پیشرفت ۴۵ درصدی زائرسرای چهارمحال بختیاری در مشهد all tv logo

پیشرفت ۴۵ درصدی زائرسرای چهارمحال و بختیاری در مشهد
چهارمحال و بختیاریشهرکرد

مصطفی حیدری رئیس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره بهساخت زائرسراچهارمحال و بختیاری در مشهد مقدس، گفت: این طرح تا کنون ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و طی ۱۴ ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


بیشتر بخوانید

  • زائرسرا برای خدمات‌رسانی در اربعین حسینی آماده می‌شود

وی با اشاره به ساخت محل اقامتی زائرسرای چهارمحال و بختیاری در مشهد مقدس افزود: این زائرسرا ۳۷ سوئیت با ظرفیت ۱۶۵ نفر و در هشت طبقه ساخته می‌شود که در طبقات زیرین این اقامتگاه آشپزخانه مخصوص پخت غذای زائران در نظر گرفته شده است تا غذای گرم و با کیفیت در اختیار زائران قرار گیرد.

حیدری اضافه کرد: این زائرسرا شامل دوطبقه زیر زمین، طبقه همکف و پنج طبقه دیگر است که بناست به اقشار کم درآمد اختصاص داده شود، این زائر سرا توسط کمک‌های مردمی، خیرین و بخش خصوصی در حال احداث است.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

یک ربع پیش

کارگردان پویانمایی «مادر کونیکو یامامورا» گفت: حدود ۱۰ قسمت از داستان زندگی خانم کونیکو یامامورا، تنها مادر شهید ژاپنی در مرکز پویانمایی صبا نوشته شده است.

نیم ساعت پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

فارس نوشت: سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی جدید درباره انتخابات پیش رو مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

یک ربع پیش

دومین شهر بزرگ جهان عرب از اول ربیع‌الاول به‌مناسبت بیست‌و‌چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب میزبان ۶۰۰ ناشر داخلی و خارجی است.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

نیم ساعت پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...