مهدی در آغوش رئیس باشگاه خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»،  تیم فوتبال پورتو در هفته سی و چهارم و پایانی لیگ پرتغال روز شنبه به مصاف تیم استوریل رفت که این بازی با دو گل به سود پورتو تمام شد. در این مسابقه که مهدی طارمی مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت، «جوازینینو» (گل به خودی) و «فرناندو آندراده» گلزنی کردند.

به این ترتیب پورتو که هفته گذشته قهرمانی خود را در لیگ پرتغال قطعی کرده بود، با کسب این برد ۹۱ امتیازی شد و با اقتدار این عنوان را از آن خود کرد.

در پایان این مسابقه که به میزبانی پورتو برگزار شد، جشن قهرمانی در ورزشگاه «دراگائو» با حضور هواداران برپا شد.

مهدی طارمی هم در این جشن حضور پررنگی داشت و وقتی نام او برای دریافت مدالش در ورزشگاه اعلام شد، از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت. طارمی بعد از اعلام نامش، لوگوی باشگاه پورتو روی پیراهنش را به هواداران نشان داد. وی سپس در ادامه شادی به سبک خاص خودش را انجام داد و دستش را به نشانه «هیس» روی بینی گذاشت.

مهاجم ایرانی پورتو سپس مدال خود را از «پینتو دا کوستا» رئیس باشگاه دریافت کرد. پینتو لحظاتی طارمی را در آغوش گرفت و سپس این مهاجم که پرچم ایران را روی دوش خود انداخته بود، به «پپه» کاپیتان پورتو و سایر بازیکنان روی استیج قهرمانی اضافه شد.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قشم- رییس تبلیغات اسلامی قشم از آغاز دهه کرامت امسال در جزیره قشم با برگزاری تجمع بزرگ دختران فاطمی و دختران حاج قاسم خبر داد.

7 ساعت پیش

رئیس دفتر سیاسی حماس در آستانه برگزاری «راهپیمایی پرچم» شهرک‌نشینان در بیت‌المقدس گفت که همه گزینه‌ها روی میز است و برای همه سناریوها و احتمالات ناشی از «راهپیمایی پرچم‌» آماده هستند.

6 ساعت پیش

ماجرای معجزه‌ای که صدای احسان یاسین شرکت‌کننده عصر جدید را برگرداند.

7 ساعت پیش

گلوگاه - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: توزیع عادلانه اعتبارات و برنامه های فرهنگی و هنری در سطح استان ، رویکرد اصلی این اداره کل است.

7 ساعت پیش

خروج عجیب و غریب دروازه‌بان شمس آذر در بازی روز گذشته برابر شهرداری همدان را ببینید.

5 ساعت پیش

رئال مادرید در شبی موفق به ارتقای رکوردش به‌عنوان پرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان اروپا شد که با وجود برابری در تملک توپ کمتر از انگشتان یک دست موقعیت گلزنی به دست آورد.

5 ساعت پیش

مدافع راست تیم فوتبال نساجی قائمشهر اعلام کرد، انتخاب سرمربی بعدی این تیم در تصمیم او برای ادامه حضور در نساجی تأثیرگذار است.

6 ساعت پیش

تهران_ متاسفانه هرساله چندین تن نوزاد در سطح شهر رها می شوند و گویا این درد را پایان نیست.

7 ساعت پیش

ارزش سهام عدالت امروز شنبه ۷ خرداد ۰٫۸ درصد کاهش یافت.

7 ساعت پیش

بیشتر...