خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

واکنش مامیاشویلی به لیست سیاه جدید کشتی روسیه شرم آور است تسنیم


واکنش مامیاشویلی به لیست سیاه جدید کشتی روسیه؛ شرم‌آور است!

رئیس فدراسیون کشتی روسیه در واکنش به ممنوعیت ورود تانک روسی به مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۴ پاریس عنوان کرد که این یک تصمیم شرم‌آور دیگر از سوی کمیته بین‌المللی المپیک بود.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، رئیس فدراسیون کشتی در پی ممانعت کمیته بین‌المللی المپیک از حضور عبدالرشید سعدالله‌یف و تعداد دیگری از قهرمانان روسی در مسابقات مقدماتی المپیک، با عصبانیت عنوان کرد: یک بار دیگر شاهد تصمیم شرم‌آور از طرف IOC هستیم. این کمیته لیست جدیدی از نفراتی که اجازه شرکت در مسابقات بین‌المللی را ندارند، منتشر کرده است که براساس این لیست متاسفانه یکی از قهرمانان بازی‌های المپیک که عبدالرشید سعدالله‌یف کاپیتان تیم کشتی ما در این لیست قرار داده شده و حتی اگر به باکو هم برود، اجازه شرکت در مسابقات را نخواهد داشت.

وی ادامه داد: اتحادیه جهانی با ما تماس گرفته و این فرصت را داده که در اسرع وقت یک نفر را جایگزین سعدالله‌یف کنیم که به نظر می‌آید علیخان جبرئیل‌اف بتواند جایگزین مناسبی برای او باشد و در مسابقات باکو شرکت کند.

مامیاشویلی در پایان گفت: تاکید می‌کنم تصمیمی که برای رد صلاحیت سعدالله‌یف از طرف کمیته بین‌المللی المپیک گرفته شده است، تصمیم تاسف‌برانگیزی است، در حالی که آنها این کار را انجام می‌دهند، اتحادیه جهانی کشتی تمام تلاش خودش را انجام می‌دهد که بتواند یک تصمیم بهتری گرفته شده و به سعدالله‌یف کمک کند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت نفت پس از افزایش چشمگیری که در ابتدای معاملات روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های بازار نسبت به تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و متاثر شدن عرضه پیدا کرده بود، کاهش یافت.

9 دقیقه پیش

امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق در نوع خود بی‌نظیر بود، زیرا بسیاری از موشک‌های ایرانی به هدف برخورد کرده و این یعنی با عملیات طوفان‌القصی و عملیات وعده صادق  توانستیم از دیوار آهنین صهیونیست‌ها عبور کنیم؛ دیوارهایی که حتی از تار عنکبوت نیز سست‌تر بود.

یک ربع پیش

امام جمعه اردبیل گفت: تعدادی از مجموعه های تولیدی به بهانه بالا رفتن دستمزدها و حقوق کارگران، قیمت‌ها را خیلی بالاتر از معمول افزایش داده‌اند که ضرورت دارد دستگاه‌های نظارتی دخالت کنند.

14 دقیقه پیش

جزئیات جدید از افزایش حقوق ایثارگران را در این خبر بخوانید. این افزایش حقوق کی و چگونه اعمال می‌شود.

یک ربع پیش

سخنگوی شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: صبح امروز بر اثر سقوط یک دستگاه جرثقیل در اسکله پتروشیمی رازی ۲ نفر فوت و چهار نفر مجروح شدند.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت: سپاه با حمله به این غده سرطانی، دل ملت‌های جهان اسلام را شاد کرد.

یک ربع پیش

وقتی فرزاد حسنی درباره خوشبختی صحبت میکنند در ادامه مشاهده خواهیدکرد.

یک ربع پیش

نمازگزاران بوشهری پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه ضمن حمایت از مردم مقاوم و مقتدر غزه از پاسخ موشکی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

یک ربع پیش

استقلال ۳ سال قبل در فروردین سال ۱۴۰۰ با نتایج خوب خود هوادارانش را امیدوار کرده بود.

14 دقیقه پیش

بیشتر...