شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

شهردار مشهدمقدس: سیاست مدیریت شهری توسعه مشهد به سمت شرق است شهرآرانیوز

به گزارششهرآرانیوز، محمدرضا قلندرشریف در مراسم بهره‌برداری از پل دوم و اصلاح هندسی ورودی جاده سرخس به مشهد بر روی مسیل طرق در شهرک شهید باهنر و بهسازی دیواره و کف‌سازی مسیل طرق، با اشاره به این موضوع که امروز یکی از روز‌های خوب مشهد در محدوده محروم شهر است، اظهار کرد: مسلماً در ادامه حرکت به سوی عملیاتی‌کردن شعار «کار برای مردم» به‌عنوان اسم رمز کارگزاران توسط مقام معظم رهبری، در حال اقدام هستیم.

وی با بیان اینکه نگاه ویژه ما به حاشیه شهر است و هر خدمتی در حاشیه شهر، تأثیر خود را بر کل شهر می‌گذارد، افزود: رفاه عمومی، رضایتمندی مردم را به دنبال دارد.

شهردار مشهد با اشاره به اینکه پروژه‌های مختلفی در سطح شهر در حال انجام است، بیان کرد: کار‌های ویژه‌ای وجود دارد که به‌دلیل زمان‌بربودن آن‌‌ها، کسی به سراغشان نمی‌رود؛ اما باید آینده را ببینیم و در کنار کار‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت، به کار‌های بلندمدت نیز توجه کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم مدنظر مدیران ملی، مرکزیت حرم در شهر است که باید به آن توجه ویژه شود، گفت: این حرکت جزو سیاست‌های اصلی استان است و ما هم به این سمت حرکت می‌کنیم. شهرداری به کمک شورا، پروژه‌های مختلفی را در شرق شهر تعریف کرده است و باید به این سمت حرکت کنیم.

شهردار مشهد ادامه داد: تاکنون در حاشیه شهر، تعداد زیادی از پروژه‌ها به بهره‌برداری رسیده و پروژه‌های زیادی کلنگ‌زنی شده است.

شهردار مشهد با اشاره به توجه ویژه به قشر جوان و نوجوان و ارتقای فرهنگ حاشیه در موضوعات مختلف، تصریح کرد: مجموعه آبی شهید قربانی بعد از هفت‌هشت سال بی‌توجهی، در این دوره افتتاح شد و مشابه این پروژه نیز در بولوار رسالت کلنگ‌زنی شده است.

وی ادامه داد: تعریض پل دهرود، کلنگ‌زنی کنارگذر شهید میرزایی در محدوده میدان‌بار نوغان و میدان امام‌حسین(ع)، آغاز عملیات اجرایی سطح سوم میدان فهمیده با دو چپ‌گرد که از معضلات ترافیکی است و آغاز عملیات اجرایی سطح سوم میدان خیام که آینده‌نگری برای توسعه کنارگذر پهنه شمالی است، از دیگرپروژه‌هایی است که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد.

قلندرشریف عنوان کرد: درراستای تأمین آب فضای سبز، سال گذشته، کلنگ پروژه بزرگی زده شد که در حال انجام است. یکی از موضوعات موردتأکید ما به شهردار منطقه، زیباسازی و ایمن‌سازی ورودی‌های مشهد است.

وی ادامه داد: از دیگراقدامات انجام‌شده می‌توان به بهسازی کال طرق اشاره کرد که خاکی و نامناسب بود و مانداب و بوی نامطبوع داشت که خوشبختانه دیواره‌سازی و زیباسازی آن انجام شد. همچنین پل نیز ناامن و کم‌عرض بود که تعریض و زیباسازی شد تا ایمنی و رضایتمندی شهروندان را به‌دنبال داشته باشد.

شهردار مشهد با اشاره به ضرورت طراحی اِلمان در میدان این پروژه، گفت: باید ورودی مناسب با شأن مردم که از سمت سرخس وارد مشهد می‌شوند، ایجاد شود تا مردم از ابتدای ورود حالشان خوش، ولایی و امام‌رضایی شوند.

قلندرشریف بیان کرد: اگر این پل احداث نمی‌شد، در زمان سیلاب سال جاری، پل قدیمی دچار مشکل شده و جاده سرخس به مشهد مسدود می‌شد که خوشبختانه پل در آن زمان به اتمام رسیده بود و مشکل آب‌گرفتگی‌اش خیلی زود حل شد.

وی افزود: این پل چندی قبل به اتمام رسید و قبل از افتتاح رسمی، به‌دلیل موضوعات مختلف، زیر بار ترافیکی رفت و مردم منتظر افتتاح رسمی نماندند و از آن استفاده کردند. ان‌شاءالله در سه‌راه فردوسی نیز پروژه خوبی اجرا خواهد شد. در پایان، امیدوارم خدمات ارائه‌شده شهرداری تحت حمایت شورا و نگاه ویژه و بلند استاندار و فرمانده قرار بگیرد و موجبات رضای حق را فراهم کند.#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمان خودرو ازجمله بخش‌هایی است که راننده به‌صورت مداوم با آن سروکار دارد. بنابراین توجه به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و عملکرد مناسب فرمان خودرو علاوه بر راحتی راننده موجب حس امنیت و عملکرد دقیق خودرو می‌شود.

1 ساعت پیش

سرانجام قیمت دیگنیتی پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد.

1 ساعت پیش

معاون وزیر صمت از ثبت نام ۱۴۰ هزار نفر برای خرید خودروی برقی خبر داد و گفت: تاکنون ۱۰ هزار خودروی برقی وارد کشور شده، بنابراین برای تحویل به متقاضیان از شیوه قرعه‌کشی استفاده می‌کنیم.

1 ساعت پیش

سخنگوی جنبش انصارالله گفت: اسرائیل با حمله به الحدیده قصد دارد به یمن فشار وارد کند تا حمایت از غزه را متوقف کند.

یک ربع پیش

فردا اعلام نتیجه قرعه کشی وارداتی ها خودرو

یک ربع پیش

منصوری یک برند شاخص در صنعت بین المللی تیونینگ است. این تیونر پروژه های بینظیری را با محصولات برتر خودروسازان مطرح جهان مانند رولز-رویس، مرسدس بنز، فورد، لامبورگینی و... به نمایش گذاشته است.

1 ساعت پیش

طرح فروش خودروی برقی لونا ایران خودرو خودرو

نیم ساعت پیش

با انتخاب«جو بایدن» و اتمام دوره ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، خوش‌بینی به رفع ناگهانی و یک‌شبه مشکلات بین‌المللی در فضای سیاسی و اجتماعی کشور حاکم شده است. صنعت خودرو همپای صنعت نفت، آسیبی جدی از تحریم‌های امریکا دیده است.

1 ساعت پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

1 ساعت پیش

بیشتر...