شروع کلاس مربیگری درجه فوتبال آسیا در مازندران all tv logo

آغاز کلاس مربیگری درجه B فوتبال آسیا در مازندران
مازندرانساری

کلاس مربیگریدرجه B فوتبال آسیا برای دومین بار در سال جاری به میزبانیهیات فوتبال مازندرانو هیات فوتبال شهرستان چالوس کار خود را آغاز کرد.

آئین شروع به کار این کلاس با حضور رحیم درزی خلردی ریاست هیات فوتبال مازندران، مجید رضوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چالوس، منصور سعیدی عضو کمیته آموزش هیات فوتبال مازندران و جمع دیگر مسئولان و پیشکسوتان شهرستان چالوس برگزار شد.

استاد مرتضی محصص به عنوان مدرس و استاد حسن عسکری به عنوان دستیار، تدریس ۲۴ شرکت کننده بومی این دوره را برعهده دارند.

کلاس مربیگری درجه B فوتبال آسیا از صبح دیوز در مجموعه امامت شهرستان چالوس آغاز به کار کرد و به صورت تئوری و عملی در ۳ دوره ۶ روزه ادامه خواهد داشت.

باشگاه خبرنگاران جوانمازندرانساری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت‌های پرسپولیس و استقلال خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به فراهم شدن تدابیر ورود کمک داور ویدئویی به لیگ برتر، گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد. این آفتی است که وجود دارد و در تیم ملی نیز این مشکل را داشتیم که خوشبختانه جوانگرایی محسوسی انجام شد.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست عالی‌رتبه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مسأله فلسطین، طرح شش ماده‌ای ایران به شورای امنیت برای مسأله فلسطین را پیشنهاد داد.

یک ربع پیش

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) وتوی آمریکا علیه اعطای عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل متحد را موضعی «ناامیدکننده»، «شرم‌آور»، «غیرقابل توجیه» و «غیرمسوولانه» خواند.

یک ربع پیش

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

یک ربع پیش

«واشنگتن‌پست» گزارش داد که مقام‌های ایالات متحده در چندین ارگان دولتی به این روزنامه گفتند که دولت جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا به آن‌ها دستور داده است که درباره ساقط شدن چند ریزپرنده توسط پدافند هوایی ایران در اصفهان، به طور علنی صحبت نکنند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...