خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

باید معیشت رفاه ورزشکاران را تامین کنیم ایسنا

باید معیشت و رفاه ورزشکاران را تامین کنیم

ایسنا/زنجانمدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با تاکید بر اینکه باید معیشت و رفاه ورزشکاران را تامین کنیم، گفت: ورزش عرصه‌ای است که قدرت و عظمت کشور را نشان می‌دهد و باید حمایت‌های لازم از این عرصه صورت گیرد.

جواد بازرگان امروز (چهارشنبه، هشتم آذر ماه) در مجمع انتخاباتی هیأت آمادگی جسمانی استان زنجان، اظهار کرد: درپی دستورالعملی‌های وزارتخانه، اگر قرار باشد فردی از بین همکاران اداری در ریاست هیأت قرار گیرد، حتما باید مجوزی از وزارتخانه گرفته شود. هیأت آمادگی جسمانی اولین هیأتی است که از سوی وزارتخانه برای آن مجوز گرفته شده و این، نشان‌دهنده اهمیت و جایگاه آن برای اداره‌ کل است.

وی گفت: چند هیأت هستند که با تعداد زیادی از مردم جامعه در ارتباط هستند. اعضای هیأت آمادگی جسمانی باید در راستای اجرای مواردی که هدف‌گذاری شده است، قدم بردارند، علاوه بر افزایش تعداد باشگاه‌ها در این حوزه باید نظارت قابل قبولی بر باشگاه‌ها صورت گیرد.

او بیان کرد: دانش‌افزایی مربیان این رشته باید مورد توجه قرار گیرد. در این بخش، جای کار بسیاری داریم و باید برنامه مدونی برای دانش‌افزایی مربیان وجود داشته باشد. همچنین با ایجاد فضای مناسب، مردم را به حضور در فعالیت‌های ورزشی ترغیب و کم‌تحرکی را کمتر کنیم.

بازرگان ادامه داد: یکی از ملزومات برای داشتن ورزش قوی، حمایت‌های مادی و معنوی است که باید در کشور و استان انجام شود. تلاش و زحمت ورزشکاران در حوزه قهرمانی در رویدادها خود را نشان می‌دهد، برای اینکه یک ورزشکار موجب برافراشته شدن پرچم کشور شود، نیاز به حمایت وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان اضافه کرد: یک قهرمان که در سطح بالا فعالیت می‌کند، باید تجهیزات لازم را داشته باشد تا در عرصه رقابت وارد شود، باید معیشت و رفاه ورزشکار را تامین کنیم.

همزمان با برگزاری انتخابات، هادی شهبازی به‌عنوان تنها کاندیدا با کسب ۲۱ رای از ۲۱ رای ماخوذ، چهار سال هدایت این هیأت را برعهده خواهد داشت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در کاشان وظایف شورای نگهبان را تشریح کرد.

یک ربع پیش

تاخیر متعدد پرواز هواپیمایی ایران ایرتور تبریز به مشهد باعث قضای نماز صبح تمامی مسافران شد.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

یک ربع پیش

وزیر ورزش و جوانان با حضور در بیمارستان از حسین رضازاده عیادت کرد.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

یک ربع پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

یک ربع پیش

کاوشگر خصوصی شرکت اینتویتیو ماشینز(Intuitive Machines) موسوم به اودیسیس(Odysseus) بامداد فردا ماموریت IM-۱ خود را روی ماه فرود می‌آورد.

نیم ساعت پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

یک ربع پیش

پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون عصر امروز، پنجشنبه ۳ اسفند ماه بر اثر بیماری از دنیا رفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...