تیتر برتر |
1 ماه پیش

مجرای حمله مسلحانه به جوان تهرانی جلوی بیمارستان امام خمینی سایت تیتربرتر TitreBartar com

مجرای حمله مسلحانه به جوان تهرانی جلوی بیمارستان امام خمینی

به گزارشتیتربرتر؛شامگاه دوشنبه در خیابان قریب و مقابل بیمارستان امام خمینی درگیری هولناکی بین چند جوان رخ داد. لحظاتی از این درگیری گذشته بود که مردی که سلاح وینچستر به‌دست داشت آن را به سمت پسری جوان که قصد ورود به بیمارستان را داشت گرفت و اقدام به شلیک کرد.

گلوله به پای پسر جوان اصابت کرد و او نقش زمین شد. همزمان جوان مسلح و 3همدستش تصمیم به فرار گرفتند اما مأموران کلانتری انقلاب که با تماس شهروندان در محل درگیری حاضر شده بودند به تعقیب متهمان فراری پرداختند. عملیات تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه مأموران موفق شدند 2 نفر از متهمان را دستگیر کنند و 2 نفر دیگر موفق به فرار شدند.

گزارش تیراندازی خونین
حوالی نیمه‌شب بود که گزارش تیراندازی به قاضی محمد وهابی، بازپرس وی‍ژه قتل تهران اعلام شد و او دستور تحقیقات را صادر کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد پسری که هدف گلوله قرار گرفته و مجروح شده بود 23ساله است و وحید نام دارد.

او پس از تیراندازی برای درمان به بیمارستان منتقل شده و در اتاق عمل به سر می‌برد. ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند که عاملان تیراندازی از قبل با وحید و دوستش به نام محسن اختلاف داشتند.

ماجرا از این قرار بود که وحید و محسن اهل شهرستانی در اطراف تهران بودند. آنها از سال‌ها قبل با یک گروه از بچه‌محل‌هایشان دچار اختلاف شده بودند و برای هم کری می‌خواندند تا اینکه چند روز قبل با اعضای این گروه درگیر شدند. در این درگیری محسن به‌شدت زخمی شد و برای درمان به بیمارستان امام خمینی تهران انتقال یافت.

با بستری شدن محسن، وحید 23ساله، شامگاه دوشنبه راهی تهران شد تا به ملاقات دوستش در بیمارستان برود. اما پیش از آنکه قدم در بیمارستان بگذارد در محاصره 4بچه‌محل خود که با آنها اختلاف و درگیری داشت گرفتار شد. ظاهرا این 4جوان سوار بر یک خودروی رانا وحید را تعقیب کرده بودند تا اینکه وقتی وی به مقابل بیمارستان رسید با او درگیر شدند.

در جریان این درگیری یکی از 4مرد جوان که سلاح داشت به قصد انتقام‌جویی به سمت وحید تیراندازی کرد و او از ناحیه پا زخمی شد. پس از آن مهاجمان متواری شدند که در ادامه 2نفر از آنها از سوی مأموران کلانتری دستگیر شدند.

این دو متهم پس از انتقال به کلانتری به درگیری خونین اعتراف کردند و یکی از آنها گفت: وحید و محسن در گروهی بودند که ما با آنها اختلاف داشتیم. چند روز قبل که در محله مان با آنها درگیر شدیم، عده‌ای از گروه ما و عده‌ای از گروه آنها زخمی شدند اما محسن جراحتش بیشتر بود و در بیمارستان امام خمینی ‌بستری شد.

پس از بستری شدن محسن، دوستش وحید تهدید کرده بود که انتقام می‌گیرد و برای همین تصمیم گرفتیم او را گوشمالی بدهیم و تعقیبش کردیم و وقتی به مقابل بیمارستان رسید، سراغش رفتیم و با شلیک گلوله او را مجروح کردیم.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران نیز در این‌باره گفت: 2 متهم دستگیر شده برای انجام تحقیقات بیشتر به دادسرا معرفی شدند و تحقیقات برای دستگیری 2متهم فراری ادامه دارد.#‌جامعه #‌خبری منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

2 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

2 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

2 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

2 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

3 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...