بیتوته |
10 ماه پیش

بیوگرافی سید کاظم احمدزاده از مجریان صدا سیمای جمهوری اسلامی ایرانبیوگرافی سید کاظم احمدزاد مجری

سید کاظم احمدزادهدر تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۴۲ در تهران به دنیا آمد. وی از مجریان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. او دارای لیسانس روان‌شناسی است و دانش علوم حوزوی هم دارد. او از سال ۱۳۷۵ وارد صدا و سیما شد.

چکیده ای از بیوگرافی سید کاظم احمدزاده

نام: سید کاظم احمدزاده

تاریخ تولد: ۱۳۴۱

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

سال‌های فعالیت: ۱۳۷۵ تاکنون

بیوگرافی سید کاظم احمدزاده

سید کاظم احمدزادهمجری رادیو و تلویزیون متولد سال ۱۳۴۱ در تهران است که با اجرای مشترک و دونفره با سید محمد حسینی شومن و مجری فراری به شهرت رسید. وی در محلۀ میدان خراسان در یک خانوادۀ مذهبی، معمولی به دنیا امد.

احمدزاده سه دختر دارد که همگی ازدواج کردند و درباره مراسم ازدواج فرزندانش گفته:

خیلی ها از دختر آقای احمدزاده توقع چیز دیگری داشتند ولی مراسم آنها خیلی ساده بود و این سادگی در جهیزیه، جشن عروسی و سیسمونی وجود داشت و نسبت به هم سن و سال های خود مراسم کم هزینه ای داشت البته همسرم در عین سلیقه در تهیۀ جهیزیه و سایر موارد سادگی را رعایت می کرد.

همسر و فرزندان من به خوبی می دانند زمانی که عصبانی باشم فقط سکوت می کنم و در لاک خودم فرو می روم و از تغییر گویش من به ناراحتی یا عصبانیت من پی می برند.

سال های فعالیت سید کاظم احمدزاده

سید کاظم احمد زاده از سال ۱۳۷۵ تا به حال به عنوان مجری برنامه‌های تلویزیون و رادیو در مناسبت ها و اعیاد و ایام شهادت امامان و محرم و صفر و … مشغول بوده است.

او دارای لیسانس روانشناسی است و دانش علوم حوزوی هم دارد. پس از تحصیلات بعنوان معلم وارد مقطع تحصیلی راهنمایی و دبیرستان شد. او دو سال هم معاونت تربیتی در دانشگاه بود.

ازدواج سید کاظم احمدزاده

سید کاظم احمدزاده در سال 1364 در سن 23 سالگی به طور سنتی به همراه خانواده به خواستگاری رفت و پس از عقد سال 1365 با مهریه 14 سکه بهار آزادی با همسرش عروسی کرد.

نتیجه این ازدواج این زوج، سه دختر بود که همه آنها ازدواج کردند و سه نوه نیز دارند.

آثار و اجراهای سید کاظم احمدزاده

- جشن رمضان

- مسابقهٔ بزرگ

- خانهٔ چهلم

- وقتمون کمه

- شهر عزیز

- دوستت دارم مادر

- دوستت دارم پدر

- مغناطیس

- در آستان خورشید

- آدم های خوب شهر

- اجرا در رادیو مانند به تو از دور سلام

تصاویرسید کاظم احمدزاده

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته#‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با هومر،ایلیاد،ادیسه،شاعر یونانی،ادبیات یونان باستان،قهرمانی،اسطوره‌ها،موسیقی هومری،اثرات فرهنگی،تأثیر هومر در ادبیات و هنر،مسابقه هومر و هزیود،نقد اثر هومر،تاریخچه نسخه‌های هومر،اشعار حماسی،نویسندگان باستان،شاعران ادبیات یونان،معتبرترین نویسندگان تاریخ به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با علی عظیمی ، بیوگرافی علی عظیمی ، عکس های علی عظیمی ، تصاویر علی عظیمی ، علی عظیمی آهنگساز ، زندگی نامه علی عظیمی ، پیش درآمد علی عظیمی ، آهنگ علی عظیمی ، علی عظیمی خواننده ، علی عظیمی و همسرش ، همسر علی عظیمی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه بابیوگرافی گروه ایتیز،اعضای ATEEZ،پروفایل ATEEZ،حقایق ATEEZ،اولین بازی ATEEZ،جوایز ATEEZ،آهنگ های ATEEZ،ATEEZگروه ،فن ATEEZ،تور ATEEZ،کی پاپ،گروه پسر،موسیقی کره جنوبی،سرگرمی،فرهنگ پاپ سبک موسیقی ایتیز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

