اقتصاد آنلاین |
1 روز پیش

شاه مهره انگلیس به بازی با آمریکا رسید اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، گرت ساوتگیت در نشست خبری پیش از بازی انگلیس مقابل آمریکا از آمادگی هری کین پرده برداشت.

سرمربی تیم ملی انگلیس گفت: هری کین حالش خوب است. او به تمرینات ما رسید و هیچ مشکلی برای دیدار با آمریکا نخواهد داشت.

وی اظهار داشت: من با گرگ برهالتر سالیان پیش همکاری کردم و چیزهای زیادی از او آموختم. برایم خیلی جالب است که می‌بینم آمریکا زیر نظر او در این سال‌ها چقدر پیشرفت کرده است.

ساوتگیت گفت: ما واقعا از کمپ تمرینی خود در قطر راضی هستیم. در آنجا تلویزیون نداریم ولی مطمئنم که بازیکنان تمام اخبار را از فضای مجازی مطلع شده‌اند. شما باید برخی صدای‌های آزار دهنده و مطالب غیرمفید را نادیده بگیرید. در رقابتی مثل جام جهانی باید آرامش داشته باشید و بدون توجه به انتقادات روی کارتان متمرکز باشید. بالا نگه داشتن سطح انرژی مهمترین نکته در این رقابت است.

سرمربی تیم ملی انگلیس اظهار داشت: حضور هری مگوایر در تیم ملی بسیار اهمیت دارد. ما می‌خواهیم از خط عقب بازیسازی را آغاز کنیم و به همین دلیل بازیکنی مثل او مهم می‌شود. مگوایر و استونز در این فضا بسیار قدرتمند هستند و می‌توانند به خوبی بازیسازی از خط عقب را انجام دهند.

وی ادامه داد: ما روحیه خوبی در میان مدافعان خود داریم. مدافعان بسیار خوب کارشان را انجام دادند و می‌دانند که کلین‌شیت برای ما چقدر اهمیت دارد.

منبع:فارس


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طارمی در گفتگوی کوتاه با دوربین فیفا، گفت: خدا را شکر توانستیم ولز را ببریم به خاطر هواداران که همیشه از ما حمایت و کمک زیادی کرده‌اند.

10 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

11 ساعت پیش

سید جلال موسوی گفت: در برخی جایگاه‌های سوخت که برای ارایه سوخت آزاد در نظر گرفته شده‌اند گازوئیل با نرخ ۶۰۰ تومانی را تا ۲۰۰۰ تومان هم به رانندگان به فروش رسانده‌اند. یا اینکه راننده‌ای کارت خود را در آن جایگاه سوخت به اجاره گذاشته است و همین موضوعات باعث گران فروشی گازوئیل ۶۰۰ تومانی شده‌است.

10 ساعت پیش

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: تغییرات اقلیمی موجب گرم شدن زمین، افزایش دی‌اکسیدکربن، بالا آمدن سطح آب دریاها، بروز سیلاب‌ها، تغییرات آب و هوایی، گرد و غبار، کاهش منابع آب، باران‌های سیل‌آسا و به هم ریختگی فصول شده است.

10 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

11 ساعت پیش

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

10 ساعت پیش

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، سعی دارد از دیگو مارادونا برای الهام بخشیدن به شاگردانش استفاده کند.

11 ساعت پیش

مرتضی پورعلی گنجی به رهبر خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شده است.

11 ساعت پیش

طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه (۷ و ۸ آذر) آسمان صاف تا قسمتی ابری و در نقاط پرتردد شهری باعث افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

11 ساعت پیش

بیشتر...