خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

سوم خرداد فرصتی برای بازبینی بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است رضوی

سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است
به گزارشخبرگزاری رضوی، حامد آرامش روز سه‌شنبه  اظهارداشت: حماسه آزاد سازی خرمشهر یکی از ماندگارترین رویدادهای پر افتخار این مرز و بوم است و بازخوانی، ترسیم و پاسداشت این رخداد بزرگ تاریخی و سرنوشت‌ساز در حقیقت تقدیر از حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های فرزندان غیور ایران و تداوم باورها و نگرش های اصیل دفاع از ارزش های ناب انقلاب شکوهمند اسلامی است.
وی بیان کرد: رزمندگان دلیر میهن در سوم خرداد ۱۳۶۱ به جهانیان این پیام را یادآور شدند که مردم مبارز و خستگی ناپذیر ایران اسلامی با ایمان و توکل به خداوند و با تکیه بر ارزش هایی چون وحدت، غیرت، مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان و مستکبران تا آخرین قطره خون، ایستادگی می‌کنند تا وجبی از این خاک به دست غاصبان و متجاوزان نیفتد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: امروز اگر کشور عزیز ما در برابر سخت ترین تحریم های استکبار جهانی تاب آورده و همچنان شاداب و پرغرور در راه توسعه و پیشرفت قرار دارد، حاصل همان رشادت‌ها و توانمندی‌هایی است که در جنگ تحمیلی و آزاد سازی خرمشهر به نمایش گذاشته شد.
وی بیان کرد: حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر موجب شد تا همچنان مردم ما با روحیه قوی تر و مستحکم تر از پیش در مسیر رشد و بالندگی قرار گیرند و باید اهمیت این روز برای نسل های آینده تشریح و بازخوانی شود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از مرز میلک زابل، شیوه جدید قاچاق بنزین با بطری برای انتقال از بالای دیوار مرزی را نشان میدهد

3 ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه ترکیه با همتای ترکیه‌ای خود دو دور دیدار و در خصوص موضوعات مورد علاقه دوکشور به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

3 ساعت پیش

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: حمل هرگونه سلاح سرد و گرم توسط شهروندی که مجوز حمل نداشته باشد، ممنوع است و درصورت اخذ مجوز صرفا جهت انجام کار‌های ذکر شده در مجوز باید استفاده شود.

4 ساعت پیش

سخنگوی پلیس بزرگ راه میزوری آمریکا، اعلام کرد که در سانحه برخورد قطار مسافربری با یک کامیون ۲ نفر از مسافران قطار و یک سرنشین کامیون کشته شدند.

3 ساعت پیش

فیل فودن پس از دعوا با همسرش از ساحل اختصاصی اخراج شد.

4 ساعت پیش

وضعیت اقتصادی بسیار بهتر از یک سال گذشته به نظر می‌رسد. تولید ناخالص داخلی ۳ تا ۴ درصد رشد داشته و به سطح سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ میلادی نزدیک شده است.

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون از ارائه گزارش سازمان انرژی اتمی در مورد اقدامات این سازمان در اجرای مواد و تکالیف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها خبر داد.

4 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

4 ساعت پیش

​فرماندار خلخال از اهالی روستای اندبیل خواست تا زمان شناسایی این گرگ و یا حیوان شبیه گرگ توسط مامورین حفاظت محیط زیست خلخال مراقبت بیشتری از خود و خانواده خود داشته باشند.

4 ساعت پیش

بیشتر...