آنروا: اماکن وابسته به سازمان ملل در غزه ۴۵۳ بار هدف بمباران صهیونیست ها قرار گرفته اند all tv logo

آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی موسوم به آنروا حتی پیش از جنگ غزه نیز به دلیل نقش حمایتی که از غیرنظامیان فلسطینی داشت، مورد غضب رژیم صهیونیستی بود. با این حال، این آژانس به طور گسترده از زمان آغاز جنگ نه تنها مورد حمله کلامی مقامات صهیونیست قرار گرفته است، بلکه تل‌آویو از بمب‌های ۲ هزار پوندی هدیه آمریکا برای هدف قرار دادن اماکن وابسته به آن استفاده می‌کند.

به گزارش الجزیره، آنروا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون رژیم صهیونیستی ۴۵۳ بار اماکن وابسته به سازمان ملل در این باریکه را بمباران کرده است.

این آژانس در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) در این باره نوشت: ۲ سوم از مدارس تحت مدیریت آنروا در غزه که به عنوان پناهگاه از سوی آوارگان فلسطینی مورد استفاده قرار می‌گیرد مورد حمله نظامی (رژیم) اسرائیل قرار گرفته است.

آنروا با اشاره به تلفات و خسارات سنگین این حملات، می‌افزاید: متاسفانه ارتش رژیم صهیونیستی طی این حملات ۵۲۴ غیرنظامی که در مدارس پناه گرفته بودند را به خاک و خون کشیده‌اند. باید بر این نکته تاکید شود که زیرساخت‌های سازمان ملل از جمله مدارس و پناهگاه‌ها اهداف نظامی نیستند.

این گزارش بعد از آن منتشر می‌شود که رژیم صهیونیستی روز گذشته یکی دیگر از مدارس وابسته به سازمان ملل در غزه را مورد هدف قرار داد که طی آن ده‌ها انسان بی‌گناه شهید و زخمی شدند.

مترجم: ابوالفضل هاشمی#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

واردات خودروی کارکرده برای عموم مردم آزاد شد خودرو

یک ربع پیش

مجتبی پور بخش با انتشار نماز خواندن دبیر در استوری اینستاگرامش از او به عنوان خوش شانس یاد کرد.

2 ساعت پیش

قیمت گوشت گوسفندی و قیمت گوشت گاو در آخرین آمار‌های رسمی به ترتیب کیلویی ۲۳۵ هزار و ۵۴۴ تومان و ۲۳۴ هزار و ۳۴۴ تومان ذکر شده است.

2 ساعت پیش

مالیات چه تاثیری بر بازار خودرو دارد خودرو

یک ربع پیش

کی ام سی E30X، برقیِ همه فن حریف معرفی جدیدترین محصول برقی کرمان موتور خودرو

یک ربع پیش

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله حاج شیخ علی نکونام گلپایگانی (ره) فردا جمعه در قم برگزار می‌شود.

2 ساعت پیش

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس خبر داد که یحیی گل‌محمدی اصلا و ابدا تمایلی به بازگرداندن بشار رسن ندارد.

2 ساعت پیش

بر اساس اطلاعات موجود، صنعت خودروی کشور در دهه ۹۰ با وضعیت نابسامانی روبرو بود.تا پایان تابستان سال ۱۴۰۰، انبارهای خودروسازان شاهد تجمع بیش از ۱۷۰ هزار دستگاه خودروی ناقص بودند. این موضوع نشان‌دهنده عمق بحران در این صنعت است.در دوران اخیر، صنعت خودرو با مشکلات متعددی روبرو بوده است. تعهدات انجام نشده به اوج خود رسیده و شکاف قیمتی میان محصولات تولیدی و بازار به شدت افزایش یافته بود.

2 ساعت پیش

بیشتر...