خبرآنلاین |
1 ماه پیش

اسرائیل گوشمالی خواهد شد ایران هیچ اقدام علیه منافع ملی را بی پاسخ نمی گذارد خبرآنلاین

اسرائیل گوشمالی خواهد شد /ایران هیچ اقدام علیه منافع ملی را بی پاسخ نمی گذارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، محمود عباس زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص پاسخ کوبنده ایران به اسرائیل و شیطنت رژیم صهیونیستی در اصفهان گفت: من پیش‌بینی می‌کردم که اسرائیل اقدامی خواهد داشت، اما اقدامی که برای دنیا نمایشی در برابر از بین رفتن اعتبار تاریخی خود داده باشند. من اعتقاد دارم اتفاقی که برای رژیم صهیونیستی در برابر حمله موشکی که توسط ایران برایشان رقم خورد، نقطه عطفی است و برای حفظ آبروی خود در دنیا مشخص بود اقدامی می‌کنند، می‌دانند که اگر اقدامشان علیه جمهوری اسلامی کاری بود طبیعتا جمهوری اسلامی برنمی‌تافت و نسبت به شیطنت دفعه قبل آن‌ها صد برابر پاسخ خواهند گرفت.

بنابر روایت جماران، وی ادامه داد: این اقدام صهیونیست‌ها قبل از اینکه شدت و مکان برای آن‌ها دارای اهمیت باشد، شدت رسانه‌ای آن مهم بود؛ به دنبال بمب خبری بودند که ما کاری را انجام دادیم. این کارها و تحرکات از عظمت ادعاهای آنان از شکست ناپذیری گنبد آهنین و بلوف‌های تاریخی آنان شکسته شد. آنچه در اورشلیم اتفاق افتاد در تاریخ دیده نشده بود. اگر بخواهیم تاریخ خاورمیانه را به دو قسمت کنیم باید گفت تاریخ خاورمیانه قبل موشک باران و بعد موشک باران است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اقدام اسرائیل، گفت: همین اقدام اسرائیل گوشمالی دیگری خواهد داشت. ایران هر اقدامی علیه منافع خود را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت، حال می‌تواند شکل و اشکال متفاوت داشته باشد، ولی با تدبیر و نکته سنجی انجام خواهیم داد. اما اصل قضیه قابل انکار است؛ جمهوری اسلامی ایران هیچ اقدامی را که علیه منافع ملی خود صورت بگیرد را بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

نماینده مردم مشکین شهر تاکید کرد: کشوری که صلح بخواهد نباید از جنگ بترسد و باید به درجه‌ای از بازدارندگی رسیده باشد که کسی فکر تعرض به کشوری نداشته باشد. جمهوری اسلامی ایران از حیث بازدارندگی خیلی از مواقع عبور کرده است. ما صلح را با قدرت تضمین کرده‌ایم. اما متاسفانه با حاکمیت ناعادلانه در جهان اثبات شده است که در شرایط ضعف قابل تضمین نیست اینکه غربی‌ها یا محور عبری، عربی در منطقه خاورمیانه جرثومه درست کردند که در دنیا به کودک کشی و تروریسم دولتی مشهور است طبیعتا صلح تهدید می‌شود. در تاریخ، جمهوری اسلامی ایران و نهضت‌های آزادی بخش و محور مقاومت ثابت کردند این جرثومه‌های فساد و تروریسم بین‌المللی جز با قدرت و مولفه‌های منطق قابل مهار نیست و خوشبختانه این اتفاق نشان داد؛ غده سرطانی در حال فروپاشی است.

۲۷۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله اشتباهی نظامیان این رژیم به محل اختفای یک گروه دیگر از صهیونیست‌ها خبر داد.

۱ هفته پیش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رابطه با خودروهای تانک‌بر ما یک قرارداد با سوئد داشتیم و ۱۵۰ دستگاه خریداری کرده بودیم. تا امارات نیز آمدند آما آمریکایی‌ها متوجه شدند و آن را برگرداندند. ما گفتیم هیچ اشکالی ندارد. روی پای خود ایستادیم و حتی تا یک ماه آینده یک تانک‌بر هم در نیروی زمینی کسری نداریم. با توجه به علم و نوآوری این اتفاق رقم خورد. این همایش می تواند کمک کند دستاوردهای علمی خود را بین همه مراکز علمی به اشتراک بگذاریم. جهاد و کوشش و تلاش ما با تایید مهر ولایت معنای جهاد می یابد. تلاش ما دانش بنیان کردن نیروی زمینی است./ ایسنا

۱ هفته پیش

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

بیشتر...