • فال ابجد روزانهمتولدین آذر
 • فال ابجد روزانهمتولدین دی
 • فال ابجد روزانهمتولدین بهمن
 • فال ابجد روزانهمتولدین اسفند

به گزارش اقتصادآنلاین، حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز۴ مهررا مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.


 • فال حافظ امروز دوشنبه ۴ مهر + تفسیر دقیق
 • فال امروز؛ فال روزانه شخصی ۴ مهر
 • فال قهوه سریع روزانه؛ فال قهوه امروز ۳ مهر ۱۴۰۱

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز۴ مهررا می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر:این مقصودی که دارید برایتان دردسرساز خواهد شد و مطمئناً مشکلات فراوانی به وجود می‌آورد پس از آن صرف نظر کنید. اگر قناعت پیشه کنید همواره از زندگی تان راضی و خشنود خواهید بود. دوستان خوبی در اطراف تان ندارید مراقب باشید تا شما را به بیراهه نکشانند.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: خیر و برکت در زندگی تان سرازیر خواهد شد به زودی گره از کار تان باز می‌شود و شما به موفقیت‌های بزرگی در آینده خواهید رسید، گشایش بزرگی در شما ایجاد خواهد شد از تمام مشکلات رهایی پیدا خواهید کرد و به آرزوها و خواسته های قلبی تان خواهید رسید.

میخوای همون آدمی بشی که همیشه آرزوشو داشتی؟

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: :ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی شادی و خوشبختی در زندگی به دست خواهید آورد اگر قصد انجام کار های ناصوابی را دارید، سعی کنید؛ خودتان را به فساد آلوده نکنید در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا بتوانید به آرامش و آسایش برسید و شادی و خوشبختی و در خود به وجود بیاورید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی درپی شماست و میخواهد برایتان مشکلات بسیار زیادی در زندگی به وجود بیاورد، بهتر است؛ مراقب خود باشید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید و به دردسر های بزرگی در زندگی خود مواجه نشوید و سربلندی را به دست بیاورید.

فالگو

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: طالعت روشن است. قصد و نیت پاکی در سر خود دارید به زودی آرامش و آسایش نصیبتان خواهد شد و شما به سربلندی دست پیدا خواهید کرد اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید، به زودی به انجام خواهد رسید و به نفع شما خواهد بود شادی را در شما به وجود خواهد آورد.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت نیک است. به مقصود خود خیلی زود دست پیدا خواهید کرد و شادی و آرامش را در خود به وجود می آورید، عیب شما در زندگی این است که راز دل تان را با هر کسی در میان می گذارید با این کارتان مشکلات بسیاری در خود ایجاد می کنید و به نابودی خواهید رسید.


 • خیلی راحت از نوع سوالات خواستگارتان او را بشناسید
 • یکنواختی، آفت زندگی مشترک + راه های پیشگیری از آن
 • خانم ها، خیلی زود از این مردان فاصله بگیرید!

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: طالعت خوب است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید به زودی اتفاقات خوب و خوشی در زندگی برایتان رخ خواهد داد شما می توانید به آرامش و آسایش خودت را نزدیک کنید، بهتر است؛ به زندگی خوش بین باشید تا اتفاقات خوشایندی در آینده برایتان به وجود بیاید و مشکلات تان از بین برود.

فال ابجد روزانهمتولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: دست به کارهایی زده اید که هم اکنون بسیار از آن پشیمان شده اید و ناراحت هستید که خداوند به شما پشت کرده اما همواره راه برای توبه باز هست و خداوند شما را می پذیرد پس نگران نباشید. اگر می خواهید به سرمایه تان بیافزایید باید تلاش و کوشش بیشتری به خرج دهید.

فالگو

فال ابجد روزانهمتولدین آذر

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: مراقب باشید و از خداوند دور نشوید که بسیار پشیمان خواهید شد. از اعمال حرام و ربا و نزول خواری پرهیز کنید که در غیر این صورت تمامی اموالتان به باد فنا خواهد رفت. اگر از دوری فردی در رنج و عذاب هستید بدانید که به زودی به جانب تان باز می گردد.

