خبرگزاری تسنیم |
2 روز پیش

روستای عسگرآباد عباسی در جعبه جادو اخبار رادیو تلویزیون اخبار فرهنگی تسنیم Tasnim


روستای "عسگرآباد عباسی" در جعبه جادو

"تهرانگرد" این هفته مهمان روستای عسگرآباد عباسی در اطراف پایتخت می‌شود.

- اخبار فرهنگی -

به‌گزارشخبرگزاری تسنیم، با توجه به افزایش روند مهاجرت روستانشینان به سمت شهرهای بزرگتر و خالی شدن برخی روستاها از سکنه برنامه "تهرانگرد" تلاش کرده آنروی سکه مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگتر را به نمایش بگذارد.

در جدیدترین قسمت "تهرانگرد" که از شبکه 5 سینمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود، مخاطبان با رونق کسب و کار یک دامداری نوین در روستایی نزدیک به پایتخت کشور یعنی روستای عسگرآباد عباسی در منطقه پیشوا آشنا می‌شوند.

«تهرانگرد» به تهیه کنندگی سجاد مشحون و کارگردانی سینا عباسی این هفته، جمعه 4 آذر ساعت 22 سفری تلویزیونی به روستای عسگرآباد عباسی شهرستان پیشوا خواهد داشت.

داوران بخش "مستند" جشنواره تلویزیونی مستند را بشناسید

به گفته عباسی این برنامه ضمن معرفی روستای عسگرآباد عباسی، مخاطبانش را با یکی از دامداری‌های هوشمند استان تهران که از تولید کنندگان شیر در کشور است را آشنا می‌کند. در این قسمت با نگاهی مستندگونه روند پرورش و تولید محصول در این دامداری به تصویر کشیده می شود و همچنین فرهنگ و جاذبه‌های فرهنگی، گردشگری، صنعتی روستای عسگرآباد عباسی نمایش داده خواهد شد.

خدمات متقابل سینمای مستند و کتاب

فصل جدید برنامه «تهرانگرد» در 36 قسمت 25 دقیقه ای در گروه تهران و شهروندی شبکه‌ی پنج سیما با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تهیه و تولید می شود. لازم به یادآوری است این برنامه، هفتگی و روزهای جمعه‌ ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای مردم سیستان و بلوچستان احترام فوق‌العاده‌ای قائل هستم به واسطه اینکه مردمان این دیار شریف، اهل کرامت، باغیرت، جوانمرد و اهل محبت هستند و در مقابل دشمنان این سرزمین همواره مصمم بوده‌اند.

3 ساعت پیش

دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک از انتخاب محسن بیرانوند بعنوان سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی خبر داد.

1 ساعت پیش

یک زن در روستای «مدکی» ولسوالی (شهرستان) زیروک ولایت پکتیکا، شش‌ قلو شامل سه نوزاد دختر و سه نوزاد پسر به دنیا آورده است.

3 ساعت پیش

اسماعیل فلاحی، مدیر بیمه های خودرو شرکت بیمه آرمان، اظهارکرد: در قانون بیمه شخص ثالث، هیچ سقف سنی برای بیمه کردن وسایل نقلیه مشخص نشده و شرکت های بیمه ای مکلف هستند که تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی که توسط پلیس راهور پلاک شده اند را تحت پوشش بیمه نامه شخص ثالث قرار دهند.

1 ساعت پیش

در ادامه سفر مدیران صنعت بیمه به استان گیلان، رییس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و مدیران عامل شرکت های بیمه در ساختمان سرپرستی بیمه آسیا در این استان حضور یافتند.

1 ساعت پیش

دولت قطر با امکانات فوق پیشرفته توجه تماشاگران را جلب کرده است. یکی از امکانات دولت قطر سرعت بالای اینترنت در ورزشگاه های میزبان جام جهانی است. در همین رابطه یکی تماشاگران فیلمی را منتشر کرد که سرعت عجیب اینترنت را در قطر نشان می دهد.

2 ساعت پیش

فیلم خلاصه بازی مکزیک و آرژانتین را در ادامه ببینید.

3 ساعت پیش

نیم ساعت پیش

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در بازدید از فدراسیون تیراندازی گفت: تیراندازی با مدال طلای المپیک توکیو، در کنار کشتی، وزنه بردار و تکواندو و دوومیدانی به رشته‌های مدال‌آور ما در المپیک اضافه شده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...