راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

کارت های اضطراری از مجاری عرضه سوخت حذف می شوند راهبرد معاصر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: بر اساس قانون ملزم به استفاده حداکثری از کارت‌های سوخت شخصی تا ۹۵ درصد در پمپ بنزین‌ها هستیم، اما این به معنای حذف کامل کارت‌های اضطراری از مجاری عرضه سوخت استان گیلان نیست.

به گزارش راهبرد معاصر؛ مجتبی شکوری امروز، با اشاره به قانون بودجه ۱۴۰۲ و تاکید بر محدودسازی کارت‌های آزاد مجاری عرضه سوخت، گفت: بر اساس قانون ملزم به استفاده حداکثری از کارت‌های سوخت شخصی تا ۹۵ درصد در پمپ بنزین‌ها هستیم، اما این به معنای حذف کامل کارت‌های اضطراری از مجاری عرضه سوخت استان گیلان نیست.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای قانون، از چند ماه پیش طرح استفاده حداکثری از کارت‌های سوخت در ۱۳۰ باب جایگاه عرضه بنزین استان گیلان با جدیت آغاز شده است، افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده در تعطیلات نوروز این محدودیت‌ها کمتر و برای رفاه حال مسافران، استفاده از کارت‌های اضطراری جایگاه‌ها با محدودیت‌های کمتری اعمال شد که پس از پایان تعطیلات به روال عادی برگشته و استفاده حداکثری از کارت‌های سوخت شخصی مجددا پیگیری می‌شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان هم چنین کاهش و محدودیت استفاده از کارت‌های سوخت اضطراری بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت استان را که به استناد قانون و تاکیدات وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لازم الاجراست؛ به معنای حذف کامل این کارت‌ها ندانست و خاطرنشان کرد: شرایط اضطراری اعم از مفقودی، عدم صدور کارت برای خودرو‌های نوپلاک و مواردی از این دست وجود تعدادی کارت سوخت اضطراری در جایگاه‌ها را با وجود تمام محدودیت‌ها ایجاب می‌کند تا مردم نگرانی از بابت سوخت نداشته باشند. / ایسنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این کلیپ با بیماری ایدز و نحوه کنترل آن آشنا می‌شوید.

نیم ساعت پیش

۲۶ متولی در ایران برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ایفای نقش می کنند.

12 دقیقه پیش

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: روزانه ۷۷۴ تن زباله در استان ایلام تولید می‌شود.

نیم ساعت پیش

کارشناس اداره کل آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو در رابطه با مصرف کرم ضد آفتاب برای خانم‌های باردار و کودکان گفت: برای این گروه توصیه می‌شود، از ضدآفتاب های فیزیکی یا مینرال استفاده کنند که دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید یا تیتانیوم دی اکساید هستند.

نیم ساعت پیش

کسانی که از انسانیت دور می‌شوند باید آماده مواجه با آثار اعمال خود باشند. با این حال خداوند برای جهنمیان و انسان‌های گناهکار تخفیفاتی نیز در نظر گرفته است.

نیم ساعت پیش

راهپیمایی نمازگزاران شهرستان پیشوا برای حمایت از عملیات وعده صادق سوژه شهروند خبرنگار ما شد.

یک ربع پیش

شهروند خبرنگار ما فیلمی از طبیعت بهاری منطقه بن رود را در شهرستان قمصر به اشتراک گذاشت.

نیم ساعت پیش

حسین امیرعبداللهیان و هاکان فیدان درباره تحولات اخیر منطقه گفت‌وگو کردند.

یک ربع پیش

مسئول منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد از دستگیری دو نفر متخلف زیست محیطی و کشف و ضبط دو قبضه اسلحه از آنها قبل از هرگونه اقدام به شکار توسط محیط بانان این منطقه خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...