ورزش سه‌ |
پریروز

ایران عراق با حضور تماشاگر

ایران – عراق با حضور تماشاگر 

به احتمال قوی دیدار ایران در برابر عراق و امارات در استادیوم آزادی و در روزهای 7 و 12 بهمن با حضور تماشاگر برگزار می شود. 

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون فوتبال از مدت ها قبل برای برگزاری این دو دیدار با حضور تماشاگر برنامه ریزی کرده و به نظر می رسد مجوزهای مربوطه برای انجام این کار را دریافت کرده است. اینفانتینو، رییس فیفا هم برای تماشای بازی تیم ملی در برابر عراق که 7 بهمن برگزار می شود به تهران سفر خواهد کرد. 

 

اما میزان بلیطی که فدراسیون فوتبال برای مسابقه تیم ملی در برابر عراق و در ادامه امارات به تماشاگران خواهد فروخت برای هر بازی 10 هزار بلیط خواهد بود. این در حالی است که پیش تر مدیر حراست وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده بود حضور 30 درصدی تماشاگران در استادیوم ها از سوی وزارت کشور به استانداری ها ابلاغ شده است و از آنجایی که استادیوم آزادی نزدیک به 79 هزار نفر ظرفیت دارد فدراسیون فوتبال می توانست برای حضور 23 هزار تماشاگر در این دیدار برنامه ریزی کند اما به نظر می رسد برای فروش بلیط به 10 هزار تماشاگر برنامه ریزی شده است. 

 

حضور تماشاگر خانم در این بازی قطعی است اما اینکه از 10 هزار بلیطی که فروخته خواهد شد چه میزان خانم ها خواهند بود این بستگی به میزان بلیطی خواهد بود که توسط آنها خریداری خواهد شد. به واقع برای اولین بار از زمانی که سامانه بلیط فروشی مسابقه تیم ملی برای فروش بلیط باز خواهد شد خانم ها هم می توانند با ورود به سامانه برای تماشای بازی تیم ملی بلیط خریداری کنند. این همان چیزی است که مورد تاکید فیفا بوده و در نهایت باید منتظر ماند و دید از 10 هزار بلیطی که برای این بازی عرضه خواهد شد چند تای آن را خانم ها خریداری خواهند کرد. 

 

پیش تر خانم ها به صورت گزینشی در استادیوم آزادی حاضر و بازی تیم ملی را تماشا کردند اما این برای اولین بار است که برای تماشای بازی تیم ملی بلیط خریداری خواهند کرد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاپیتان دوم پرسپولیس قادر به حضور در ترکیب تیمش در دو دیدار آتی نخواهد بود.

1 روز پیش

مدافع استقلال حضور در تمرینات این تیم را از سر گرفت.

1 روز پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال مردان ایران به واسطه ناهماهنگی پیش‌آمده در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال زنان، با دلخوری سالن را ترک کرد.

1 روز پیش

ماریو بالوتلی یاغی ایتالیایی مورد توجه نیوکاسل قرار گرفته است.

1 روز پیش

قهرمان نامدار و روسی UFC به ویروس کرونا مبتلا شد.

1 روز پیش

دیگر خبری از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در فهرست کفش طلای اروپا نیست و رقابت بین ستاره هایی دیگر است.

1 روز پیش

تیم ملی فوتبال مصر برای جلوگیری از حذف زودهنگام از رقابت های جام ملت های آفریقا به دنبال پیروزی است.

1 روز پیش

پیشکسوت فوتبال ایران حملات تندی را به برخی مسئولان فوتبال کشور انجام داد.

1 روز پیش

عضو کمیته فنی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور تاکید کرد که کشتی نگرفتن بازنده‌ها در گرگان بی‌احترامی به مسابقات و استان‌ها بود و ابراز امیدواری کرد که این به بدعتی در کشتی تبدیل نشود.

1 روز پیش

خبرورزشی نوشت: بازیکن اسبق تیم های استقلال و پیکان گفت: قطعاً استقلال در بازی با پیکان برنده می‌شود ولی بازی سختی مقابل این تیم یکدست پیش رو خواهد داشت.

1 روز پیش

با منفی اعلام شدن تست کرونای دو‌ نفر اعضای از اعضای تیم شمشیربازی اپه، این ورزشکاران امشب به ایران بازمی‌گردند.

1 روز پیش

تقریبا سه ماه بعد از نایب قهرمانی در مسابقات جهانی نروژ، امیرمحمد یزدانی در یک وزن بالاتر در رقابت های کشوری سوم شد.

1 روز پیش

استقلال بعد از سالها ، نیم فصل را با صدرنشینی به پایان برد، این اتفاق در حالی برای این تیم رقم خورد که تیم نسبت به فصول قبل ستاره های بیشتری نداشت.

1 روز پیش

وکیل باشگاه گل‌گهر در رابطه با جلسه کمیته استیناف با حضور نمایندگان سه باشگاه لیگ برتری توضیحاتی ارائه کرده است.

1 روز پیش

رییس جمهور با صدور پیامی برای تیم ملی فوتبال زنان ایران در جام ملت‌های آسیا آرزوی موفقیت کرد.

1 روز پیش

بیشتر...