راهبرد معاصر |
2 ماه پیش

وزارت بهداشت: در تهران مازوت سوزی نداریم راهبرد معاصر

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: تاکنون یافته‌ای مبنی بر مازوت‌سوزی در سطح تهران نداشته‌ایم.

به گزارش راهبرد معاصر، حسین فرشیدی در یک برنامه تلویزیونی درباره آلودگی هوای تهران اظهار کرد: براساس گزارشاتی که از سازمان هواشناسی کشور دریافت می‌کنیم و تطابق وضعیت هوا با استانداردهای موجود، نتایج را در اختیار سازمان حفاظت محیط زیست قرار می‌دهیم و از طریق تشکیل کارگروه اضطرار موضوع مصوبات آلودگی هوا پیگیری می‌شود.

وی با بیان این‌که در چند روز اخیر هوا بهتر از قبل شده است، افزود: تاکنون یافته‌ای مبنی بر مازوت‌سوزی در سطح تهران نداشته‌ایم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ادامه داد: ممکن است در شهرستان‌های دیگر مازوت‌سوزی رخ بدهد اما در تهران دلیلی برای آن پیدا نکرده‌ایم.

فرشیدی با بیان اینکه کیفیت پایین هوا یکی از عوامل خطر برای بیماری‌های حاد و مزمن تنفسی و قلبی و عروقی است، گفت: در این شرایط میزان مراجعه افراد به مراکز درمانی درمانی به دلیل مواجهه با ذرات معلق هوا در نتیجه تشدید مشکلات تنفسی و قلبی و عروقی افزایش پیدا می‌کند./ تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون فرماندار بابلسر از آمادگی حوزه انتخابی شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار برای برگزاری انتخابات خبر داد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال وام اشتغال به ۹۹۸ مددجو و نیازمند استان در ۱۰ ماهه امسال از محل اعتبارات تبصره ۱۸ پرداخت شد.

نیم ساعت پیش

یک خواننده کره‌ای با سفر به ایران از علاقه خود به کشورمان سخن گفت.

یک ربع پیش

همزمان با نیمه شعبان رسانه ملی تدارک ویژه‌ای دارد و برنامه‌هایی با عنوان «به عشق مهدی از حضور تا ظهور» در دستور کار است.

نیم ساعت پیش

مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: مقرر شد انجمن‌های علمی، اتحادیه‌های دانشجویی و کانون‌های فرهنگی، هنری از ظرفیت پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد استفاده کنند.

نیم ساعت پیش

یک دفترچه یادداشت پس از چهل سال ورق خورد و در آن از یادداشت‌های مردی می‌گوید که همه‌ مشکلات مردم را جزء به جزء می‌نوشت.

8 دقیقه پیش

سایت AFC انتقام ایران از ژاپن را در بین مهمترین لحظات جام ملت‌های آسیا قلمداد کرد.

نیم ساعت پیش

در حالی که طی چند روز گذشته سامانه حمایت با اختلال مواجه شده بود، رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان اعلام کرد این سامانه در دسترس قرار گرفته و سرپرستان خانوار می‌توانند با مراجعه به سایت حمایت به آدرس http://hemayat.mcls.gov.ir در صورت لزوم، اعتراض و درخواست بررسی مجدد اطلاعات‌شان را ثبت کنند.

یک ربع پیش

خسرو حیدری، ستاره سابق استقلال قرار است هدایت تیم خوشه طلایی را بر عهده بگیرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...