ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

واکنش ها به خیره کننده ترین کری فصل ایران عکس ورزش سه

کد خبر : 1873284 |10 اسفند 1401 ساعت 17:25 |45.6K بازدید |8دیدگاه

جایی که فوتبال حرف زد؛

واکنش‌ها به خیره‌کننده‌ترین کری فصل ایران (عکس)

شادی مهرداد رضایی مقابل هوادار پس از مسابقه واکنش چندین عضو دو تیم را به همراه داشت.

واکنش‌ها به خیره‌کننده‌ترین کری فصل ایران (عکس)

به گزارش "ورزش‌سه"، این شانس مسی‌ها بود که چند روز پس از حذف تلخ از مسابقات جام حذفی که با حواشی زیادی هم همراه شد، دوباره مقابل هوادار و ساکت الهامی قرار بگیرند تا فرصت انتقام برایشان فراهم باشد.
گذشته از حساسیت‌های لیگ برتر که مصاف دو تیم میانه جدولی هوادار و مس را تحت تأثیر قرار داده بود، از ابتدا مشخص بود این مسابقه هم دور از حاشیه نخواهد بود، اما این حواشی به شکلی با حرکاتمهرداد رضاییپس از گلزنی به روشی کاملا محترمانه رقم خورد.
ساکت الهامی پس از گل شدن آخرین پنالتی تیمش و عبور از سد محکممس رفسنجاندر مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، در حالی که چند دقیقه اخراج شده بود و از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد، رو به دوربین دو، سه خبرنگاری که حرکات او را زیر نظر گرفته بودند، کرد و با جمله‌ای منحصر به فرد برای تیم حریف به این شکل کری خواند: «من با چهارتا پیرزن هم به آن‌ها نمی‌بازم.» او سپس راهی رختکن شد و چند دقیقه بعد هم بابت حرف‌های خود عذرخواهی مفصلی به عمل آورد.

ویدئو: 273812

با این حال مشخص بود که این پایان راه برای مسی‌ها نبود. آن‌ها در بازی رفت لیگ برتر موفق به شکست مس رفسنجان شده بودند و این کری ساکت الهامی را بازیکنان برنمی‌تابیدند، پس وقتی در بازی برگشت مهرداد رضایی موفق شد دروازه شاگردان الهامی را باز کند، شادی گل خاصی را به نمایش گذاشت و انگار که در قالب همان پیرزن داستان ساکت الهامی رفته باشد، مقابل چشمان این مربی نشان داد که اگر از نظر این مربی سالخورده هم باشند، می‌توانند تیم او را شکست دهند.
این شادی گل البته با واکنش فاندر مدیر رسانه‌ای هوادار در پایان مسابقه مواجه شد و او این اقدام مهرداد رضایی را در حالی که عصبانی بود، دخالت در کار بزرگ‌ترها توصیف کرد. ایمان عالمی مربی هوادار هم در نشست خبری شادی گل مهرداد رضایی را حرکاتی توصیف کرد که نباید در ورزشگاه دیده می‌شد.

1807273
با این حال مسی‌‎ها واکنش‌های متفاوتی در پایان مسابقه داشتند و در رأس آن‌ها حامد لک که معمولا علاقه‌ای به مصاحبه ندارد، مقابل خبرنگاران ایستاد تا ضمن زیر سوال بردن کری ساکت الهامی در مسابقه جام حذفی، تأکید کند چطور مربی تیمی که در بازی رفت و برگشت لیگ برتر مقابل آن‌ها بازنده بوده، چنین حرف‌هایی را به زبان آورده است!
خبرنگاران پس از پایان مسابقه سعی داشتند با مهرداد رضایی هم درباره شادی گل جنجالی و خبرسازش مصاحبه کنند، اما او با گفتن این جمله که بهترین کار در این شرایط سکوت است، از این کار امتناع کرد و از آن‌ها خواست از قول او فقط همین یک جمله را مخابره کنند.
به هر حال کار تمامی اعضای دو تیم مس و هوادار در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با دو پیروزی در لیگ برتر برای شاگردان ربیعی و یک پیروزی ارزشمند برای هوادار در جام حذفی تمام شد و در حالی این دو مربی و سایر نفرات دو تیم بار دیگر در فصل آتی شاید در قالب اعضای تیم‌های دیگر مقابل هم قرار خواهند گرفت، که کری‌خوانی آن‌ها خارج از فوتبال و غیرمحترمانه نبود و از نگاه کردن در چشمان یکدیگر شرم نخواهند داشت.

1807272
مس رفسنجانمس رفسنجان
مهرداد رضاییمهرداد رضایی
لیگ برتر ایرانلیگ برتر ایران
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مس رفسنجانمس رفسنجان

مشاهده برنامه و نتایج مس رفسنجان، بازی بعدی مس رفسنجان و ویدئو خلاصه بازی های مس رفسنجان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...