فال ابجد روزانهمتولدین دی

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: از دعوا درگیری پرهیز کنید و آرامش تان را حفظ کنید تا بهترین نتایج نصیبتان شود. افرادی سعی دارند تا برایتان دامی پهن کنند و مشکلاتی به وجود بیاورند مراقب باشید و فریب حرفهایشان را نخورید. اگر می خواهید تغییراتی در زندگی تان به وجود آورید باید به آهستگی این کار را انجام دهید.

فالگو

فال ابجد روزانهمتولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان است و از جانب خداوند رزق و روزی فراوانی نصیبتان می‌شود. اگر پولی به دستتان رسید سعی کنید مقداری از آن را پس انداز کنید و از ولخرجی پرهیز کنید. اگر در انتظار رسیدن خبرهایی هستید باید بیشتر از خودتان صبر و تحمل نشان دهید.

فال ابجد روزانهمتولدین اسفند

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: اقبال نیکویی دارید و اگر بخواهید به کاری که در سر دارید اسرار کنید متاسفانه به دردسر می‌افتید. حرفهایی به گوشتان رسیده که می‌تواند بسیار شما را نگران کند اما به خدا توکل کنید و تشویش نداشته باشید. در نمازهایتان کاهلی نکنید که پشیمان خواهید شد.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

منبع:tasvirezendegi


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

۳ ماه بعد از ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو از سوی دولت و یک ماه پس از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو از سوی شرکت‌های واردکننده، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی یک خودروی کره‌ای در سطح شهر و جاده‌ها نخستین اقدامی بود که از نزدیک شدن خودروهای خارجی به بازار کشور حکایت داشت.

6 ساعت پیش

مدیر مرکز سامانه اورژانس اجتماعی استان تهران اعلام کرد که بیشترین تماس با اورژانس اجتماعی به خاطر کودک آزاری، دختران فرار و دختران آسیب‌دیده است که از میان آن‌ها بیشترین تماس‌ها مربوط به گزارش موضوع کودک آزاری است.

6 ساعت پیش

در صورتی که زیپ لباستان به هر دلیلی خراب شود می‌توانید با روشی ساده آن را تعمیر کنید و نیازی به تعویض آن نخواهید داشت.

4 ساعت پیش

گزارش‌ میدانی از بازار لوازم خانگی حاکی از رکود در بازار و افزایش تقاضا برای تعمیرات است و حداقل قیمت یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیز به ترتیب ۱۷، شش و ۱۲ میلیون تومان است.

5 ساعت پیش

آیت الله هاشمی رفسنجانی در کتاب خاطرات خود در مورد تاریخ ۱۶ آذر سال ۱۳۷۸ می نویسد: آیت‌ الله خامنه‌ای ،با تأکید و جدیت، خواستار نامزد شدنم شدند و گفتند، غیر از شما کس دیگری نیست که بتواند خطر را از انقلاب از طریق مجلس رفع کند.

6 ساعت پیش

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

7 ساعت پیش

در پی دریافت پیام هشدار زلزله در تلفن همراه برخی شهروندان، این خبر از سوی خبرگزاری میزان و شبکه خبر تکذیب شد. این تکذیب از سوی تلویزیون ستاد بحران و مخابرات انجام گرفته است.

7 ساعت پیش

رئیس کل دادگستری استان فارس از معاینه لیلا حسین‌زاده زندانی زندان عادل آباد شیراز توسط دو پزشک عمومی و متخصص در دو روز اخیر خبر داد.

6 ساعت پیش

دیابت یکی از بیماری‌های زمینه‌ای است که می‌تواند ناتوان‌کننده باشد و به مرور زمان کیفیت زندگی فرد را کاهش دهد؛ بنابراین شناحت این بیماری و کنترل آن می‌تواند کیفیت زندگی را بهبود ببخشد.

4 ساعت پیش

بیشتر...