خودروتک |
1 ماه پیش

دلارا استراداله ابرخودروی ناب ایتالیایی

دلارا استراداله | ابرخودروی ناب ایتالیایی

شرکت گاراژ ایتالیا سعی کرد با الهام گرفتن از جت های جنگنده اتومبیل جدید استرادل را طراحی کند و در اختیار خریداران بگذارد.

به گزارشخودروتکبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شاید خوانندگان تیزبین از دلارا به عنوان یکی از فوق‌العاده‌ترین خودرو‌های نیرومند مسابقه‌ای یاد کنند، اما حتما تعجب می‌کنید که بدانید گیامپائولو دلارا به همان اندازه کار شگفت انگیزی در خودرو‌های جاده‌ای انجام داده است.

بدین منظور، جدیدترین ابداع آن‌ها یعنی استرادل ، ظاهری بسیار خاص از شرکت گاراژایتالیادریافت کرده که به منظور تکریم جت‌های جنگنده که توسط تیم آی‌روباتیک Frecce Tricolori استفاده می‌شد، طراحی شده است.

برای اولین بار، گیام پائولو یک موسسه مهندسی ساخته که هرچند بیشتر به موفقیت در مسیر مسابقه شناخته می‌شود ، اما در ارتقاء خودرو‌های جاده‌ای مانندلامبورگینیمیورا نیز سرآمد است. این شرکت مسئولیت تولید خودرو‌های مسابقه‌ای و شاسی اتومبیل برای ایندی کار، ایندی لایتس، فرمول ۳، GP2، GP3، فرمول E، و WEC را بر عهده دارد.

استرادل یک اتومبیل مسابقه‌ای است

در حالی که این اتومبیل واقعا شگفت‌انگیز است، اما شرکت گیامپائولو تنها پادشاه مسیر نیست. مانند بسیاری از تولیدکنندگان که برنامه‌های مسابقه‌ای و جاده‌ای دارند، دانش مسیر مسابقه به خوبی به اتومبیل‌های جاده‌ای منتقل می‌شود. از این جهت، استرادل بیشتر یک خودروی مسابقه‌ای برای جاده‌ها محسوب می‌شود. با وجود بسیاری از گزینه‌های ارائه شده مانند شیشه اتومبیل، از ویژگی‌های دیگر اینخودرومی‌توان به کم نگه داشتنوزنو بالا بردن نیروی گرانش اشاره کرد.

برخلاف مک لارنسناکه از نظر آئرودینامیکی بسیار حساس است، این پیشنهاد ایتالیایی زیبایی‌های بیشتری را روی میز می‌گذارد؛ از آنجا که گیامپائولو همیشه به طراحی هوشمندانه Colin Chapman شرکت لوتوس نگاه می‌کرد، استرادل خویشاوند دور 3 - Eleven محسوب می‌شود.

دلارا استرادل

طراحی الهام گرفته از جت دلارا استرادل

طراحی الهام گرفته از جت دلارا استرادل

دلارا استرادل با طراحی الهام گرفته از جت

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به دور دوم کشیده شد و شهاب‌الدین عزیزی خادم و کیومرث هاشمی به دور دوم رسیدند.

9 ساعت پیش

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به شبکه الجزیره قطر گفت که «حمله ها به عراق مشکوک است و دست های رژیم صهیونیستی در آن مشاهده می شود.».

9 ساعت پیش

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان دوره فعالیت دولت دوازدهم، طول بزرگراه‌های کشور به ۲۰ هزار کیلومتر افزایش می‌یابد.

9 ساعت پیش

طرح حذف دفترچه‌های کاغذی، طرح بزرگی است که در ابتدای اجرا به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها مشکلاتی را برای بیمه شدگان به وجود آورده است.

9 ساعت پیش

انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس و اعضای هیات رئیسه روز یکشنبه در شرایطی برگزار خواهد شد که چهار گزینه برای نشستن بر روی صندلی داغ ریاست با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

9 ساعت پیش

کرمانشاه- مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: برای توسعه جامعه خود نیازمند این هستیم در موضوعات مختلف نگرشی جدید داشته باشیم

9 ساعت پیش

پیروز قربانی مربی تیم فوتبال سایپا در این تیم ماندنی شد.

9 ساعت پیش

نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تکرار ادعای نخ‌نمای آمادگی واشنگتن برای بازگشت به برجام ادعا کرد که حل مسائل پادمانی از برجام مجزاست اما برای اعتمادسازی درخصوص تضمین ایران در قبال برنامه هسته‌ای ضروری است.

9 ساعت پیش

بندر اقیانوسی چابهار دارای کمبود در حوزه بهداشت و درمان است به طوری که مردم منطقه برای درمان بیماری به استانهای همجوار یا دورتر مسافرت می کنند.

9 ساعت پیش

بعد از رای نیاوردن علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال شاهد حمایت پرسپولیسی‌ها از او بودیم.

9 ساعت پیش

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هر واحد واکسنی که وارد می‌شود بلافاصله توسط سازمان غذا و دارو برچسب گذاری شده و در سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت کالاهای سلامت محور که به اختصار «تیتک» (TTAC) نامیده می‌شود، کدگذاری می‌شود.

9 ساعت پیش

تهران- توزیع داروی ایرانی آیورمِکتین که در پیش‌گیری و درمان بیماری کرونای مؤثر است، توسط شرکت پخش البرز در سراسر کشور آغاز شد.

9 ساعت پیش

آیگپی‌هایی که مشترک همراه اول هستند قبض بهمن ماه خود را با 15 درصد تخفیف پرداخت می کنند.

9 ساعت پیش

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که این آژانس قصد دارد اوایل ماه آوریل در ایران نشست فنی برگزار کند.

9 ساعت پیش

مانی خوشبین یک تاجر میلیونر و موفق است که تمایل

9 ساعت پیش

بیشتر...