ابلاغ برنامه آزمون های نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم در تابستان ۱۴۰۳ all tv logo

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه آزمون‌های نهایی پایه دوازدهم روزانه، بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم آموزش متوسطه نظری در تابستان سال تحصیلی ۱۲۰۳-۱۴۰۲ را ابلاغ کرد.

در دستورالعمل ابلاغی آمده است: با استناد به ماده واحده اصلاح زمان برگزاری آزمون‌های نوبت شهریور دوره متوسطه - مصوب پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون معین شورای عالی آموزش و پرورش تاریخ ۱۴۰۳٫۲٫۲۳ به‌منظور افزایش بهره‌وری و ایجاد انعطاف در ساماندهی امور مربوط به تعلیم و تربیت دانش‌آموزان، آزمون‌های تابستان سال تحصیلی جاری از پانزدهم مرداد شروع می‌شود،متقاضیان بهتر است به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند تا با تاکید بر عدم کاهش کیفیت آموزش و یادگیری در دوره تابستانی دانش‌آموزان مدارس روزانه و بزرگسالان آمادگی لازم برای برگزاری آزمون‌های نهایی پایه دوازدهم براساس برنامه و زمانبندی حضور در حوزه آزمون فراهم شود.

طبق برنامه ابلاغی، امتحانات نهایی دانش‌‌آموزان در تابستان از ۱۵ مرداد آغاز می‌شود و تا ۱ شهریور ادامه خواهد داشت.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استان ها بازخبر

2 ساعت پیش

هادی مطر، ضارب سلمان رشدی، نویسنده موهن به قرآن کریم روز چهارشنبه به حمایت از حزب‌الله لبنان متهم شد.

1 ساعت پیش

به نظر می‌آید آنچه در نهایت مسیر آتی مذاکرات سیاسی و توافق صلح را شکل خواهد داد، اراده مقاومت در میدان جهاد خواهد بود. تجربه نشان داده است، رژیم صهیونیستی تنها در شرایطی حاضر به عقب نشینی و دادن امتیاز به طرف فلسطینی خواهد شد که در محیط داخلی و فضای بین‌المللی زیر فشار باشد.

2 ساعت پیش

قاره آفریقا قرن هاست که بخشی از فرهنگ ایرانی را به ارث برده است.

2 ساعت پیش

شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود. بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و […]

2 ساعت پیش

برخی از ظروف پیرکس برای افزایش مقاومت حاوی مقداری سرب هستند.

1 ساعت پیش

رهبر انقلاب بر مزار شهیدان امیرعبداللهیان، موسوی، جلادتی و زمانی‌نیا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۴۰۰ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق ملی مسکن در بخش مسکن هزینه شد، گفت: صندوق ملی مسکن مسئول تاسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری است و هم اکنون بیش از ۳ هزار میلیارد تومان زمین در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...