اکونا پرس |
۱ هفته پیش

تلاش موفق شهرداری قم در توسعه متوازن شهر

تلاش موفق شهرداری قم در توسعه متوازن شهر

مشاور شهردار قم گفت: مهم‌ترین اقدام مدیریت شهری در سال‌های گذشته را باید توسعه متوازن شهر و توجه به حوزه‌های مختلف دانست که سبب تغییر نگاه‌ها به شهر قم شده است.

تلاش موفق شهرداری قم در توسعه متوازن شهر
به گزارشاکونا پرس،

سیدابوالفضل اسماعیلی در گفت‌وگویی ، با اشاره به عملکرد قابل‌توجه شهرداریقمدر زمینه اجرای پروژه‌های شهری اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های مثبت در سال‌های گذشته، افزایش سرعت اجرای پروژه‌ها بود که کارنامهشهرداریدر این زمینه قابل دفاع است.

وی با بیان اینکه در پروژه‌هایی که تملک وجود دارد، کار سخت‌تری پیش روی مجموعه وجود داشته و همین مسئله سرعت اجرای کار را کاهش میدهد افزود: با برنامه‌ریزی‌ها در این دوره، با توجه به تمام این مشکلات، فرآیندها تسریع شده و درنتیجه، پروژه‌ها با سرعت بیشتری اجرا می‌شود.

مشاور شهردار قم با تأکید بر اینکه در سال‌های گذشته با تعاملات کشوری و استانی شاهد پیشبرد اهداف شهرداری در پروژه‌ها بودیم، ‌ابراز کرد: مه‌ترین اقدام مدیریت شهری در سال‌های گذشته را باید توسعه متوازن شهر و توجه به حوزه‌های مختلف دانست که سبب تغییر نگاه‌ها به شهر قم شده است.

وی ورود قم به مسیر توسعه را موردتوجه قرارداد و افزود: متأسفانه قم دارای عقب‌ماندگی‌های سنواتی است که با برنامه‌ریزی‌ها در سال‌های گذشته سرعت بیشتری به خود گرفته است که امیدواریم این روند هرچند بامشکلات اقتصادیروبرو بوده همچنان ادامه‌دار باشد.

اسماعیلی حدود ۳ هزار هکتار بافت فرسوده را ازمشکلاتشهر قم ذکر کرد و یادآور شد: شهر قم عقب‌ماندگی‌های زیادی داشته و مردم مطالبات انباشته زیادی دارند و اما ما در مسیر توسعه قرار داریم، اتفاق خوبی است و امیدوارم این کار ادامه پیدا کند.

 

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از اتمام و بهره‌برداری از تونل جمهوری در سال جاری خبرداد.

مشاور شهردار با تأکید بر تسهیل امور مردم با راه‌اندازی کمیته اجرایی در شهرداری قم گفت: معمولاً در 99 درصد موارد مالک…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس حکمی از سوی صولت مرتضوی قائم‌مقام معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری منصوب شد.

یک ربع پیش

در ویدئویی زیر با چند روش متقاعد کردن افراد ضدواکسن‌ آشنا شوید.

نیم ساعت پیش

تهران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مغز متفکر و چشم بیدار ارتباطات کشور و بازوی حاکمیت در حفظ حقوق مردم است.

نیم ساعت پیش

آبادان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از استقرار ۱۰۰ پایگاه تست فوری کرونا در شلمچه خبر داد

نیم ساعت پیش

لطفا تعجب نکنید اما وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس همچون لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی دکتر تغذیه شخصی دارد!

نیم ساعت پیش

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در واکنش به ادعاهای نخست وزیر اسرائیل مبنی بر ضرورت توقف برنامه هسته‌ای ایران، با تصریح این مهم که «قرار نیست سانتریفیوژها در ایران متوقف شود»، گفت: جامعه جهانی موافقت کرده که تهران می‌تواند تاحد مشخصی اورانیوم غنی کند.

نیم ساعت پیش

مهاجم ایرانی الاهلی امارات دوست دارد که حضور در لیگ جزیره را تجربه کند.

1 ساعت پیش

ستاره خط میانی پرسپولیس شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی در بازی با تیم ملی امارات ندارد.

1 ساعت پیش

دکتر بهرنگ آبادپور، جراح و متخصص اورولوژی و ناباروری مردان و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا گفت:خوشبختانه مطالعات انجام‌شده نشان می‌دهد که واکسن کرونا عارضه‌ای برای سیستم تولیدمثلی چه در خانم‌ها و چه در آقایان به دنبال ندارد.

1 ساعت پیش

سبک بازی الهلال به گونه‌ای است که پرسپولیسی‌ها را امیدوار می‌کند.

1 ساعت پیش

طالبان هشدار داد، آمریکا در صورتیکه به پروازهای پهپادهایش در آسمان افغانستان ادامه دهد با عواقب آن مواجه خواهد شد.

1 ساعت پیش

سرمربی استقلال اعلام کرده هرطور شده مدافع جدید اما مصدوم تیمش را می‌خواهد.

1 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس می‌گوید تداخل اردوی تیم ملی با تمرینات آماده‌سازی این تیم، کار را برای سرخ‌ها سخت کرده است.

1 ساعت پیش

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال واکنش جالبی به شایعه پرسپولیسی بودنش داشته است.

1 ساعت پیش

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از وقوع حادثه آتش سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خود کفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید ،خبر داد .

1 ساعت پیش

بیشتر...