فوتبالی |
1 ماه پیش

حسن زاده: امکان دارد رای تراکتور پرسپولیس بعد از پایان لیگ برتر صادر شود فوتبالی

حسن‌زاده: امکان دارد رای تراکتور - پرسپولیس بعد از پایان لیگ برتر صادر شود

حسن‌زاده: امکان دارد رای تراکتور - پرسپولیس بعد از پایان لیگ برتر صادر شود

پایگاه خبی فوتبالی- رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین روند رسیدگی به پرونده دیدار ناتمامتراکتور-پرسپولیسرا تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، ابوالفضل حسن زاده محمدی درباره بررسی پرونده اسناد و ایمیل های جعلی بازیکن گابنی گل گهر، اظهار داشت: امروز مصوبه خاصی نداشتیم. نماینده محترم و وکیل باشگاه گل‌گهر امروز به کمیته انضباطی آمدند. برخی اسامی اعلام شد که باید از طریق مراجع قضایی و کمیته اخلاق فیفا باید در مورد آنها عمل کرده و با جاعلان برخورد کنیم.

وی درمورد اینکه آیا باشگاه گل گهر این اسامی را اعلام کرده است، توضیح داد: طبق مدارکی که به باشگاه ارائه شده افراد دخیل در موضوع جعل خارج از باشگاه بوده اند. 

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه حیدر افسری، سرپرست گل گهر اعلام کرده اسامی خاصی اعلام نشده است، پاسخ داد: خیر به ما اسامی داده اند که باید درمورد آنها بررسی شود. 

حسن زاده درباره پیگیری‌های پلیس فتا در این پرونده، توضیح داد: پلیس فتا بحث جعل را در سطح بین الملل پیگیری می‌کند. باشگاه هم مشخصاتی داده است که باید درباره آنها با فیفا مکاتبه کنیم.

وی درباره بررسی پرونده دیدار تراکتور و پرسپولیس، گفت: رضا مهدوی، داور بازی به جلسه کمیته انضباطی آمد اما ناظر مسابقه به این دلیل که درگیر بازی دیگری بود، نتوانست امروز در جلسه شرکت کند.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه قانون درمورد اتفاقات این مسابقه چه می‌گوید، عنوان کرد: موضوع در قانون مشخص است اما انطباق اتفاق رخ داده با قانون، نیاز به بررسی بیشتری دارد.

حسن‌زاده درمورد زمان صدور رای، گفت: فعلا نمی‌توانیم بگوییم زیرا هم ناظر باید به جلسه کمیته انضباطی بیاید. نظر اعضای کمیته انضباطی هم این بود نمایندگان و سرپرست‌های هر دو تیم تراکتور و پرسپولیس و دو بازیکن پرسپولیس یعنیامید عالیشاهوسعید آقاییهم باید به جلسه بعدی کمیته انضباطی دعوت شوند.

وی درباره اینکه آیا احتمال دارد رای این بازی پس از پایان لیگ برتر صادر شود، گفت: این امکان وجود دارد رای بعد از پایان لیگ برتر صادر شود.  تا زمانی که به اقناع وجدان نرسیم، نمی‌توانیم تصمیم گیری کنیم.

رییس کمیته انضباطی درباره اینکه آیا درست است که داور از هر دو تیم‌ خواسته برای ادامه بازی به زمین بازگردند، اظهار داشت: این جزو محتویات پرونده است که از بیانش معذوریت داریم.

حسن‌زاده درمورد احتمال جریمه شدنباشگاه استقلالوعلیرضا رضاییبه دلیل در اختیار نگذاشتن این بازیکن به تیم امید و اینکه آیا دبیرکل فدراسیون این موضوع را کمیته انضباطی ارجاع داده است، گفت: بنده در جریان این پرونده نیستم. بازیکن ندادن به تیم ملی یکی از تخلفاتی است که می‌تواند برای باشگاه ها محقق شود اما تا امروز به کمیته انضباطی چیزی ارسال نشده است.

۴۱۵۴#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می‌رسد ساعات شلوغی استقلال در فصل نقل و انتقالات، از امروز کلید بخورد.به گزارش فوتبالی، استقلال که تا همین یکی دو روز قبل، فقط با سجاد شهباززاده، آن هم به صورت غیررسمی به توافق رسیده بود، دیشب هم از دومین خریدش یعنی امید ح,استقلال,نقل و انتقالات,وریا غفوری,کاوه رضایی,احسان پهلوان,رایان تفضلی,محمد حسینی,پیشنهاد سردبیر

11 ساعت پیش

ویدیویی جالب از شعار و لقب تیم های ملی حاضر در جام جهانی 2022 با حضور ایران.

4 ساعت پیش

صحبت های زهره هراتیان در خصوص انتخاب شدن به عنوان هماهنگ کننده پزشکی در جام جهانی 2022 قطر

14 ساعت پیش

برخی خبرها حاکی از آن است که وینگر فصل گذشته باشگاه سپاهان با مدیران باشگاه استقلال به توافق رسیده است

14 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- کاپیتان استقلال سرانجام از این تیم جدا شد.به گزارش فوتبالی، در شرایطی که امروز صبح اخباری عجیب و غریب و سازمان یافته مبنی بر برنامه باشگاه استقلال برای تماس با وریا غفوری از طریق برخی رسانه های هماهنگ با مدیران باشگاه استقلال منت,استقلال,نقل و انتقالات,وریا غفوری,پیشنهاد سردبیر

10 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک وسط صنعت نفت آبادان و تیم امید ایران با قراردادی دو ساله به استقلال پیوست.به گزارش فوتبالی، محمد حسین زواری بازیکن تیم صنعت نفت آبادان، لحظاتی پیش قراردادش را با استقلال به امضا رساند و پس از امضای قرارداد، تهران را به مقصد,صنعت نفت آبادان,استقلال,محمد حسین زواری,نقل و انتقالات,پیشنهاد سردبیر

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- آیا قراردادهای لیگ برتری که طی چند وقت اخیر بسته شده، فاقد اعتبار است؟به گزارش فوتبالی، 12 سال قبل بود که مدیران وقت سازمان لیگ تصمیم گرفتند قانون سقف قراردادهای بازیکنان لیگ برتری را برای اولین بار وارد فوتبال ایران کنند. قانونی,نقل و انتقالات,سازمان لیگ,پیشنهاد سردبیر

9 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک با توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک دیدار کردند.به گزارش فوتبالی، در آخرین مرحله از سفر سید حمید سجادی به همراه سید رضا صالحی امیری به لوزان سوییس، وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته,حمید سجادی,کمیته ملی المپیک,سیدرضا صالحی امیری,توماس باخ

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - ایکر کاسیاس اسطوره باشگاه رئال مادرید به تمجید از آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی دو خرید جدید این باشگاه پرداخت. به گزارش فوتبالی، لوس بلانکوس پس از فتح دو گانه لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته، در پنجره نقل و انتقالات ت,رئال مادرید,ایکر کاسیاس,آنتونیو رودیگر,اورلین شوامنی

6 ساعت پیش

بیشتر...