خبرورزشی |
۱ هفته پیش

ویدیو سمیعی دیگر توان اداره باشگاه را نداشت ناچار به استعفا شد

صحبت‌های حسن خان‌محمدی بازیکن اسبق پرسپولیس درخصوص استعفای سمیعی از مدیرعاملی این باشگاه را ببینید.

ویدیو| سمیعی دیگر توان اداره باشگاه را نداشت و ناچار به استعفا شد
دریافت6 MB


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هزاران نفر از کارکنان بیمارستان‌های نیویورک، با برپایی تظاهرات در چندین منطقه نیویورک با سردادن شعارهایی همچون "نه یعنی نه!" و "ما به واکسن اجباری تن نمی‌دهیم!" به دستورالعمل واکسیناسیون اجباری کرونا اعتراض کردند. براساس این دستورالعمل، آن دسته از کارکنان بیمارستان‌ها که واکسن کرونا نزده‌اند باید اخراج و با افرادی خارج از ایالت جایگزین شوند.

نیم ساعت پیش

واکنش مهدی طارمی به گلزنی مقابل لیورپول را در تصاویر زیر ببینید. پورتو در یک بازی بسیار ضعیف ۵ بار دروازه‌اش مقابل لیورپول باز شد.

1 ساعت پیش

خلاصه دیدار آث میلان و اتلتیکومادرید در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را ببینید.

1 ساعت پیش

عباس عبادی رزمنده گردان تخریب در دوران جنگ در برنامه "ماه در می‌زند" از شیوه انتخاب جالب تخریبچی‌های واقعی برای اعزام به جبهه گفت.

2 ساعت پیش

خلاصه دیدار پورتو و لیورپول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در شب گلزنی مهدی طارمی را ببینید.

2 ساعت پیش

تیم فوتبال لیورپول در دومین رقابت خود در لیگ قهرمانان اروپا، در شبی طوفانی مقابل پورتو به پیروزی پرگل پنج بر یک دست یافت.

2 ساعت پیش

خلاصه دیدار رئال مادرید و شریف تیراسپول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و شکست ناباورانه کهکشانی‌ها مقابل نماینده مولداوی را ببینید.

2 ساعت پیش

لیونل مسی موفق شد دروازه منچسترسیتی، تیم مربی اسبقش را در بارسلونا باز کند تا سهم بسزایی در پیروزی پاریس سن ژرمن داشته‌باشد.

2 ساعت پیش

میلان در شبی که در همان نیمه اول 10 نفره شده بود، در دقایق پایانی مغلوب ستاره های نامدار اتلتیکومادرید شده و در اولین تجربه خانگی خود بعد از هفت سال، 1-2 مقابل این تیم شکست خورد.

2 ساعت پیش

لیونل مسی اولین گلش برای پاری سن ژرمن را مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.

2 ساعت پیش

کمبود ذخایر سوخت در بیشتر پمپ‌بنزین‌های انگلیس که در روزهای اخیر به دلیل فقدان رانندگان کامیون تشدید شده، سبب بروز صف‌های طولانی و درگیری‌های شدید بین مردم شده است.

2 ساعت پیش

تیم فوتبال شریف مولدوای موفق شد رئال مادرید را در لیگ قهرمانان اروپا شکست دهد.

2 ساعت پیش

گل مهدی طارمی برای پورتو مقابل لیورپول در دقیقه ۷۵ را ببینید.

3 ساعت پیش

زارع، مدیرکل بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: آمار کشتار دام تائید کننده نصف شدن مصرف سرانه گوشت در کشور نیست. آمار کشتار دام نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

3 ساعت پیش

بیشتر...