مجله دلتا |
۱ هفته پیش

تزیین دیوار آشپزخانه دیزاین دیوار آشپزخانه ایده های تزیین دیوار آشپزخانه مجله دلتا

اگر دوست دارید دکوراسیون آشپزخانه خود را زیبا و جذاب کنید و به دنبال ایده‌های ساده و خلاقانه هستید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.
تزیین دیوار آشپزخانه

در خانه همه ما ممکن است دیوارهایی از آشپزخانه وجود داشته باشد که نیاز به تز‌یین و زیباسازی داشته باشد. در این مطلب ازمجله دلتابهتزیین دیوار آشپزخانهبا وسایل ساده پرداخته می‌شود. در این صورت می‌توانید به راحت‌ترین شکل ممکن آشپزخانه خود را زیبا کنید.

استفاده از شلف‌ها برای تزیین دیوار آشپزخانه

از شلف‌ها همیشه به عنوان وسایل کاربردی یاد می‌شود. شما می‌توانید از آن‌ها در تمام قسمت‌های خانه از جمله آشپزخانه استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید شلف‌های کنجی را برای کنج دیوارهای آشپزخانه خود بکار ببرید یا از شلف‌های معمولی برای قرار دادن ادویه‌جات، وسایل دکوری، تابلو و یا گلدان استفاده کنید.

تزیین دیوار آشپزخانه

استفاده از اکسسوری‌های مخصوص

یکی دیگر از راه‌های آسان دیزاین دیوار آشپزخانه، استفاده از اکسسوری‌های مخصوصآشپزخانهمانند: سبدهای حصیری، بشقاب‌های تزیینی، وسایل آشپزخانه و تابلوهای مختلف است.

استفاده از اکسسوری‌های مخصوص

همچنین اگر اهل خلاقیت هستید، می‌توانید یک سری تابلوهای دست‌ساز مخصوص آشپزخانه نیز بسازید. به عنوان مثال می‌توانید با استفاده از کاشی‌های شکسته یا یک تابلو براق با طرح زیبا برای دیوار آشپزخانه خود استفاده کنید.

استفاده از تایل‌های زیبا و متنوع برای دیوار آشپزخانه

همان‌طور که می‌دانید، شما می‌توانید از تایل‌های مختلف برای دیوار آشپزخانه و دیوار بین کابینت‌ها استفاده کنید. این تایل‌ها دارای جنس‌های متفاوت و طرح‌های بسیار زیادی هستند که قطعا یکی از آن‌ها با آشپزخانه شما همخوانی دارد.

استفاده از تایل‌های زیبا

نورپردازی برای تزیین دیوار آشپزخانه

اگرعاشق آشپزخانه‌های مدرن و امروزی هستید یا می‌خواهید نور بیشتری در آشپزخانه خود داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از نورپردازی برای دیزاین دیوار آشپزخانه خود استفاده کنید.

نورپردازی برای تزیین دیوار آشپزخانه

نورپردازی بین کابینتی علاوه بر جلوه زیبایی که به کانتر می‌دهد، باعث می‌شود تا شما نور کافی را در هنگام آشپزی و انجام کارهای خود داشته باشید. سعی کنید که از آن به صورت نور مخفی استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلب۷ نکته طلایی برای انتخاب رنگ مبلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب کابینت مناسب منزل می‌تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. در این مطلب مهم‌ترین نکات برای انتخاب کابینت مناسب را مطرح خواهیم کرد.

6 روز پیش

رنگ سفید در دکوراسیون داخلی پر کاربرد است که کمتر خانه‌ای را می توان پیدا کرد که از این رنگ در فضای داخلیش استفاده نکرده باشد.

6 روز پیش

 با در نظر داشتن برخی از نکات می‌توان چیدمان در خانه‌ های کوچک را طوری انجام داد که از حداکثر فضا بتوان استفاده کرد. همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

قبل از انتخاب رنگ مناسب پرده خانه، چند عنصر حیاتی نیاز است یکی از مهم‌ترین موارد، سبک دکوراسیون مخصوصا رنگ دیوار‌ها، فرش و مبلمان می باشد.

۱ هفته پیش

در این مطلب گام به گام با شما پیش می‌رویم تا اتاق خواب شیک و مدرن و در عین حال راحتی داشته باشید و دکوراسیون آن همانی بشود که دلتان می‌خواهد.

۱ هفته پیش

تغییر دکوراسیون یکی از بهترین مواردی است که شادابی را به منزل شما می‌آورد. این مطلب با ترفندهای تغییر دکوراسیون کم هزینه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

با انتخاب لوستر شیک و لوکس علاوه بر این‌که نور و روشنایی فضا را تامین می‌کنید. باعث زیبایی و درخشندگی دکوراسیون منزل هم می‌شوید.

۱ هفته پیش

مبلمان راحتی جز عناصر مهم و اصلی اتاق نشیمن و پذیرایی به حساب می‌آیند. در این مطلب به جدیدترین مدل‌های مبل های راحتی شیک و مدرن می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

اشتباهات رایج در دکوراسیون خانه سبب می‌شود که افراد در چیدمان خانه احساس آشفتگی و بی‌قراری داشته باشند و از دکوراسیون منزل خود راضی نباشند.

۱ هفته پیش

رعایت اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه تاثیر مهمی دارد. در این مطلب نکات مهم چیدمان مبلمان نشیمن را به شما می‌گوییم.

۱ هفته پیش

با صرف هزینه اندک می‌توان تغییرات چشم‌گیری را در فضای دکوراسیون منزل به وجود آورد. این مطلب به بیان ایده های جذاب دکوراسیون منزل می‌پردازد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ مناسب برای اتاق نشیمن کاملا به سلیقه شما، هارمونی فضا و نوع دکوراسیون خانه و رنگ وسایل خانه شما بستگی دارد.

۱ هفته پیش

فرش یکی از مشخصه‌های بارز طراحی داخلی خانه ایرانی است. درا ین مطلب به شما می‌گوییم که چگونه از فرش ایرانی در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.

۱ هفته پیش

در کتاب سفرهای گالیور نویسنده با استفاده از تمثیل نقدهایی به حاکمیت، مذهب و جامعه انسانی وارد می‌کند. کتاب اولین رمان پادآرمان‌شهر در دنیای کلاسیک است.

۱ هفته پیش

در کتاب سفرهای گالیور نویسنده با استفاده از تمثیل نقدهایی به حاکمیت، مذهب و جامعه انسانی وارد می‌کند. کتاب اولین رمان پادآرمان‌شهر در دنیای کلاسیک است.

۱ هفته پیش

بیشتر...