شما نیوز |
۱ هفته پیش

ارتباط مستقیم مدیران ارشد بانک با مشتریان اعتماد آفرین است twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

ارتباط مستقیم مدیران ارشد بانک با مشتریان،اعتماد آفرین است

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،شفیعی پس از گفت و گوی تلفنی با مشتریان و کارکنان بانک از شهرهای مختلف کشور، ضمن تاکید بر پیگیری مشکلات مطرح شده، گفت:این مشکلات با توجه به شرایط و مقتضیات از طرف بخش های مربوطه مورد رسیدگی قرار می گیرد و پس از حصول نتیجه، اطلاع رسانی های لازم در این باره صورت می گیرد.

وی با تقدیر از عملکرد روابط عمومی بانک ملی ایران برای فراهم کردن امکان ارتباط مستقیم مشتریان و بدنه کارکنان با مدیران ارشد،بیان کرد:کارکنان روابط عمومی میان بخش های مختلف بانک مانند سنگر سازان بی سنگری هستند که در مسیر خدمت رسانی با انواع فشارها و مشکلات رو به رو هستند و ما تلاش می کنیم تا شرایط مساعدتری را جهت خدمت رسانی این دسته از کارکنان فراهم کنیم.

شفیعی با اشاره به مزایای ایجاد امکان ارتباط مستقیم مشتریان با مدیران ارشد بانک، تاکید کرد:یکی از مهم ترین مزایای این اقدام این است که مدیران از بازخورد برنامه های اجرایی در بخش های مختلف، اطلاع میدانی کسب می کنند و می توانند از دریچه نگاه مشتریان یا همکارانی که در اقصی نقاط کشور حتی در دورافتاده ترین مناطق مشغول خدمت هستند،برنامه ها و طرح های در دست اجرا را مورد بررسی و آسیب شناسی قرار دهند.

وی ادامه داد:علاوه بر این، اینگونه ارتباط ها فرصت پاسخگویی را برای همه مدیران بانک فراهم می کند و موجب تقویت ارتباط بانک با بدنه مشتریان و تقویت اعتماد در آنها می شود.

گفتنی است در بازدید رئیس هیات مدیره بانک ملی ایران از واحد پاسخگویی روابط عمومی، رئیس حسابداری مالی بانک نیز حضور داشت.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برنامه سلامت دهان و دندان دانش آموزان ۶ تا ۱۴ ساله با همکاری اداره کل آموزش پروش آغاز شد.

13 دقیقه پیش

تعدادی از دفاتر انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور، در نامه به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول شدند.

11 دقیقه پیش

معاون عمرانی استاندار کردستان گفت: تعارض منافع، بخشی نگری بین دستگاهی، ضوابط ومقررات متناقض مشکل اصلی تامین مسکن ملی است.

11 دقیقه پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار افزایش آزمون ترمیم معدل برای داوطلبان کنکور شد.

یک ربع پیش

مرحله شهرستانی مسابقات قرآن و عترت بسیج در شاهرود و مهدیشهر برگزار شد.

12 دقیقه پیش

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: ۴۱ مرکز ارائه دهنده خدمات غیرمجاز سلامت در شیراز از ابتدای امسال تا کنون تعطیل شده اند.

14 دقیقه پیش

گروگان‌گیری و قدرتنمایی اشرار مسلح با ورود به موقع و مقتدرانه نیروهای ویژه (نوپو) با هلاکت یک شرور و دستگیری ۲ شرور دیگر به پایان رسید.

یک ربع پیش

حالا فصل ترشی از راه رسیده است ، یک ترشی خاص و متنوع کنار غذایتان جذاب است. پس برای تهیه ترشی انار همراه ما باشید.

9 دقیقه پیش

در مراسمی به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، از آتش‌نشانان برتر شهرداری سمنان تجلیل شد.

14 دقیقه پیش

بیشتر...