راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

پیش بینی قیمت طلا سکه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ راهبرد معاصر

قیمت طلا و سکه در چهارمین روز هفته در دو روند متفاوت از یکدیگر بازگشایی شدند. قیمت طلا افزایشی شد و سکه با کاهش‌های ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی معامله شد. اما بعد از ظهر روز سه‌شنبه کاهش ۱۲ دلاری انس جهانی، روند بازار طلا را یکدست نزولی کرد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ قیمت طلا و سکه روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن در روند متوازنی از هم بازگشایی نشد. قیمت سکه کاهشی شد و طلا با افزایش قیمت دلار همراهی کرد. این روند تا بعد از ظهر روز سه‌شنبه تداوم داشت اما ریزش نزدیک به ۱۲ دلاری طلای جهانی بازار طلای داخلی را نیز نزولی کرد و افت قیمت بیشتری به قطعات سکه داد.

معامله‌گران بازار فلز زرد، محدوده‌ قیمتی فعلی در بازار طلا و سکه را مناطق باثباتی عنوان می‌کنند و برای روزهای باقیمانده از هفته جاری، گردش قیمت در همین محدوده‌ها را برای بازار طلا پیش‌بینی می‌کنند.

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با کاهش نزدیک به ۱۲ دلاری به کف کانال دو هزار دلاری رسید و با قیمت ۲۰۰۷ دلار در حال معامله است.


سکه امامی روز سه‌شنبه با کاهش ۹۰ هزار تومانی با قیمت ۳۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان معامله شد. سکه‌ بهار، افت ۲۰۵ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۰ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان معامله شد. نیم‌سکه کاهش ۱۰۰ هزار تومانی داشت و در کف

ربع سکه تنها قطعه‌ای بود که تغییر قیمت نداشت و با همان رقم ۱۱ میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی روز گذشته معامله شد. سکه گرمی کاهش ۱۰۰ هزار تومانی داشت و روی رقم پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاد.


قیمت طلا، روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن کاهش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افت ۲۹ هزار تومانی با رقم ۱۱ میلیون ۸۷۹ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار پنج هزار تومان، کاهش قیمت داشت و با رقم دو میلیون و ۷۴۴ هزار تومان معامله شد. قیمت طلای دست دوم نیز به دو میلیون و ۷۰۷ هزار تومان رسید.

روز سه‌شنبه حباب در خانواده سکه‌ها در تمام قطعات، غیر از ربع سکه کاهش داشت. حباب سکه امامی ۵۶ هزار تومان، سکه بهار ۱۲۹ هزار تومان، نیم‌سکه ۷۴ هزار تومان و سکه‌ گرمی ۹۴ هزار تومان کاهش داشت. حباب ربع سکه ۱۳ هزار تومان افزایش داشت./تجارت نیوز#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی برزیلی تیم فوتبال پرسپولیس به جای خالی تماشاگران در بازی امروز این تیم مقابل تراکتور اشاره و ابراز امیدواری کرد، در بازی آتی آنها سرخپوشان را همراهی کنند.

یک ربع پیش

شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم فوتبال تراکتور در میکسدزون خبری پس از باز با پرسپولیس با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در اعتراض به تصمیم داور دیدار با تراکتور کارت قرمز گرفت.

نیم ساعت پیش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم بدون دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران کار سختی مقابل ذوب‌آهن اصفهان دارد، اما سرخپوشان می‌توانند بر این مشکل غلبه کنند.

یک ربع پیش

رقابت نفس‌‌گیر 253 کاندیدای مجلس شورای اسلامی برای کسب هفت کرسی نمایندگی استان اردبیل از فردا آغاز می‌شود.

یک ربع پیش

دو موتورسیکلت در هند با یکدیگر تصادف کردند.

نیم ساعت پیش

شهاب زاهدی پس برتری پرسپولیس مقابل تراکتور بخاطر این پیروزی خدا را شاکریم.

یک ربع پیش

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل گفت: دانش‌آموزان منتخب دختر مقطع متوسطه مازندران به اردوهای راهیان پیشرفت درمناطق جنوب، شمال غرب و مرکز کشور اعزام شدند.

یک ربع پیش

رشد شهر‌ها در جهان طی ۱۰۰ سال آنقدر سریع بوده که باورکردنی نیست.

نیم ساعت پیش

بیشتر...