خبرداغ |
4 روز پیش

آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیش

رونق فعالیت های بخش خصوصی در کیش ، جاذبه های نوین گردشگری منطقه را افزایش می دهد.

آغاز واگذاری واحدهای مجتمع تجاری تفریحی میکامال کیشبه گزارشخبرداغ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، واگذاری نخستین واحدهای تجاری مجتمع میکا مال به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های تجاری و تفریحی نوار شمالی خلیج فارس که از 24 دی آغاز شده است، با افزایش جاذبه های گردشگری منطقه، صنعت گردشگری جزیره کیش را تقویت می کند.

نادر کشتکار مدیر عامل شرکت میکا درمراسم آغاز واگذاری واحد های تجاری این مجموعه به بهره براداران با ا اشاره به اینکه گردشگری مهم ترین محوربرنامه و فعالیت های منطقه آزاد کیش است گفت: هنگام گشایش این مجموعه ،تمامی تفریحات طراحی شده میکامال در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.

وی افزود: برنامه استفاده رایگان از تله کابین مجموعه در تعطیلات عید نوروز ، هدیه میکامال به هموطنان عزیز است.

کشتکار با بیان اینکه این مجموعه یکی از ده مرکز تجاری بزرگ خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود که بعد از سال‌ها تلاش و فراز و نشیب‌های متعددبا موفقیت به سرانجام رسید ، اظهار داشت: برای رسیدن میکا مال به نقطه مطلوب با چنین زیربنای گسترده ای، سه مرحله تحویل غرفه ها به مالکان و بهره‌برداران، افتتاح رسمی طرح و بهره برداری از سوی عموم مردم را در یک دوره ی 6 تا هشت ماهه پیش بینی کرده ایم.

وی در ادامه افزود: برنامه ریزی ما به گونه ای است که دردوماه حدود400 واحد تجاری به مالکان تحویل داده شودو بر این اساس به طور متوسط ماهانه حدود ۲۰۰ غرفه تحویل خریداران خواهد شد.

مدیر عامل و سهامدار شرکت میکا همچنین با تاکید برضرورت آموزش نیروی انسانی این مجموعه گفت: پیش از این با هدف ارائه خدمات استاندارد و مطلوب به هموطنان، تفاهم نامه ای بین شرکت آموزشی میکامال و دانشگاه علمی کاربردی کیش برای ارتقاء دانش علمی و مهارت های عملی کارکنان میکامال به امضا رسیده است.

وی با اشاره به اینکه پیشرفت همه جانبه کیش همیشه مرهون صداقت و همکاری اصحاب رسانه با سرمایه گذاران و کارآفرینان جزیره کیش بوده است گفت: مجموعه میکا فعالان رسانه ای را همراه و همکار خود می داند.

لازم به ذكر است مراسم آغاز واگذاري واحدهاي تجاري ميكامال به بهره برداران چهارشنبه ٢٤ دي در اين مجموعه برگزارشد.#‌اخبار
منبع: خبرداغ


تبلیغات

مطالب مرتبط

کشورهای غربی به رهبری آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال‌های گذشته ایران را به پیگیری اهداف نظامی در برنامه هسته ای این کشور متهم کرده‌اند. ایران قویاً این ادعاها را رد کرده است.

1 ساعت پیش

میلان تصمیم دارد به زودی پیشنهادی برای جذب فیکایو توموری به باشگاه چلسی بدهد.

1 ساعت پیش

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران, کیفیت هوای پایتخت امروز (۲۷ دی ماه) پس از ۱۰ روز آلودگی هوای مستمر در محدوده قابل قبول قرار گرفته است.

1 ساعت پیش

بیشتر کارگران فصلی، ساعتی و پاره وقت با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، روزشماری می‌کنند کارفرمایان عیدی و پاداش آنها را پیش از پایان سال بپردازند تا از این طریق مایحتاج مورد نیاز خانواده هایشان را تامین کنند.

1 ساعت پیش

المنار به نقل از رسانه های صهیونیستی دوشنبه شب گفت که مقام های تل آویو تعطیلی دفتر حماس در استانبول را شرط بهبود روابط این رژیم با ترکیه اعلام کردند.

1 ساعت پیش

زن جوان که از تهدیدهای مرد مزاحم به ستوه آمده بود، با همدستی شوهرش، وی را به قتل رساند.

1 ساعت پیش

فرمانده کل سپاه گفت: ما به جایی رسیده‌ایم که از برجام بی‌نیاز شده ایم؛ چه آمریکا به برجام برگردد چه بر نگردد.

1 ساعت پیش

بندرعباس- فرماندار بندرعباس گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، ورود خودرو به ساحل سوروی این شهرستان و همچنین هرگونه تجمع در این ساحل تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ ممنوع شد.

1 ساعت پیش

در حال حاضر برای خرید لاستیک کویر تایر 175/70R 13 گل KB14 مخصوص پراید باید 700 هزار تومان هزینه کرد.

1 ساعت پیش

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص دوران حضورش در ایران صحبت‌هایی انجام داد.

1 ساعت پیش

بررسی قیمت ها در بازار خودروهای داخلی به رغم اف

1 ساعت پیش

محققان دریافتند، اکثر بازماندگان کووید 19 پس از ترخیص از بیمارستان به مدت نیم سال، حداقل از یک عارضه رنج می‌برند.

1 ساعت پیش

بهمن موتور علاوه بر SUV دیگنیتی تا آخر سال از عرضه یک SUV جدید دیگر به نام فیدلیتی خبر داد.

1 ساعت پیش

بازیکن سابق تیم پرسپولیس پس از بازی با فولاد اظهار نظر عجیبی در فضای مجازی داشت.

1 ساعت پیش

مردم فکر می‌کردند ممکن است در مسیر واکسن‌سازی‌ ایران، پای چین در میان باشد اما سرنخ تولید یکی از مهم‌ترین واکسن‌ها به کوبا رسیده است.

1 ساعت پیش