خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

یک نظامی اسرائیلی دیگر خودکشی کرد تسنیم


یک نظامی اسرائیلی دیگر خودکشی کرد

منابع عبری‌زبان از خودکشی یک نظامی اسرائیلی دیگر پس از بازگشت از جنگ غزه خبر دادند.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین‌المللخبرگزاری تسنیم، وبگاهعبری‌زبان حدشوت بزمان، نوشت که یک نظامی اشغالگر دو روز پس از بازگشت از غزه با شلیک به سر خود، خودکشی کرده است.

این دومین مورد خودکشی نظامیان اسرائیلی در یک هفته گذشته است. به هویت این نظامی اشاره‌ای نشده است.

هفته گدشته نیز یکی از نظامیان این رژیم به نام «الیران مزراحی» پس از بازگشت از غزه که به شدت دچار افسردگی شده بود اقدام به خودکشی کرده بود. در پی این خودکشی وزارت جنگ رژیم اشغالگر از تأسیس یک واحد بازپروری روانی در ارتش خبر داد تا به مشکل هزاران نظامی که از مشکلات روانی رنج می‌برند، رسیدگی کند.

وزارت جنگ اسرائیل همچنین اعلام کرد که تمامی هزینه‌های روان درمانی مربوط به عارضه «شوک پس از حادثه» برای تمامی اسرائیلی‌ها رایگان خواهد بود.

سه روز پیش نیزروزنامه جروزالم پست در گزارشی به نقل از سازمان اسرائیلی «نیفگاشیم» نوشت که هزاران نظامی این رژیم که از غزه بازگشته‌اند، از اختلال استرس و اضطراب پس از سانحه رنج می‌برند. به گفته مدیر عامل این مؤسسه، بیش از 10 هزار نظامی ذخیره ارتش اسرائیل خواستار خدمات روان درمانی شده‌اند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

یک ربع پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

یک ربع پیش

نیویورک تایمز در گزارشی به تشریح نکات توافق احتمالی و نزدیک ایران و آمریکا پرداخته است. مقامات اسرائیلی نیز گفته‌اند در آستانه اعلام این توافق قرار داریم. از نظر کارشناسان، این توافق برای جلوگیری از یک اقدام نظامی است.

یک ربع پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

یک ربع پیش

هجدهمین مرحله مسابقات اتومبیلرانی فرمول یک قهرمانی جهان با برتری راننده هلندی تیم ردبول و دومین قهرمانی او در F1 به پایان رسید.

یک ربع پیش

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

یک ربع پیش

محصولات کلاسیک بخش مهم و البته بسیار جذاب دنیای خودرو است که طرفدارن خاص خود را دارد. پروژه هایی مانند بازسازی، نگهداری و نمایش این گروه از خودروها بعضا حتی از معرفی لوکس ترین های سال نیز پر مخاطب تر می شوند. بخش دیگری در رابطه با خودروهای کلاسیک به باز آفرینی مدرن این خودروها مربوط می شود.

یک ربع پیش

در فاصله آبان‌ماه سال گذشته تا خرداد امسال سیاستگذار خودرو در دو اظهار نظر با وعده بهبود بازار خودرو به مردم توصیه کرده است که برای خرید عجله نکنند.

یک ربع پیش

واکنش معنادار پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی پای پست ساناز ارجمند در اینستاگرام توجه گروهی از کاربران فضای مجازی را جلب کرده است.

یک ربع پیش

بیشتر...