خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

نظر فعالان اجتماعی دشت ورامین درباره جنایات رژیم صهیونیستی ایسنا

نظر فعالان اجتماعی دشت ورامین درباره جنایات رژیم صهیونیستی

ایسنا/تهرانچندتن از فعالان اجتماعی شهرستان‎های ورامین و قرچک و پیشوا یا مجکوم کردن جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سرداران و سپاهیان قدس، آن را مصداق شکستن قیود بین المللی و خروج از عرف دیپلماتیک دانستند.

مهدی مقاری منتقد و کنشگر اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا گفت: اقدام جنون آمیز و جنایت اخیر رژیم پوشالی و غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه مصداقی بارز از شکستن قیود بین المللی و خروج از عرف دیپلماتیک رایج بین کشورهای مختلف بوده و نشان دهنده خوی ددمنشانه و پلید این رژیم نجس است که هیچ‌گاه اصلاح نمی شود.

وی ادامه داد: رژیمی که در هفت ماهه اخیر و پس از طوفان الاقصی، سیلی های مهیبی از فرزندان خمینی و پذیرندگان انقلاب اسلامی در منطقه دریافت کرده، هر روز در باتلاق نظامی جنگ با حماس، گرفتارتر می شود.

این فعال اجتماعی ادامه داد: کوردلانی که سران این رژیم جعلی را به تقابل نظامی با ایران و فرزندان خمینی و خامنه ای سوق می دهند و هدایت می کنند، پرده ای کوتاه از تجربه تقابل دست نشانده دیگر آمریکای جنایتکار(صدام) را نظاره کنند که صلابت و همدلی ایرانیان چه بر سرش آورد و در زباله دان تاریخ، چه زندگی رقت باری را تحمل کرد.

مقاری گفت: رژیم صهیونسیتی پشیمان خواهد شد و در پی این اقدام شنیع، پاسخ سختی دریافت خواهد کرد؛ هرچند که این رژیم پوشالی و اربابش(آمریکای حامی صهیونیست) می خواهند زمین بازی را از غزه به بیرون مرزهای جغرافیایی فلسطین ببرند، اما کور خوانده اند و جمهوری اسلامی ایران، درگیر این بازی کثیف و جنگ نخواهد شد و در نهایت پشیمانی را نصیب آمریکای جنایت پیشه و ایادی منحوس او خواهد کرد.

علیرضا فرجی معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین نیز به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: حمله صهیونیست ها به کنسولگری ایران در سوریه، فاز جدیدی از خصومت غاصبان بر علیه جامعه اسلامی بود؛ اما شهادت سربازان ایران در خاک سوریه ثابت کرد که صهیونیست ها به تمامیت ارضی احترام نمی گذارند و همچون غصب سرزمین های اشغالی، به دیگر کشورها نیز با بی رحمی تمام حمله کرده و به کشتار همچنان ادامه می‌دهند.

این فعال خبری فضای مجازی در پایان گفت: هرچند فرزندان ایران عزیز خونشان بر زمین ریخت اما به دنیا ثابت خواهد شد که درختی تناور حاصل این جنایت ها خواهد بود و طولی نخواهد کشید که جهانیان به مکر و حیله دشمن اصلی انسانیت، یعنی رژیم خبیث صهیونیستی، پی خواهند برد.

سید ابراهیم طباطبایی فعال اجتماعی و دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیولوژی دامپزشکی نیز به خبرنگار ایسنا گفت: حمله هوایی به کنسولگری ایران در دمشق، موجب نقض کامل قوانین بین المللی، مصونیت دیپلماتیک و حاکمیت ملی سوریه بود که از یکسو موجب شهادت چند نفر از بهترین مستشاران نظامی ایران و سرداران گرانقدر و از سوی دیگر، تشدید تنش آفرینی در منطقه شد.

طباطبایی ادامه داد: همه دنیا می دانند اگر حمایت قاطع ایران از محور مقاومت نبود، جنگ غزه ممکن نبود چندین ماه طول بکشد و هیمنه ارتش پوشالی اسقاطیل فرو ریزد؛ آمریکا، اروپا و همه کشورهای عضو شورای امنیت، خصوصا صهیونیست ها به توانمندی ایران در پاسخ کوبنده اذعان دارند و یقینا شورای‌عالی امنیت ملی، کاملا با دقت، نوع واکنش را بررسی می کند و مقام معظم رهبری با اشراف کامل، نهایتا فرمان خواهند داد و به هیچ وجه جای تردیدی نخواهد ماند.

وی اظهار کرد: قطعا بازوان مقاومت در منطقه، از یمن گرفته تا حزب الله لبنان و حماس و جهاد اسلامی و حشد الشعبی عراق و ... این اقدام ددمنشانه را به نحو مقتضی پاسخ خواهند داد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزیر خارجه هند، وی را از چگونگی دفاع مشروع ایران و تنبیه رژیم اسراییل مطلع کرد.

2 ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

2 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

2 ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

2 ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

2 ساعت پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

2 ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

2 ساعت پیش

نماینده چین با اشاره به اقدام تلافی‌جویانه نظامی ایران علیه اسرئیل گفت: از اقدام ایران ابراز نگرانی عمیق می‌کنیم ولی ایران تاکید کرده که این اقدام تلافی‌جویانه بوده و اتمام یافته است.

2 ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

2 ساعت پیش

بیشتر...