خبرگزاری ایسنا |
4 روز پیش

دانشگاه علم هنر یزد میزبان نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ایسنا

دانشگاه علم و هنر وابسته به جهاددانشگاهی به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزشی در استان یزد، بار دیگر افتخار میزبانی از داوطلبان نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ را در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ تیرماه بر عهده دارد.

بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، در این دانشگاه داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و صبح روز پنجشنبه ۲۱ تیرماهبه رقابت خواهند پرداخت. همچنین، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی صبح روز جمعه ۲۲ تیرماه در این آزمون شرکت خواهند کرد.

در دانشگاه علم و هنر، آزمون‌ها در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار می‌شود که زمان شروع آزمون‌ها در نوبت صبح ساعت ۸:۰۰ و در نوبت بعدازظهر ساعت ۱۴:۳۰ تعیین شده است.

البته درب حوزه‌های امتحانی در نوبت صبح رأس ساعت ۷:۳۰ بسته می‌شود لذا از داوطلبان خواسته شده با توجه به این زمان‌بندی‌ها در محل حوزه‌های امتحانی حضور به موقع داشته باشند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و هنر، این دانشگاه با افتخار و بهره‌گیری از امکانات پیشرفته، تمامی تلاش خود را برای فراهم آوردن شرایط مناسب جهت برگزاری این آزمون مهم به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حکم نهایی پرونده شرکت «مدیران خودرو» درباره غیر استاندارد بودن قطعه اکسل عقب خودروی ایکس ۵۵ تولیدی این شرکت ۳۱ اردیبهشت اعلام می‌شود.

5 ساعت پیش

در پی انتشار مطلبی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر افزایش قیمت محصولات ایران‌خودرو، پیگیری‌ها و بررسی‌های خبرگزاری ایسنا نشان می‌دهد که قیمت‌ محصولات این شرکت منطبق با آخرین قیمت‌های مصوب شورای رقابت است.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس راهور فراجا اعلام کرد که علیرغم قطعی شدن نرخ‌های جدید جرائم رانندگی، زمان قطعی اجرای آن هنوز مشخص نشده است.

5 ساعت پیش

رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه‌های خودرو گفت: حادثه‌ای که چندی پیش دررابطه با مونتاژی‌های ام‌وی‌امx۵۵ اتفاق افتاد، بازار خودروهای چینی را هم خراب کرده است.

5 ساعت پیش

در روزهای اخیر نام خودروهای وارداتی به صورت غیررسمی در محافل خودرویی مطرح می شود. خودرو سئات یکی از این خودروها است که قرار است در دور جدید واردات خودرو چرخ هایش خیابان های ما را لمس کند. مدلی از سئات که برای عرضه در ایران در نظر گرفته شده خودرو سئات ایبیزا است. یک خودرو هاچبک که با همکاری فولکس واگن ساخته شده است.

5 ساعت پیش

در نمای روبرو، وفاداری سازنده به نسخه‌ی مشهور ۱۹۵۷ دیده می‌شود و با این هدف، چراغ‌های نسبتا کوچک دایره‌ای همراه با جلوپنجره‌ی دوگانه که فضای باریکی برای عبور هوا دارد، در آخرین مدل فیات 500 دیده می‌شود.

5 ساعت پیش

فشار افکار عمومی در هفته های اخیر برای تمدید قرارداد مهدی قایدی باشگاه را به تکاپو واداشت.

5 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی یک روز قبل از بازی فولاد و الفیصلی در مرحله حذفی لیگ قهرمانان به حمایت از نکونام و تیمش پرداخت.

5 ساعت پیش

وزیر صمت بیان کرد: آنچه که وزارت صمت دنبال می‌کند این است که زمینه را برای تامین نیاز فراهم کند؛ حال نیاز چه بخواهد از داخل تأمین شود، چه از خارج.

5 ساعت پیش

بیشتر...