خبرورزشی |
۱ هفته پیش

بازیکنانی که مورد پسند ساپینتو قرار گرفتند خوشحالی مربی پرتغالی از حضور بازیکن

سرمربی تیم استقلال از عملکرد دو بازیکن فصل گذشته تیم فرهاد مجیدی به شدت ذوق زده شد.

بازیکنانی که مورد پسند ساپینتو قرار گرفتند/ خوشحالی مربی پرتغالی از حضور ۲ بازیکن

سرمربی پرتغالی جدید استقلالی‌ها پیش از قبول هدایت تیم استقلال درخواست تماشای تعدادی از فیلم‌های مسابقات این تیم در فصل گذشته را کرده بود.

به گفته یکی از مسئولان باشگاه استقلال ریکاردو وقتی با پیشنهاد باشگاه استقلال برای قبول سمت سرمربیگری این تیم مواجه می‌شود ابتدا از نماینده استقلال تقاضا می‌کند تعدادی از مسابقات فصل گذشته این تیم را ببیند.

به گفته این مقام عالیرتبه باشگاه استقلال ۱۲ فیلم خلاصه شده از مسابقات فصل گذشته استقلال در اختیار این مربی قرار می‌گیرد و او پس از بررسی کامل، نظرش را درباره قبول سرمربیگری استقلال به آنها اعلام می‌کند. اما نکته جالب توجه در این بین علاقمندی ریکاردو به سبک بازی دو تن از بازیکنان استقلال بود.

ساپینتو با دیدن فیلم مسابقات استقلال از بازی یامگا بازیکن فرانسوی تیم استقلال و امیرحسین حسین زاده که در پست وینگر راست و چپ برای استقلال در فصل گذشته به میدان می‌رفتند ذوق زده شده و آنها را فوتبالیست‌هایی متناسب با سبک مورد علاقه فوتبال خودش عنوان کرده است.

افراد نزدیک به باشگاه استقلال در این باره عنوان می‌کنند که ساپینتو درباره شرایط قرارداد این دو بازیکن با باشگاه استقلال سوالاتی را مطرح کرده و وقتی فهمیده که با استقلال قرارداد دارند از این موضوع خوشحال شده است.

یامگا به ثمر رساندن ۱۰ گل در فصل گذشته بهترین گلزن تیم استقلال بود و امیرحسین حسین زاده نیز با به ثمر رساندن ۸ گل دومین گلزن برتر تیم استقلال به شمار می‌رفت. پس از این دو نفر و با فاصله نسبتاً زیاد، جعفر سلمانی با ۴ گل سومین گلزن تیم استقلال در لیگ برتر بیست و یکم به شمار می‌رفت. حسین زاده و یامگا هر دو یک فصل دیگر با باشگاه استقلال قرارداد دارند و از این بابت مشکلی برای حضورشان در فصل بعد لیگ برتر وجود نخواهد داشت.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از شناسایی ۴۸۰ متخلف کنکور امسال خبر داد و گفت: تا اینجا می‌توان قسم خورد که تا حالا اتفاق نیفتاده است و تا جلسه آزمون هیچ کس سؤالات را ندیده است.

4 ساعت پیش

برخی گروه‌ها در جامعه ایران نه تنها دیگر نسبت به برخورد یا زندانی شدن اصلاح‌طلبان حساس نخواهند شد، بلکه ممکن است خوشحال هم بشوند.

4 ساعت پیش

هشت سال داشت که برای برداشتن آب از آب‌ بند غرق شد. این حکایت یکی از ده‌ها کودکی است که در اصطبل و گاوداری زندگی می‌کنند. نه آب دارند نه برق. جایی که تا مرکز شهر اصفهان کمتر از ۱۰ دقیقه فاصله دارد.

4 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

4 ساعت پیش

فرماندار بلگورود روسیه اعلام کرد که پس از وقوع انفجارهایی در این منطقه، خانه های متعدد ویران و دست کم ۷ تن کشته و زخمی شدند.

4 ساعت پیش

غلامرضا بنی اسدی - روزنامه نگار

4 ساعت پیش

نمایشگاه خوش‌نویسی «شصت‌وسه» که آثار مجید رجایی، خوش‌نویس مشهدی را به نمایش گذاشته است، از روز گذشته (۱۱ تیر ۱۴۰۰) در نگارخانه اشراق حوزه هنری مشهد آغاز به کار کرده است.

4 ساعت پیش

ایرنا نوشت : جان‌نثاری روز یکشنبه در اولین شورای اقامه نماز استان در استانداری اصفهان گفت : آموزش‌وپرورش علاوه بر برپایی نماز باید اصل نماز را در جامعه ترویج دهد به صورتی که دانش‌آموزان پس از آشنایی با نماز، خانواده‌های خود را بر برپایی این فریضه واجب الهی آشنا سازند.

4 ساعت پیش

هافبک برزیلی مدنظر استقلال به صورت رسمی با چشمان گریان از نائوتیکو خداحافظی کرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...