5 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مستانه مهاجر،زندگی نامه مستانه مهاجر،عکس های مستانه مهاجر،مستانه مهاجر و دخترش،پژمان بازغی و مستانه مهاجر،بیوگرافی مستانه مهاجر،فیلم جوجه تیغی مستانه مهاجر،فیلم مستانه مهاجر،مستانه مهاجر و همسرش،بیماری مستانه مهاجر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با خاقانی شعر،دیوان خاقانی،خاقانی زندگی‌نامه،شاعر خاقانی،خاقانی اشعار،خاقانی و ادبیات فارسی،تأثیر خاقانی در شعر فارسی،خاقانی و فلسفه،خاقانی و عرفان،مولوی و خاقانی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با داریوش مهرجویی،فیلم‌ساز ایرانی،سینما ایران،آثار داریوش مهرجویی،بیوگرافی داریوش مهرجویی،سینمای موج نو،فیلم گاو،فیلم سنتوری ،جشنواره‌های فیلم داریوش مهرجویی ،فیلم‌های ممنوع‌التصویرداریوش مهرجویی،فیلم‌های توقیف شده داریوش مهرجویی،جایزه شوالیه ادب و هنرداریوش مهرجویی،مهرجویی و سینمای ایران،فیلم‌سازان برجسته ایرانی،مهرجویی و موسیقی،داریوش مهرجویی و ترجمه کتاب‌ها،انتقادات به سیاست‌ها در آثار داریوش مهرجویی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با حمیدالدین ،حمیدالدّینِ بلخی، عالم و دانشمند فرهیختۀ بلخی،زندگی‌نامه حمیدالدّینِ بلخی، عمر ابن‌محمود حمیدالدین بلخی،قاضی‌القضات،لقب حمیدالدّینِ بلخی،مقامات حمیدی،آثارحمیدالدّینِ بلخی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

5 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باچارلز دیکنز،زندگی و آثار چارلز دیکنز،رمان‌های چارلز دیکنز،ادبیات انگلیسی،داستان‌های کلاسیک،نویسندگان دوره ویکتوریایی،اجتماع شناسی در آثار دیکنز،دیکنز و فقر،معنویت در دنیای چارلز دیکنز،پیامدهای اجتماعی در رمان‌های دیکنز،تاریخ ادبی،تأثیرات دیکنز در ادب و فرهنگ جهانی،طبقه‌بندی اجتماعی در آثار چارلز دیکنز،دیکنز و تغییرات اجتماعی در دوره ویکتوریایی،تأثیرات فرهنگی و اجتماعی دیکنز در دنیای معاصر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باعرفان طهماسبی زندگی نامه عرفان طهماسبی،آثار موسیقی عرفان طهماسبی،بیوگرافی خواننده،عرفان طهماسبی ،آهنگسازی و خوانندگی عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی و موسیقی محلی، تجربه‌های هنری عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی در برنامه عصر جدید، کنسرت‌ها و حضور روی صحنه عرفان طهماسبی، موسیقی ایران و عرفان طهماسبی، شاهنامه‌خوانی عرفان طهماسبی، تأثیرات فرهنگی در موسیقی عرفان طهماسبی،تجربه‌های تئاتری عرفان طهماسبی،اهنگ‌های جدید عرفان طهماسبی،هنرمندان موسیقی محلی ایران و عرفان طهماسبی، به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

بیشتر...