ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

جانشین تیری آنری در آرسنال: منتقدین را ساکت می کنم ورزش سه

کد خبر : 1830374 |02 تیر 1401 ساعت 19:05 |16.1K بازدید |4دیدگاه

جانشین تیری آنری در آرسنال: منتقدین را ساکت می‌کنم

انکتیا که اخیرا با آرسنال تمدید کرده و پیراهن تیری آنری را در این تیم به تن می‌کند، می‌گوید به همه ثابت خواهد کرد که منتقدین درباره او اشتباه می‌کنند.

به گزارش "ورزش سه"، ادی انکتیا، ستاره 23ساله، که اخیرا قرارداد خود را با افزایش قابل توجه دستمزدش تمدید کرد، می‌گوید تصمیم آرسنال برای تمدید با او بی‌دلیل نبوده. انکتیا می‌گوید فصل آینده ثابت خواهد کرد که منتقدین درباره‌اش اشتباه می‌کنند. انکتیا به این دلیل مورد توجه هواداران توپچی‌ است که پیراهن شماره 14 را به تن می‌کند. پیراهنی که زمانی توسط تیری آنری پوشیده می‌شد و از پیراهن‌های اسطوره‌ای باشگاه به حساب می‌آید.

انکتیا تابستان امسال با پایان قراردادش با آرسنال بازیکن آزاد می‌شد ولی او تصمیم گرفت با تمدید سه‌ساله قراردادش در امیریتس بماند. انکتیا که دو فصل گذشته با پیراهن آرسنال در لیگ برتر به میدان رفته به انتقادهایی درباره عملکردش مواجه است. انکتیا که فصل گذشته برای توپچی‌ها 10 گل به ثمر رسانده این انتقادها را درست ندانسته و وعده داد فصل آینده منتقدین را ساکت خواهد کرد.

انکتیا بعد از تمدید قراردادش با آرسنال، پیراهن مشهور شماره 14 را بدست آورد که زمانی تیری آنری به تن می‌کرد.

ستاره آرسنال در مصاحبه با تلگراف گفت:" مربی با من خیلی کار کرد تا پشت به دروازه حریف بازی کنم، آماده نفوذ به فضاهای خالی باشم و با بازی ترکیبی خط دفاعی حریف را به هم بریزم. مردم همیشه حرف می‌زنند ولی من می‌دانم چه توانایی‌ای دارم. بازیکنانی که کنار من و مقابل من بازی کرده‌اند و مربیانی که با من کار کرده‌اند می‌دانند من چقدر قابلیت دارم".

انکتیا در ادامه گفت:" وقتی آرسنال تصمیم می‌‌گیرد با من تمدید کند حتما دلیلی دارد. من بی‌صبرانه منتظر بازی کردن برای آرسنال هستم و برای این تیم خواهم جنگید".

آرسنال
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دنی آلوس، ستاره برزیلی، بعد از جدایی از باشگاه سابقش بارسلونا، در اینستاگرام پست عجیبی منتشر کرده و می‌گوید قصدش این است برای پیدا کردن باشگاه جدید برای خودش تبلیغ کند.

4 ساعت پیش

قهرمان سنگ نوردی ایران و جهان رکورد ماده سرعت کشورمان را شکست.

4 ساعت پیش

مدیرعامل پیکان درباره شایعه برکناری‌اش اظهارنظر کرد.

4 ساعت پیش

رئال مادرید، باشگاهی که این روزها یکی از نمادهای باشگاه‌های ثروتمند دنیا حساب می‌شود در تاریخ خود روزهایی را دارد که از نظر مالی شرایط بسیار دشواری داشته و باشگاهی فقیر بود.

4 ساعت پیش

رضا میرزایی وینگر 26 ساله و سابق سپاهان پس از توافق با استقلال، به‌صورت رسمی به این تیم پیوست.

4 ساعت پیش

تیم فوتبال ذوب‌آهن از ساعتی پیش اولین تمرین خود را برای حضور در رقابت های لیگ برتر آغاز کرد.

4 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دو هفته ابتدایی لیگ ملت‌ها از نظر دفاع روی تور انتظارات را برآورده نکرده است.

4 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: اگر اتفاق خاصی نیفتد، آنطور که می‌خواهیم بازی با قزاقستان را کنترل و اداره خواهیم کرد.

4 ساعت پیش

باشگاه نفت مسجدسلیمان با بازیکن فصل گذشته آلومینیوم و شهرخودرو قرارداد امضاء کرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...