شب زنده داری بیش از نیم میلیون کاربر در شبکه شاد all tv logo

شب زنده‌داری بیش از نیم میلیون کاربر در شبکه شاد
علمی پزشکیآموزش و پرورش

شبکه شاد، مراسم سومین شب احیاء را با سه ویژه‌برنامه از کانال «پخش زنده» پوشش داد که بیش از ۶۲۷ هزار کاربر، بیینده این مراسم معنوی بودند.

ویژه برنامه شب بیست و سوم ماه مبارک از حرم مطهر رضوی در شبکه شاد به صورت زنده پخش شد و بیش از ۵۳۰ هزار کاربر یکتا بیننده این برنامه بودند که این تعداد رکورد جدیدی را در تماشای پخش زنده¬های شاد ثبت کرد. رکورد قبلی به مراسم شب نوزدهم ماه مبارک از حرم مطهر رضوی سال گذشته اختصاص داشت که بیش از ۴۹۷ هزار کاربر، بیننده آن مراسم بودند.

همچنین دو برنامه دیگر از سومین شب لیالی قدر از هیئت ثارالله زنجان و هیئت ثارالله رشت به صورت زنده پخش شد که بیش از ۹۷ هزار کاربر یکتا بیننده این برنامه‌ها بودند.

همزمان با فرارسیدن شب‌های قدر و ایام شهادت امام علی (ع) شبکه شاد، مراسم شب‌های احیا را از اماکن معنوی حرم مطهر رضوی، تکایا و مساجد همچون سال گذشته به صورت زنده در اختیار کاربران قرار داد که بیش از ۲۵۱ هزار کاربر مراسم شب اول، ۴۶۳ هزار شب دوم و ۶۲۷ هزار شب سوم را تماشا و سوگواری کردند. در مجموع بیش از یک میلیون و سیصد هزار کاربر بیننده و شب زنده‌دار مراسم لیالی قدر از شبکه شاد بودند.

باشگاه خبرنگاران جوانعلمی پزشکیآموزش و پرورش#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در پی حمله تلافی جویانه شب گذشته ایران علیه رژیم صهیونیستی، یک مقام اطلاعاتی این رژیم برای انجام عملیات روانی در داخل ایران، با منافقین در البانی گفتگو کرده است.

10 دقیقه پیش

رئیس کل دادگستری گلستان از استفاده بیشتر از ظرفیت‌های قانونی برای کاهش جمعیت کیفری استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

جزییات جدید از حمله پهپادی و موشکی سپاه به رژیم صهیونیستی را در این ویدیو می بینید.

یک ربع پیش

اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی سرداران شهید استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور برگزار شد.

نیم ساعت پیش

نشریه فوربس در گزارشی نوشت: پس از پاسخ ایران به اسرائیل، قیمت بیت کوین شنبه شب در کمتر از یک ساعت ۷ درصد سقوط کرد و سایر ارزهای دیجیتال نیز کاهش شدید ارزش خود را ثبت کردند.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان نقشه برداری کشور گفت: ۳۵۰ شهر فاقد نقشه در کشور بودند که از این تعداد برای ۱۵۰ شهر نقشه تهیه شده است.

نیم ساعت پیش

رهبر انقلاب در حکمی حجت‌الاسلام حاج شیخ عبدالعلی توجهی را به سمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

نیم ساعت پیش

عملیات برون‌مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی فلسطین، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه‌ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت و تمام هیمنه رژیم صهیونیستی را بر باد داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...