خبرگزاری میزان |
۱ هفته پیش

گارد ملی آمریکا در کنگره#‌اخبار
منبع: خبرگزاری میزان


تبلیغات

مطالب مرتبط

اگر آن طور که رئیس جمهور گفته دلار به قیمت 15 هزار تومان برسد، بازار و قیمت خودرو با سکته مواجه می‌شود اما در حال حاضر قیمت‌ها با شیب ملایمی رو به کاهش است. معاملات خودرو بدلیل افت مجدد نرخ دلار، کاهش یافت. هفته گذشته...

4 ساعت پیش

ب ام و پل واکر از تپنده 3.5 لیتری با 350 اسب بخار خروجی استفاده می کند. این آمار برای موتور استاندارد ام1 برابر با 277 اسب بخار است. مجموعه پیشرانه با جعبه دنده 5 سرعته دستی هماهنگ شده است.

9 ساعت پیش

ایران طی چند سال اخیر به فناوری علوم و ارتباطات کوانتومی و انتقال پیام‌های رمزنگاری شده دست پیداکرده است.

9 ساعت پیش

در این خودروی کوچک از موتور 3 سیلندر 660 سی سی در هماهنگی با جعبه دنده 5 سرعته دستی استفاده شده است. سامانه 4 چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد. این پیشرانه شباهت زیادی به نمونه استفاده شده در سوزوکی کری دارد.

10 ساعت پیش

صفحه نخست روزنامه‌های کشور - چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | شهرآرانیوز

10 ساعت پیش

موضع قوه قضائیه درباره فیلترینگ اینستاگرام، محکومیت مهدی جهانگیری، واکسن کرونا و برجام تیترهای بسیاری از روزنامه‌های امروز هستند.

11 ساعت پیش

قیمت و کیفیت مناسب از ویژگی‌های یک خرید خوب است، در این گزارش گوشی‌های اقتصادی بازار ایران را معرفی می‌کنیم.

12 ساعت پیش

جاسوس سه تابعیتی رژیم صهیونیستی پس از فراگیری آموزش‌های خود در سرزمین‌های اشغالی راهی کشور‌های عربی و ایران شد تا از شخصیت‌های برجسته مقاومت اطلاعات جمع‌آوری کند.

12 ساعت پیش

لنج‌های فایبر گلاس به دلیل ساخت سریع، هزینه کمتر ودر دسترس بودن مواد اولیه مورد توجه قرار گرفته است. لنج فایبر گلاس پس از آماده سازی قالب در چندین مرحله تکمیل می‌شود. مرحله واکس و پالیش زدن، مرحله آغشته شدن به مواد جدا شونده و سپس رنگ زدن یا ژلکوت، مرحله لایه گذاری با الیاف پشم شیشه سوزنی همراه با رزین پلی استرمخصوص شناور سازی این مرحله چندین بار تکرار می‌شود تا ضخامت دو سانتی متری بدست آید. مرحله فریم بندی با استفاده از فوم به جهت مقاومت بدنه و فرم دادن که در اصل استخوان بندی شناور است. مرحله نصب بارکد‌ها یا دیوار‌های جا کننده که به خن مرسوم است. مراحل نهایی عرشه گذاری و قرار گیری اتاقک یا قماره روی عرشه می‌باشد.

12 ساعت پیش

پژمان جمشیدی، جمشید هاشم پور، رضا عطاران، هوتن شکیبا، امیر شمس و امیر نوروزی بازیگران مردی هستند که امسال با دو فیلم راهی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شده اند.

13 ساعت پیش

در گزارش زیر طرز تهیه لبو شکم پر را به شما آموزش می‌دهیم.

16 ساعت پیش

غواصان تایلندی، به منظور پاکسازی دریا‌ها از زباله‌های پلاستیکی و تور‌های ماهیگیری و همچنین نجات آبزیان از آلودگی‌های محیط زیستی، این مواد را از عمق آب‌ها جمع آوری می‌کنند و برای بازیافت و تبدیل به لوازم بهداشتی مقابله با کرونا، تحویل نیرو‌های داوطلب می‌دهند.

17 ساعت پیش

صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۸ بهمن را از نظر می‌گذرانید.

17 ساعت پیش