اهتزاز پرچم القدس لنا بر فراز شهر همدان all tv logo

اهتزاز پرچم القدس لنا بر فراز شهر همدان
همدانهمدان

مرتضی حضرت زاده با بیان اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با اقدام ارزشمند امام خمینی (ره) برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی، روز جهانی قدس نامگذاری شده است، گفت: این روز یکی از روزهای پر افتخار مردم ایران است که برای تحقق عدالت و حق علیه باطل به پا می‌خیزند.

او با اشاره به اینکه ۶ ماه از جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه می‌گذرد و بیش از ۳۳ هزار نفر از فلسطینیان به شهادت رسیده‌اند، گفت: امسال مسلمین جهان فریاد آزادی خواهی خود را علیه این رژیم منحوس رساتر و بلندتر از هر سال به جهانیان خواهند رساند.

مدیر منطقه یک شهرداری همدان با اشاره به اینکه پرچم القدس لنا با مساحتی دویست متر مربعی بر فراز شهر همدان به اهتزاز درآمده است، گفت: راهپیمایی روز قدس از میدان امام خمینی در ساعت ۱۰:۳۰ صبح آغاز خواهد شد و تا حسینیه امام ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه مسیر راهپیمایی در سطح منطقه یک قرار دارد فضاسازی گسترده و ویژه‌ای با نصب بنر، بیلبورد و سازه‌های بصری با محتوای مقاومت صورت پذیرفته است.

باشگاه خبرنگاران جوانهمدانهمدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

نیم ساعت پیش

یوسف یوسفی- مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی

نیم ساعت پیش

کارخانه احیاء شماره 2 شرکت احیاء استیل فولاد بافت در اردیبهشت‌ماه 1403 با ظرفیت تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال به بهره‌برداری می‌رسد.

نیم ساعت پیش

رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام آقای حاج شیخ عبدالعلی توجّهی را به سِمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

نیم ساعت پیش

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام عبدالعلی توجّهی را به سِمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

یک ربع پیش

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

نیم ساعت پیش

سفر تیم ملی فوتسال ایران به تایلند برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا لغو شد.

نیم ساعت پیش

با تولید بیش از ۴ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۴۰۲، فولاد سنگان رشد چشمگیری را در صنعت فولاد کشور به نمایش گذاشت.

نیم ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره پاسخ نظامی ایران به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به نقل از کارشناسان نوشت، این سلاح‌ها پیچیده‌تر از هر چیزی است که تل‌آویو در شش ماه جنگ علیه غزه و متحدان حماس در منطقه تاکنون با آن مواجه بوده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...