خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

سال ۱۳۱۹ برای داشتن رادیو مجوز باید می گرفتید کپی یکی از این مجوز ها خبرآنلاین

 سال ۱۳۱۹ برای داشتن رادیو مجوز باید می گرفتید +  کپی یکی از این مجوز ها

در سال ۱۳۱۹ برای داشتن رادیو در منزل مجوز لازم بوده است روال این بود که اول باید به شهربانی میرفتند تا پروانه داشتن رادیو به نامتان صادر می‌شد.

در بخشی از سایت تاریخ ما آمده است : در آن سالها مردم می‌رفتند خیابان پشت شهرداری تهران و با نشان دادن آن مجوز، یک دستگاه گیرنده می‌خریدند. اگر هم می‌خواستند آن رادیو را به شهرستان ببرند یا بفروشند، باید از شهربانی اجازه گرفته می گرفتند.

این قانون احتمالا به دلیل شرایط خاص دوران جنگ جهانی دوم تصویب شده بود و نهایتا در سال ۱۳۳۱ لغو شد.

 سال ۱۳۱۹ برای داشتن رادیو مجوز باید می گرفتید +  کپی یکی از این مجوز ها

بیشتر بخوانید :

  • عکسی دیده نشده از تابوت ناصرالدین شاه در مراسم تشییع
  • شمارش مالیات در حضور ناصرالدین شاه / کار دیوان استیفا چه بود؟
  • قدیمی‌ترین روضه‌های تهران کجا خوانده می‌شد؟


۲۱۲۲۰#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عقرب گزیدگی همه ساله در استان هرمزگان به ویژه شهرستان‌های شرقی جان ده‌ها نفر را می‌گیرد. پس از بارندگی‌های اخیر در استان هرمزگان هجوم عقرب‌ها به منازل مسکونی آرامش را از مردم ساکن در شهرستان‌های شرقی استان به ویژه روستای چاهنان بخش سندرک میناب گرفته است.

1 ساعت پیش

شایانیوز-  مریلا زارعی از بازیگرا جذاب و دوست داشتنی هستش که سالهاااست در این عرصه دیده میشه و داره بازی میکنه. اما مریلا زارعی از اون دسته هنرمندانی نیست

1 ساعت پیش

فرمانده کل نیروی انتظامی از تلاش ناجا برای عبور زائران با گذرنامه های تاریخ گذشته بوسیله درج مُهر خبر داد و گفت: زائران با گذرنامه‌های دارای یک ماه اعتبار می توانند به عراق سفر کنند.

1 ساعت پیش

در این گزارش سعی داریم به هزینه های خرید اسباب بازی برای کودکان در ۱۴۰۱ بپردازیم.

1 ساعت پیش

یاسوج- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی زمین‌خواری‌ها به بهانه ایجاد اشتغال گفت: مبارزه با زمین‌خواری از دستگاه‌های دولتی آغاز شود.

1 ساعت پیش

لینک فیلم

1 ساعت پیش

یکی از شیوه های رایج کلاهبرداری، فالگیری و رمالی است. کسانی که در ازای گرفتن مبالغ بالایی، آینده دروغ را به شما می فروشند.

1 ساعت پیش

تهران - رئیس قوه قضاییه به برخورد مدبرانه، قاطعانه و عبرت‌آموز با متخلفان و مفسدان و اهتمام به حفظ حریم خصوصی افراد، پوشاندن عیوب مؤمنین، جلوگیری از افشای اسرار و پذیرش عذر فرد خطاکار و فرصت دادن به او برای جبران تاکید کرد.

1 ساعت پیش

شایانیوز-  لاله مرزبان از بازیگرای جذاب و دوست داشتنی در عرصه سینما می باشد که چند سالیه شناخته شده و میشه گفت از استعداد های نوظهوری می باشد که

1 ساعت پیش

بیشتر...