اکونا پرس |
۱ هفته پیش

اولین نشست صمیمانه مدیران منتخب روابط عمومی شرکت های عضو اتاق

اولین نشست صمیمانه مدیران منتخب روابط عمومی شرکت های عضو اتاق

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست نقش آگاهی بخشی در تنظیم ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی را مهم و تاثیر گذار خواند و بر لزوم هم افزایی روابط عمومی های شرکت های عضو اتاق به منظور رشد و بالندگی صنایع استان تاکید کرد.

اولین نشست صمیمانه مدیران منتخب روابط عمومی شرکت های عضو اتاق
به گزارشاکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی  شرکت های منتخب عضو اتاق بازرگانی اصفهان که برای اولین بار و به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد، مسعود گلشیرازی رئیس اتاق بازرگانیاصفهانبه صورت مجازی با مدیرانروابط عمومیشرکت های منتخب گفت و گو کرد.

 در بخش آغازین این نشست رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، ضمن تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی، تصریح کرد: نقش روابط عمومی در آگاهی بخشی ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی مهم و تاثیر گذار است و همچنین هم اندیشی و  هم افزایی روابط عمومی های شرکت های عضو اتاق به منظوررشدو بالندگی صنایع استان و ایجادجامعهآگاه امری ضروری است.

گلشیرازی ایجاد ارتباط دو سویه مابین اتاق و مدیران روابط عمومی و اطلاع از خدمات و اقدامات  اتاق با رویکرد نسل سوم را امری حیاتی  تلقی کرد و گفت: امیدواریم در این جلسه با هم اندیشی مدیران یک مدل همکاری احصا شود که در نهایت منجر به ارتقا ارتباطات بین بنگاهی و ایجاد جریان های اقتصادی در کل استان و کشور  شود.

سپس علی کرباسی زاده مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز ضمن عرض تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی توضیحاتی در خصوص سرای نوآوری و رشد اتاق بازرگانی اصفهان و دانشگاههای استان و همچنین دستاوردهای مهم  این مرکز ارائه کرد و ایجاد این مراکز را مسبب تحولی بنیادی و اساسی در آموزش کشور دانست.

مشاور عالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، در ادامه از یکی از پروژه های مهم اتاق بازرگانی در حوزه گردشگری صحبت کرد و از مدیران روابط عمومی بنگاههای عضو اتاق درخواست کرد تا در این زمینه همکاری داشته باشند و اظهار کرد:استان اصفهان به لحاظ گردشگری از ظرفیت های منحصر به فردی برخوردار است و علیرغم رتبه تک رقمی  اصفهان در زمینه ظرفیت هایگردشگریدر دنیا،رتبه اصفهان در زمینه جذب گردشگر سه رقمی است و تو سعه های ایجاد شده در استان تا به امروز در حوزه صنعتی بوده که ناپایدار هستند.

کرباسی زاده  اضافه کرد: از اینرو صفحه ای به نام قصه های ناگفته اصفهان درفضای مجازیایجاد شده است و با سرمایه  گذاری و برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم با همکاری روابط عمومی های بنگاه‌های استان اصفهان،  این صفحه اطلاع رسانی و به عموم معرفی شود و همچنین در بحث تولید محتوا  تحولاتی رقم بخورد.

سپس بهنام ابراهیمی جانشین دبیر کل اتاق بازرگانی اصفهان نیز با بیان اینکه محیطکسب و کارو فعالان اقتصادی به اینگونه نشست ها  که منجر به هم افزایی و در نهایت ارتقاشرایط اقتصادیاستان می شود نیاز دارد گفت:امیدواریم به  عنوان دستاورد این جلسه بتوانیم  بحث روابط عمومی را نیز به موازات مراکز شتابدهنده صادرات و بازاریابی که در اتاق تشکیل شده اند پیگیری  و راه اندازی کنیم و  انتظار می رود این نشست ها ادامه پیدا کرده و منجر به توسعه روز افزون شود.

در بخش پایانی این نشست، مهدی شایسته فرد مدیر حوزه ریاست و ارتباطات اتاق بازرگانی اصفهان نیز با بیان این نکته که هدف از تشکیل این نشست ایجاد هم‌افزایی فی ما بین روابط عمومی های بنگاه‌های عضو اتاق است، اضافه کرد: این نشست در آینده به صورت دوره ای  و به منظور  آشنایی با  پتانسیل ها و ظرفیت ها ی همکاری چند جانبه بین  بنگاه‌های منتخب عضو اتاق ادامه خواهد یافت.

 

رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان اصفهان جمع…

طبق اعلام شورای هماهنگی بانکهای استان اصفهان ساعت کاری شعب اصفهان و کاشان تغییر کرد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...