فوتبالی |
۳ هفته پیش

گزارش ویژه دو پنالتی اخراج در نقش جهان روزهای سیاه سیاوش یزدانی تمامی ندارد فوتبالی

گزارش ویژه/ دو پنالتی و اخراج در نقش جهان؛ روزهای سیاه سیاوش یزدانی تمامی ندارد!

گزارش ویژه/ دو پنالتی و اخراج در نقش جهان؛ روزهای سیاه سیاوش یزدانی تمامی ندارد!

پایگاه خبری فوتبالی- مدافعسپاهانبا عملکرد شدیدا ضعیف امروزش سوژه هوادارانپرسپولیس، سپاهان و حتیاستقلالشده است.

به گزارش فوتبالی، امروز دیدار حساس سپاهان - پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاههای کشور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد. دیداری که هر چند در مرحله یک هشتم نهایی بود اما ارزش یک فینال را داشت و در نهایت با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید.

سوژه اصلی این بازیسیاوش یزدانی، مدافع سابق استقلال بود که با جنجال و البته به تازگی به سپاهان پیوسته است. او پس از انجام یک خطای پنالتی روی شهریارمغانلو در بازی سپاهان – استقلال در نقش جهان، مورد غضب ساپینتو سرمربی استقلال قرار گرفت و توسط او اخراج شد تا پس از کش و قوس های فراوان سر از سپاهان، تیم قبلی اش درآورد.

ماجرای سیاوش یزدانی در لیگ برتر به یکی از سوژه‌های داغ لیگ تبدیل شده است. همه چیز از ماجرای سربازی این بازیکن در سال گذشته شروع شد که مجبور شد در اوج آمادگی خودش، استقلال را ترک کند و راهیملوانشود تا دوران خدمت خود را سپری کند. او بارها در مصاحبه‌های خود، مصطفی آجورلو و فرهاد مجیدی را مقصر شرایط خود معرفی کرد و همان ماجرا، تبعات روحی منفی خودش را روی عملکرد این بازیکن گذاشت و در واقع روزهای تاریک سیاوش در فوتبال از همان جا آغاز شد. او که به تیم ملی فوتبال ایران هم دعوت شده بود، پس از ماجرای سربازی و رفتن به ملوان آنچنان دچار افت شد که کمتر کسی باور می کرد.

با اینکه بعد از مدتی حضور در ملوان که حتی با مصاحبه‌های مازیار زارع درباره وضعیت روحی نامناسب این بازیکن همراه بود، به استقلال برگشت اما روزهای تاریک یزدانی کماکان ادامه داشت و این بار بعد از اشتباه‌های پی در پی در بازی‌های استقلال، توسط ریکاردو ساپینتو کنار گذاشته شد و در نهایت مجددا به تیم اسبقش یعنی سپاهان برگشت اما بدبیاری‌های سیاوش در سپاهان هم ادامه پیدا کرد. اوج عملکرد ضعیف یزدانی به بازی امروز برمی‌گردد که در دیدار حساس خانگی مقابل پرسپولیس در جام حذفی دو پنالتی داد و در نهایت اخراج شد تا بیشترین ضربه را به سپاهان مورایس وارد کند و در نهایت طلایی پوشان با شکست چهار بر دو در اصفهان با خاطره ای تلخ، از این رقابتها کنار بروند.

حالا پس از پایان بازی سپاهان و پرسپولیس، سیاوش یزدانی به سوژه اصلی هواداران سپاهان، پرسپولیس و استقلال تبدیل شده است. جایی که سپاهانی‌ها به شدت از او عصبانی هستند و او را مقصر باخت تیمشان می دانند، پرسپولیسی‌ها از اشتباه‌های او مقابل تیم‌شان خوشحال هستند و هدیه استقلال به سپاهان را خوش یمن می دانند و استقلالی‌ها هم مشغول تشکر از ساپینتو برای کنار گذاشتن این مدافع از جمع آبی‌ها هستند.

زندگی برای سیاوش یزدانی تلخ شده است. او که در دوران فرهاد مجیدی "دکتر استقلالی‌ها" لقب گرفته بود و گفته می شد از معدود بازیکنانی بود که با فرهاد مجیدی سرمربی وقت استقلالی ها، میانه خوبی داشت و دو فصل پیش جزو محبوب‌ترین بازیکنان تیم بود حالا در صدر منفورترین بازیکنان سپاهان و شاید بازیکنان فوتبال ایران قرار دارد تا بدین ترتیب روزهای تاریک سیاوش هنوز ادامه داشته باشد. او لحظاتی پیش هم صفحه اینستاگرامش را از دسترس خارج کرد تا بیشتر از این مورد هجوم هواداران سپاهان قرار نگیرد.

4344#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...