فوتبالی |
۲ هفته پیش

آینده هافبک 29 ساله بایرن مونیخ نامشخص است فوتبالی

پایگاه خبری فوتبالی-لئون گورتزکاهنوز تصمیمی برای آینده فوتبالی خود نگرفته و همچنان آینده‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش فوتبالی، لئون گورتزکا، هافبک آلمانیبایرن مونیخیکی از ارکان اصلی موفقیت‌های تیم هانسی فلیک بود. این بازیکن دوره‌ای در کنارجاشوا کیمیشیکی از بهترین زوج‌های خط میانی دنیا را تشکیل داد و توانست به همه افتخارات ممکن دست پیدا کند. اما با جدایی هانسی فلیک، این زوج با افت چشمگیری مواجه شد تا جایی که در فصل گذشته نشانه‌ای از آن زوج ترسناک و آماده نداشتند.

با ورود ونسان کمپانی به بایرن مونیخ، حالا آینده این بازیکن نیز مبهم است. او و جاشوا کیمیش هنوز تماسی از سوی مدیران باشگاه یا کادر فنی جدید دریافت نکردند که همین موضوع ممکن است باعث جدایی این دو بازیکن شوند. با جذب ژائو پالینیا، احتمالا حداقل یکی از بین این دو بازیکن از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

به نقل از نشریه آلمانی بیلد، لئون گورتزکا هنوز تصمیم قطعی برای آینده خود نگرفته است. او و ونسان کمپانی تا به حال با همدیگر صحبت نکردند تا آینده این هافبک آلمانی همچنان نامشخص باشد. او به خوبی می‌داند که با ورود ژائو پالینیا، رقابت در پست او شدیدتر می‌شود و برای به دست آوردن جایگاهش باید بیش از پیش تلاش کند.

در حال حاضر تمرکز این بازیکن بر روی بایرن مونیخ است، اما اگر در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل احساس کند جایی در تفکرات کمپانی ندارد، جدایی از بایرن مونیخ را مورد بررسی قرار می‌دهد. او در صورت جدایی از بایرن مونیخ، احتمالا از فوتبال آلمان خارج شود.

1428#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نتایج زنده، اخبار خلاصه بازی های فوتبال خارجی داخلی فوتبالی

2 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - بازی های فوتبال المپیک 2024 پاریس آغاز شده است و تیم ملی آرژانتین در اولین بازی خود به مصاف تیم ملی مراکش رفت.به گزارش فوتبالی ، در المپیک این تیم های امید هستند که به میدان می روند و در اصل تیم امید آرژانتین با تیم امید مراکش ر,تیم ملی آرژانتین,المپیک,تیم ملی مراکش,پیشنهاد سردبیر

1 ساعت پیش

تمرین نوبت عصر تراکتور مرداد فوتبالی

1 ساعت پیش

نتایج زنده، اخبار خلاصه بازی های فوتبال خارجی داخلی فوتبالی

2 ساعت پیش

خلاصه بازی های مهم اروپایی، جهانی و ایران را در وب سایت فوتبالی دنبال کنید | تیم ملی اسپانیا,تمرین,Euro2024,یورو 2024

2 ساعت پیش

آیتم های  ویژه برنامه یورو 2024 شبکه ورزش سیما را در هشتم تیر ماه را در پایگاه خبری فوتبالی مشاهده کنید

2 ساعت پیش

ویدئوهای مشابه،حواشی و سایر ویدئوهای ورزشی را در وب سایت فوتبالی تماشا کنید | تیم ملی اوکراین,عراق,المپیک 2024 پاریس

1 ساعت پیش

نتایج زنده، اخبار خلاصه بازی های فوتبال خارجی داخلی فوتبالی

2 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی به اتفاقات عجیب و غریبی که در بازی تیم امید آرژانتین مقابل تیم امید مراکش در رقابت های المپیک 2024 پاریس رخ داد، واکنش نشان داد.به گزارش فوتبالی ، تیم امید آرژانتین در اولین بازی خود در المپیک 2024 ,لیونل مسی,تیم ملی آرژانتین,المپیک

1 ساعت پیش

بیشتر...